لیبرال ها را در نظر بگیرید خرید ساختمان برای صرفه جویی در مسکن مقرون به صرفه سهام

تجزیه و تحلیل جدید از این کشور در سهام مسکن نشان می دهد که لیبرال ها’ دهه استراتژی به ارائه بیشتر از آن است که با شروع در یک سوراخ عمیق تر از آنچه قبلا تصور و ممکن است بیشتر در پشت یک بار COVID-19 همه گیر عبور می کند.

اما همه گیر نیز می تواند به معنای یک فرصت برای دولت به انتخاب واحد اجاره ارزان.

دانشگاه کارلتون محقق استیو Pomeroy که مسکن گروه ها و دولت ها در هر دو تکیه برای مشاوره یافت کاهش 322,600 مقرون به صرفه اجاره واحدهای خصوصی در بازار بین 2011 و 2016.

ادامه مطلب: کانادا coronavirus مرگ و میر تا 27 به عنوان COVID-19 موارد پیش افتادن 98,000

بیش از مدت مشابه فدرال و استانی و سرمایه گذاری در مسکن مقرون به صرفه ایجاد شده در مورد 20,000 مقرون به صرفه واحد به این معنی است که برای هر واحد جدید دولت ایجاد 15 از دست داده بودند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنچه که بدان معنی است که لیبرال ها’ ملی مسکن استراتژی و برنامه های خود را برای ایجاد 150,000 مقرون به صرفه واحد بیش از 10 سال کشش را جایگزین حدود نیمی از آنچه تا به حال فقط از دست داده است.

جدید نگرانی این است که این وضعیت تکرار خواهد شد پس از بحران اقتصادی کنونی در آورده با این بیماری همه گیر به عنوان مستاجرین مشکلات پرداخت اجاره قرار داده و با یک فشار کوچک صاحبخانه و دارایی های خود را در حال scooped تا بزرگتر املاک و مستغلات وجوه با بهره کم در نگهداری آنها مقرون به صرفه است.

B. C. صاحبخانه می خواهید برای بازگرداندن حق اخراج

B. C. صاحبخانه می خواهید برای بازگرداندن حق اخراج

این که چرا دولت فدرال در حال حاضر با توجه به خرید دارایی های آن به عنوان بخشی از مرحله بعدی دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“موضع من در این بوده است که اگر شما نمی توانید ضرب و شتم ‘اونا پیوستن به ’em” گفت: Pomeroy, یک محقق ارشد در Carleton مرکز شهری و آموزش و پرورش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر (املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست) در حال آمدن است همراه و خرید این خواص چرا ما اجازه غیر انتفاعی انجام کار مشابه و یا غیر فعال کردن سود به انجام همان چیزی؟”

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

در روزهای اخیر توسعه اجتماعی وزیر احمد Hussen پیشنهاد کرده است در ملاقات با طرفداران مسکن است که او را باز به قرار دادن فدرال دلار پشت این ایده.

“اگر این یک فرصت برای قرار دادن واقعا جدی دندانه در بی خانمانی پس از آن که فرصت از ما باید مصرف” گفت: Jeff Morrison, مدیر اجرایی مسکن در کانادا و تجدید ارتباط است.

وجود دارد هیچ برنامه خاص تحت ملی مسکن استراتژی برای فعال کردن ادغام گفت: Pomeroy, که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور. حمایت عمومی مانند که مورد نیاز خواهد بود برای کمک به کوچکتر غیر انتفاعی مسکن ارائه دهندگان دست آوردن سرمایه لازم برای خرید, خواص.

شیوع کروناویروس: تورنتو اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به کسانی که بی خانمان هستند و در جامعه مسکن

شیوع کروناویروس: تورنتو اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به کسانی که بی خانمان هستند و در جامعه مسکن

تا کنون چند مقرون به صرفه مسکن مستاجرها پشت در پرداخت هستند. موریسون گفته است که حدود 10 درصد از واحدهای در عقب افتادگی یا عدم پرداخت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تیم ریشتر رئیس جمهور از کانادا داد برای پایان دادن به بی خانمانی گفت: نمایندگان مجلس در ویکیانبار کمیته این هفته که وجود دارد بسیار نگران است که بحران اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19 شتاب می تواند ضرر و زیان در مقرون به صرفه واحد Pomeroy اشاره کرد: “ساخت کانادا بحران مسکن حتی بدتر است.”

“اگر ما در یک سوراخ, ما باید برای جلوگیری از حفر” ریشتر گفت.

Pomeroy برآورد یک هدف واقع بینانه برای یک برنامه فدرال خواهد بود به خرید حدود 7,500 واحد در سال است که هزینه بیش از $1 میلیارد دلار در ترکیبی از سهام وام و کمک های مالی برای خرید و بازسازی واحد است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

آن واحد می تواند ترکیبی از آپارتمان ها است که می تواند به سرعت در دسترس خواهد بود به عنوان مقرون به صرفه و یا مسکن اجتماعی واحدها به علاوه دارایی های دیگر مانند نوار یا مراکز تجاری فضای اداری است که می تواند repurposed به مسکن گفت: Leilani Farha جهانی مدیر شیفت مسکن-حقوق ،

“اگر این مورد است که تمامی این ممکن است انواع ملک مضطرب می شوند آن را پس از آن یک فرصت شگفت انگیز برای, دولت ها در تمام سطح محلی ، استانی و ملی سطح در نظر گرفتن حرکت و خرید آن دارایی برای افزایش دسترسی عمومی.”

علاوه بر این نگرانی وجود دارد که هتل ها و هتل ها را تعطیل هل دادن افراد بی خانمان که در آنها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در پناهگاه و آهسته گسترش COVID-19.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>