Coronavirus: دولت می تواند ابطال مشاوران علمی و استراحت دو متر فاصله حکومت صدراعظم می گوید

دولت می تواند ابطال آن علمی و پزشکی مشاوران و استراحت دو متری coronavirus اجتماعی فاصله حکومت صدراعظم گفته است.

خواسته در یکشنبه اینکه آیا دانشمند ارشد و افسر ارشد پزشکی را مجبور به موافقت با آرامش از سیاست Rishi Sunak گفت: وزرای شد و در نهایت “انتخاب و تصمیم گیری” و پیشنهاد آنها را محدود به نظرات کارشناسان.

بوریس جانسون این آخر هفته راه اندازی یک بررسی به این سیاست است که به طور فزاینده ای مورد انتقاد قرار توسط نمایندگان مجلس محافظه کار مانند ایان دانکن اسمیت و دامیان سبز که می گویند فراوانی از احتیاط است صدمه زدن به کسب و کار. کسب و کار گروه های لابی را نیز نامیده می شود برای حکومت به آرامش است.

“من فکر می کنم کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel در طول تمام این ارائه مشاوره به وزرا و در نهایت آن را برای وزرای آیا آن را به من, نخست وزیر, وزیر بهداشت, و دیگران, ما مردم هستند که انتخاب می شوند برای تصمیم گیری در این کشور” آقای Sunak بی بی سی گفته است Andrew Marr نشان می دهد.

“مردم باید نگه دارید ما مسئول و پاسخگو برای ساخت آن تصمیم گیری, اما من فکر می کنم مردم با آرامش و اعتماد به نفس در کسانی که تصمیم گیری اگر آنها می دانند که ما در حال گرفتن مشاوره از دانشمندان ما در آنچه که در نهایت یک بحران بهداشتی اطلاع زیادی با آنچه که اتفاق می افتد با توجه به گسترش ویروس ها…

“آیا آنها علمی و یا دیگران مشاوران توصیه وزیران که انتخاب می شوند برای تصمیم گیری و مردم می تواند ما را نگه پاسخگو برای کسانی که در نهایت.”

این بیانیه توسط آقای Sunak تغییر در ارسال پیام برای دولتی که همواره ادعا می شود “زیر علم” در سیاست خود در طول بحران. انگلستان دچار یکی از این سیاره بدترین مرگ از عوارض این بیماری پس از ایالات متحده امریکا و برزیل در مجموع کشته شدند.

برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند تاخیر در معرفی مستند اقدامات توسط آقای جانسون دولت منجر به به طور قابل توجهی بدتر وضعیت در بریتانیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی که اکثر آنها در حال حاضر به حالت عادی بازگشت و بازگشایی بارها و بارها و کافه ها و رستوران ها.

محدودیت ها و کمبود در دولت تست و ردیابی رژیم بود که کاهش داد و در اوایل بحران در حالی که در کشورهای دیگر ساخته شده و ظرفیت آنها نیز فکر می کردم به توضیح برخی از تفاوت.

نخست وزیر نقد و بررسی از دو متر در قاعده این است که انتظار به پایان خواهد رسید 4 جولای, اولین تاریخ بارها و رستوران ها انتظار می رود که مجاز به باز کردن در انگلستان است. این کسب و کار ترس از اینکه در سخت ترین ضربه از تغییر به عنوان کمتری از مردم قادر خواهد بود به مناسب در استقرار واحد کاهش سودآوری است.

برخی از کشورهای کمتر قوانین سختگیرانه تر از دو متر هر چند بسیاری نیز دیگر شرایط سخت تر از انگلستان از جمله الزامات سختگیرانه تر برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>