Salisbury novichok حمله: چگونه یک کشنده ماده برانگیخته بین المللی حادثه در آرام زبان انگلیسی شهرستان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

منn 2014, Wiltshire دومین شهر بزرگ شد و به رسم یک بی اعتقاد واکنش از گوشه و کنار بریتانیا ملی را فشار دهید.

“جهان بهترین شهرستانها – میلان وین و … Salisbury?!” gasped تلگرافبه عنوان پست پیشنهاد “ابرو خواهد شد مطرح شده است” با این ادعا شهرستان گنجاندن در سیاره تنها لیست بالا 10 شهرستانها در جهان است.

“برای بیش از حد طولانی مسافران در نظر گرفته اند Salisbury یک توقف کوتاه در راه به استون هنج” نویسندگان هشدار داد با استناد به “اصل انگلیسی” شهر “طبقه بالا رستوران جوی شبانه و … گردن-زور زدن قرون وسطی شاهکار” از یک کلیسای جامع – صفحه اصلی “بهترین حفظ” کپی Magna Carta – به عنوان دلیل برای بازدید.

سریع به جلو و چهار سال و یک مورد دیگر مشخصات بالا برای گردشگری شهر اعتبار ساخته شده بود در مرحله جهانی و البته در مراتب بیشتر غم انگیز و شوم شرایطی.

در یک فورا بدنام ظاهر در تلویزیون دولتی دو مرد رفتن نام روسلان Boshirov و الکساندر پتروف ادعا به کار در تغذیه ورزشی اعلام کرد آنها در حال بازدید از “فوق العاده” شهر دو بار در یک آخر هفته به دیدن استون هنج و “معروف کلیسای جامع سالزبری … شناخته شده برای آن 123 متری منار مخروطی”.

توسط خفیف برف که گفت: “سمت چپ “گل آلود دوغاب در همه جا”, این مردان خود بازگشتند تیره رنگ لندن هتل و بازگشت دوباره روز بعد آنها ادعا. RT مجری مارگاریتا Simonyan پیشنهاد آنها ممکن است دوستداران خود را با استناد به “شلوار تنگ” و این واقعیت که آنها “نمی آمد به من”.

این عناوین بودند و جهانی و بی اعتقادی کردن نمودار. “جاسوسان که در آمد چرا که آن را سرد” jeered لندن, اقتصادی, در حالی که بریتانیا در کمیته امور خارجی صندلی تام Tugendhat پاسخ داد: “ایده این است که روس ها تبدیل شد به دور از برف خنده دار است.”

اما با وجود تمسخر پاسخ به مخاطره نمی توانست بالاتر بوده است. در قلب میره از تنش های سیاسی و جفت ایستاده بود متهم از پاره شدن زندگی جدا در خواب زبان انگلیسی شهرستان پس از اولین استفاده از یک عصب در یک شهر اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

شیمیایی – مستقر در حادثه ترور – در نهایت باعث مرگ یک شهروند و آسیب زا hospitalisations از چند نفر دیگر.

در حالی که انگیزه برای حمله باقی می ماند یک رمز و راز کشف توسط اعضای عمومی سرگئی Skripal و دختر یولیا مسموم و بیهوش بر روی نیمکت پارک در سولزبری در 4 مارس 2018 را ارسال تکان طریق جامعه بین المللی و پیچیده بیشتر روابط با روسیه به این روز است.

به عنوان جفت گرفته شده بودند به بیمارستان همراه با Wiltshire پلیس DS نیک بیلی بود که به شدت مسموم شده پس از رفته خود را به کمک یک جستجو برای نر قربانی نام توسط پلیس نشان داد هویت خود را به عنوان یک سابق روسیه جاسوسی.

در آن شب MI6 بود و بنا به گزارش یک کندو از تنش و واکنش سریع ماموران در بریتانیا نزدیک بیولوژیکی و شیمیایی نظامی مرکز تحقیقات Porton پایین فرستاده شد به نمونه برداری از صحنه است.

تجزیه و تحلیل خود را شناسایی A234 یک درجه نظامی Novichok عصب عامل اول ایجاد شده توسط اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد. دولت دانشمند مسئول توصیف آن به عنوان یک “فک انداختن لحظه” گفت: “من از طریق رفت و تعدادی از احساسات از ناباوری به خشم. این یکی از خطرناک ترین مواد شناخته شده است. آن را کاملا منحصر به فرد در توانایی خود را به افراد سم در غلظت های بسیار پایین.”

