منچستر raves: مرد می میرد از فرد مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر پس از سه چاقو و تجاوز غیر قانونی ‘قرنطینه’ احزاب

20-سال-پیرمرد مرده است از یک مظنون مواد مخدر مصرف بیش از حد زیر یک دیوانه در, Greater Manchester, در حالی که یک زن مورد تجاوز قرار گرفت و سه مرد بودند با ضربات چاقو در یک رویداد مشابه در طرف دیگر از شهر, پلیس می گویند.

مردی بود با حضور در جمع گزارش 4000 نفر در دریلسدن بود که صورتحساب به عنوان “قرنطینه دیوانه” با یک نشانه بزرگ تبریک revelers در دیزی گوشه کشور پارک.

دستیار ارشد پاسبان از Greater Manchester, پلیس کریس Sykes گفت: “ما آگاه هستند از دو raves که در کارینگتون و دریلسدن شب گذشته.

“در دریلسدن وجود آوردند و حدود 4000 نفر در اوج جمع آوری شده است.

“متاسفانه 20 سال گذشت از یک مظنون مواد مخدر مصرف بیش از حد پس از جمع آوری و ما متخصص افسران حمایت از خانواده اش در این زمان است.”

در کارینگتون با بیحوصلگی حرف زدن, 18 ساله زن مورد تجاوز قرار گرفت و سه مرد بودند و چاقو به گفته پلیس.

18 سال, پیر مرد باقی مانده بود با تهدید کننده زندگی آسیب پس از ضربه چاقو در حالی که دو نفر دیگر از مردان با سن 25 و 26 نیز زخمی در حملات جداگانه کشته شده است.

“ما همچنین در حال بررسی تجاوز جنسی از 18 سال که با حضور در این رویداد و ما متخصص افسران حمایت از او و خانواده اش در حالی که درخواست های در حال انجام برای ردیابی مظنون است. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با پلیس در اسرع وقت” آقای Sykes گفت.

پلیس افزود که افسران ملاقات با خشونت از شرکت کنندگان از کارینگتون با بیحوصلگی حرف زدن با موارد انداخته و یک تیم ماشین در حال تخریب.

وجود دارد بیشتر حوادث گزارش شده از جرم و جنایت در دریلسدن با بیحوصلگی حرف زدن.

آقای Sykes گفت که خشونت نسبت به پلیس در کارینگتون با بیحوصلگی حرف زدن بود “کاملا غیرقابل قبول و تحمل نخواهد شد”.

“این raves غیر قانونی بودند و من آنان را محکوم وقوع – آنها به وضوح نقض coronavirus قانون و دستورالعمل و تا به حال عواقب” آقای Sykes اضافه شده است.

“کروناویروس است که هنوز هم یک تهدید است و ما همچنان به تعامل با مردم را به آنها را تشویق به گرفتن برخی از مسئولیت شخصی و انجام کار درست است.

“در نهایت ما نیاز به مردم, Greater Manchester, به پیوستن به یکدیگر و نشان دادن روح است که آنها قبلا نشان داده شده است در زمان های سخت است.”

آنجلا Rayner معاون نیروی کار رهبر و MP برای اشتون-تحت-Lyne که در دریلسدن واقع شده است توییتی: “کسانی که با حضور خود قرار داده و عزیزان خود را در معرض خطر. [به طور کامل] غیر مسئولانه است.

“تلاش زیادی رفت و رویدادهای آنلاین در این آخر هفته در سراسر [Greater Manchester]. کسانی که حضور داشتند باید شرمنده از خود. من محلی در حال حاضر برای مقابله با پیامدهای.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>