رهبران شورای تقاضا بیشتر قدرت بیش از housebuilding برای کمک به اقتصاد بازیابی از coronavirus

شورای رهبران به نام برای مقامات محلی داده می شود بیشتر قدرت بیش از housebuilding برای کمک به اقتصاد بازیابی از coronavirus بحران است.

کارشناسان هشدار داده اند که جهانی همه گیر می تواند در کاهش تعداد خانه های ساخته شده در لندن به تنهایی در این سال به نصف.

وزیران در حال آماده سازی برای راه اندازی تعمیرات اساسی عمده ای از سیستم برنامه ریزی در انگلستان برای سرعت بخشیدن به مصوبات برای تحولات جدید در تلاش برای کمک به اقتصاد است.

در چه بسیاری از تفسیر به عنوان یک نشانه بد برای نقش شوراهای محلی در تصمیم گیری, رابرت Jenrick مسکن, وزیر گفت که او می خواهد به “تجدید نظر در برنامه ریزی از اصول اول”.

در زیر تغییرات منطقهای سیستم های برنامه ریزی می تواند به معرفی ساده شوراهای برنامه ریزی معیارهای.

انجمن دولت محلی که نشان دهنده شوراها در انگلستان می گوید: این بسیار حیاتی آنها در حفظ خود را برنامه ریزی ، این آنها می گویند ایجاد انعطاف پذیر و همچنین مرفه جوامع است.

و آن را خواستار شوراها باید با توجه به قدرت بیشتر برای مقابله با آنچه در آن می گوید این است که یک مسکن “انبار” در سراسر کشور.

آنها باید قادر به عمل به عنوان مثال اگر یک سایت با اجازه برنامه ریزی دروغ است استفاده نشده.

تحقیقات توسط LGA در اوایل سال جاری نشان داد که بیش از یک میلیون خانه داده اجازه برنامه ریزی در دهه گذشته هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

این انجمن می گوید: نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد به معنی آن است که در حال حاضر ضروری است که شوراهای مجاز به نگه داشتن 100 درصد رسید از راست به خرید فروش.

آن را نیز می خواهد در این بازه زمانی که در آن شوراها می توانید صرف پول برای تمدید شود از سه سال به حداقل پنج.

عضو شورا دیوید Renard, LGA برنامه ریزی سخنگو گفت: “به عنوان ملت بازیابی از coronavirus آن است که حیاتی تر از همیشه است که شوراهای قادر به رهبری تلاش بازیابی از سطح محلی. این شامل مطمئن شوید که شوراهای حفظ قدرت برنامه ریزی مورد نیاز برای ارائه انعطاف پذیر مرفه مکان های است که نیازهای جوامع خود.

“برنامه ریزی سیستم است نه یک مانع به housebuilding. نه در 10 برنامه ریزی برنامه های کاربردی تصویب شده توسط شورا.”

وی افزود: “شوراهای متعهد به ساخت خانه های که جوامع نیاز به مطمئن شوید که آنها مناسب برای محیط محلی مناسب و معقول و مناسب برای هدف مقرون به صرفه و با زیرساخت های مناسب در محل.

“شوراهای نیاز به قدرت برای مقابله با ما مسکن انبار و گام در جایی که یک سایت با اجازه برنامه ریزی نهفته است خفته و ساختمان مجلس متوقف شده است.”

تغییرات به سمت راست برای خرید طرح نیز اجازه می دهد تا شورا به ساخت خانه های جدید است که مردم در مناطق خود به شدت نیاز به” او اضافه شده است.

عضو شورا Diarmaid بخش است که در هزینه مسکن در ایسلینگتن شورای اسلامی در لندن گفت: این بحران به حال در معرض چگونه بسیاری از مردم در سراسر کشور زندگی می کنند در شرایط مخاطره آمیز و یا ناپایدار محل اقامت.

به نام او در تهران به قطع نوار قرمز در اطراف شورای اصلی ساختمان افزایش اعطای سطوح به 100 درصد از هزینه جدید ساخت خانه و لغو تمام محدودیت ها در شورا با استفاده از حق خود را به فروش رسید.

“زمان آن است که دولت به,” او گفت:. “آخرین بار در انگلستان ساخته شده 300,000 خانه ها در سال, در سال 1970 شوراهای ساخته شده است بیش از 40 درصد از آنها. وجود دارد هیچ کمبود اراده سیاسی در مقامات محلی برای ساخت شورای خانه اما دولت باید برای جلوگیری از انباشته سیستم در برابر ما است.”

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: “ساختمان خانه کشور نیاز است یک اولویت برای دولت است و ما باید دوباره بازار مسکن برای کمک به خانواده ها و کسب و کار و بازگشت به حالت عادی در یک راه امن.

“دولت همچنان به همکاری نزدیک با تمام بخشهای صنعت مسکن در مورد چالش های آنها در طول بیماری همه گیر.

“ما متعهد به راست به خرید کمک کرده است که نزدیک به دو میلیون شورای مستاجران تحقق بخشیدن به رویای خود را از مالکیت خانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>