یک عضو سابق GRU Skripal قبلا عمل به عنوان دو عامل, فروش, روسی, اسرار به غرب است. اما هیچ چیز در مورد فعالیت های جاری پیشنهاد یک انگیزه برای چرا او و دخترش خاص بودند برای چنین وحشیانه تلاش در زندگی خود را.

پس از آن 66 ساله شده بود آزاد در جاسوسی-مبادله هشت سال قبل از حمله و احساس به اندازه کافی امن در انگلستان زندگی می کنند تحت هویت خود را – به عنوان انجام بسیاری از دیگر عوامل غربی شده بود که تعویض در همان زمان. او نه به فکر باقی مانده اند فعال در زمینه هوش و نه وجود دارد هر گونه شواهد نشان می دهد که یولیا – بود که در بازدید از مسکو تا کنون به دنبال رد پای خود.

نمایش هیچ مدرکی از خود ترزا ممکن است دولت – شماره بوریس جانسون به عنوان وزیر امور خارجه – بلافاصله اشاره انگشت, روسیه خواستار کرملین نشان دادن آن بی گناهی در عرض 36 ساعت است. در میان هشدارهای پژواک با وعده های از سلاح های کشتار جمعی در اجرا تا به جنگ عراق مخالفت رهبر جرمی Corbyn به نام در انگلستان نیز با ارائه شواهد و تمسخر در عوام و شایعات به عنوان یک خائن است.

روسیه با رد این اولتیماتوم پاسخ که با تهدید به مجازات مسکو نمی خواهد جواب, توصیف اتهام دخالت روسیه به عنوان یک اقدام تحریک آمیز.

بریتانیا و ایالات متحده و 22 سایر دولتهای غربی انتقام اخراج بیش از 100 دیپلمات های روسیه – در یک حرکت است که به احتمال زیاد باعث آسیب واقعی به روسیه قابلیت های هوش. اما با یک تغییر به دور از دیپلماتیک جاسوسی نسبت بیشتر فن آوری قادر به آسیب شد و به احتمال زیاد در کوتاه زندگی می کردند.

در این ماه است که به دنبال, انگلیسی, پلیس و سرویس های اطلاعاتی خار از طریق ساعت از فیلم دوربین مدار بسته در نهایت شناسایی دو مظنون که در حال پرواز از مسکو به لندن و دو بار بازدید سالزبری در یک آخر هفته.

پلیس شروع به ساخت یک مورد در برابر مردان شناخته شده به عنوان Boshirov و پتروف در گذرنامه و ویزا دیدم که عمده توسعه با کشف سلاح های مورد استفاده برای توزیع عصب عامل – جعلی Nina Ricci عطر.

اما این کشف شده بود در شرایط غم انگیز است. در 27 ژوئن نزدیک به چهار ماه پس از حمله اولیه به دور انداخته بطری بود که به طور تصادفی توسط چارلی رولی که سه روز بعد به آن به عنوان یک حاضر به شریک زندگی خود را, سحر Sturgess.

هر دو بیمار در ماساچوست روز بعد. مادر از سه که اعمال این ماده بر روی مچ دست او درگذشت روز بعد. رولی شد و در نهایت از بیمارستان مرخص شد, قبل از اینکه مجدد با مشکلات بینایی و مننژیت.

Sturgess’ خانواده است که هنوز هم به دنبال پاسخ. آنها در حال مبارزه برای رسیدگی به مرگ او را به حساب این که آیا دولت بریتانیا می توانست بهتر محافظت می شود و به ایجاد که آیا در حال حاضر هر ناشناخته دیگران نیز به تماس با سم.

خبر مرگ او آمد ساعت پس از دبیر خانه اعلام کرد که دولت تا به حال هیچ زمان برنامه” برای تحریمهای بیشتر روسیه پس از سیل های دیپلماتیک اخراج. اما روز بعد دولت را متهم کرد روسیه با استفاده از انگلیسی ها و خیابان ها و پارک ها و شهرها به عنوان “آزادسازی زمینه را برای سم” با محقق سرب در سولزبری حمله معاون کمیسر دین Haydon ادعا بطری این عطر به حال احتمالا به اندازه کافی موجود novichok به کشتن هزاران نفر از مردم.

در چه زمان دلخراش برای ساکنان محلی و به خصوص پاسخ گوی اضطراری در این منطقه تعدادی از امدادگران بعد احساس ناخوشی در پی دو حادثه.

یک ماه بعد پلیس بریتانیا به اتهام دو روس ها با قتل با ترزا ممکن است در ادامه به دفاع از آن بود که “سرکش عملیات” به عنوان ملاقات گذاشته جزئی شواهد. این شامل فیلم دوربین مدار بسته نشان دادن جفت ورود در سولزبری و رفتن به و از جهت Skripal خانه.

در این نقطه بود که جفت خود را به طور گسترده ای مورد بدخواهی ظاهر در RT که یکی سابق اطلاعاتی بریتانیا رسمی بعدها سخن گفتن به این مقاله نشان داد لغزش استانداردهای اطلاعاتی روسیه.

کمک بدون شک خود را در سطح جهان مشاهده تلویزیون ظاهر هویت واقعی خود – که تا به حال گزارش شده است شناخته شده به انگلیسی, هوش – نازل شد علنا در مدت کوتاهی پس از آن.

اولین تحقیقی سایت Bellingcat unmasked Boshirov به عنوان سرهنگ آناتولی Chepiga یک گیرنده روسیه بالاترین جایزه دولت. مدت کوتاهی پس از آن پتروف نازل شد به الکساندر روستوف نیز از GRU سرویس های اطلاعاتی روسیه.

کرملین به شدت رد می کند هر مجرمیت برای این روز است و متهم به انگلستان گسترش “Russophobia”. یک Levada مرکز نظرسنجی در سال 2018 1600 روس ها نشان داد که تنها سه درصد معتقد بودند نیروهای روسیه بودند در پشت این حمله با 56 درصد گفت: “این می توانست هر کسی”.

اما یورش بیشتر روسیه عملیات اطلاعاتی بعدها آشکار شود – در میان آنها یک اقدام cyberhack در سازمان منع سلاح های شیمیایی در لاهه بود که در مورد انتشار نتایج حاصل از آن پروب به Skripal مورد.

بعلاوه بی بی سی گزارش می دهد که پس از سال 2014 روسیه به نظر می رسد به پا کرده اند تا یک کمپین برای پیگیری جداشدگان.

در حالی که بریتانیا بلافاصله تندرو در واکنش به حمله به احتمال زیاد تحت تاثیر اتهامات ضعف آن مواجه زیر آن آزمایشی واکنش به ترور روسیه پناهنده الکساندر لیتوینکو در لندن در سال 2006 منتقدان استدلال کرده اند رهبران نه چندان دور به اندازه کافی برای مقابله با آنچه که بسیاری به عنوان یک بی پروا نمایش روسی تسلط – و بسیاری از تعجب که آیا ولادیمیر پوتین خواهد بود دلسرد از انجام این کار در آینده.

“چه اتفاقی افتاده است ؟ 23 دیپلمات اخراج از این کشور و هیچ چیز دیگری. هیچ چیز دیگری” برجسته کرملین منتقد لایحه Browder گفت: امور خارجه انتخاب کمیته در سال 2019. “ایالات متحده تحریم مردم و تحریم روسیه برای استفاده از سلاح های شیمیایی در سولزبری و حمله سلاح های شیمیایی رخ نداد در ایالات متحده از آن رخ داده است در بریتانیا.

صحبت کردن در میان مذاکرات برای بازگشت از 23 دیپلمات های روسیه به خاک او اضافه کرد: “بنابراین در پایان با استثنا از این اخراج دیپلمات وجود داشته است بدون عواقب روسیه ارتکاب یک قساوت در سولزبری.”

در میان سختگیری در انگلستان برای سرکوب پول روسیه و نفوذ در لندن پراکنده قابل توجه اقدام گرفته شده است. انتشار مدتها در انتظار مجلس گزارش ادعاهای روسیه دخالت در سیاست نیز به تاخیر افتاده است و در حال حاضر در حال جمع آوری گرد و غبار در کلمبوس, بنا به گزارش ها در بوریس جانسون فرمان.

در ضمن Metropolitan Police Commissioner Cressida, کیر گفته او ماموران را “هرگز” در تلاش برای آوردن مجرمان به دست عدالت.

اما با کرملین انکار هر گونه دخالت چشم انداز یا مشکوک بودن تحویل به محاکمه باریک باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>