Coronavirus: دولت می تواند ابطال علمی مشاوران و استراحت دو متر فاصله حکومت صدراعظم می گوید

دولت می تواند ابطال آن علمی و پزشکی مشاور و استراحت دو متری coronavirus اجتماعی فاصله حکومت صدراعظم گفته است.

روز یکشنبه خواسته که آیا دانشمند ارشد و افسر ارشد پزشکی را مجبور به موافقت با آرامش از سیاست Rishi Sunak گفت: وزرای شد و در نهایت “انتخاب و تصمیم گیری” و پیشنهاد آنها را محدود به نظرات کارشناسان.

بوریس جانسون این آخر هفته راه اندازی یک بررسی به این سیاست است که به طور فزاینده ای مورد انتقاد قرار توسط نمایندگان مجلس محافظه کار مانند ایان دانکن اسمیت و دامیان سبز که می گویند فراوانی از احتیاط است صدمه زدن به کسب و کار. کسب و کار گروه های لابی را نیز نامیده می شود برای حکومت به آرامش است.

“من فکر می کنم کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel در طول تمام این ارائه مشاوره به وزرا و در نهایت آن را برای وزرای آیا آن را به من, نخست وزیر, وزیر بهداشت, و دیگران, ما مردم هستند که انتخاب می شوند برای تصمیم گیری در این کشور” آقای Sunak بی بی سی گفته است Andrew Marr نشان می دهد.

“مردم باید نگه دارید ما مسئول و پاسخگو برای ساخت آن تصمیم گیری, اما من فکر می کنم مردم با آرامش و اعتماد به نفس در کسانی که تصمیم گیری اگر آنها می دانند که ما در حال گرفتن مشاوره از دانشمندان ما در آنچه که در نهایت یک بحران بهداشتی اطلاع زیادی با آنچه که اتفاق می افتد با توجه به گسترش ویروس ها…

“آیا آنها علمی و یا دیگران مشاوران توصیه وزیران که انتخاب می شوند برای تصمیم گیری و مردم می تواند ما را نگه پاسخگو برای کسانی که در نهایت.”

این بیانیه توسط آقای Sunak تغییر در ارسال پیام برای دولتی که همواره ادعا می شود “زیر علم” در سیاست خود در طول بحران. انگلستان دچار یکی از این سیاره بدترین مرگ از عوارض این بیماری پس از ایالات متحده امریکا و برزیل در مجموع کشته شدند.

برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند تاخیر در معرفی مستند اقدامات توسط آقای جانسون دولت منجر به به طور قابل توجهی بدتر وضعیت در بریتانیا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی که اکثر آنها در حال حاضر به حالت عادی بازگشت و بازگشایی بارها و بارها و کافه ها و رستوران ها.

محدودیت ها و کمبود در دولت تست و ردیابی رژیم بود که کاهش داد و در اوایل بحران در حالی که در کشورهای دیگر ساخته شده و ظرفیت آنها نیز فکر می کردم به توضیح برخی از تفاوت.

نخست وزیر نقد و بررسی از دو متر در قاعده این است که انتظار به پایان خواهد رسید 4 جولای, اولین تاریخ بارها و رستوران ها انتظار می رود که مجاز به باز کردن در انگلستان است. این کسب و کار ترس از اینکه در سخت ترین ضربه از تغییر به عنوان کمتری از مردم قادر خواهد بود به مناسب در استقرار واحد کاهش سودآوری است.

صحبت کردن به طور جداگانه در آسمان, اخبار, Mr Sunak گفت: “نخست وزیر قرار داده است و در یک بررسی جامع از دو متر در قاعده است. که نقد و بررسی خواهد شد شامل دانشمندان و اقتصاددانان و دیگران به طوری که ما می توانیم آن را در دور.

“شما درست به برجسته و تاثیر آن بر روی کسب و کار; من می دانم که البته این تفاوت بین سه چهارم و شاید یک سوم از بارها, باز, برای مثال, بنابراین مهم است که ما به آن نگاه کنید. در حال حاضر که ما را ساخته اند پیشرفت های خوبی در سرکوب ویروس ما در یک مرحله از این بیماری همه گیر از ما در آغاز و قادر می سازد که ما را به یک نگاه تازه در این است.”

کار سایه عدالت, منشی, David Lammy گفت: دولت باید به دنبال علم است.

“من فکر نمی کنم آن را به دودویی. من فکر می کنم اولین چیزی که علم چه علم می گویند به دنبال علم است. نکته دوم این است که صادقانه و صادقانه با مردم در خطر موازنه به عنوان شما را که تعیین. من فکر می کنم دولت بوده است آهسته: آهسته در تست آهسته در مستند آهسته در PPE و من فکر می کنم آنها خواهید بود آهسته در این” او به بی بی سی گفت.

“آنها گفت: آنها با داشتن یک نقد و بررسی, من نمی دانم علم من فکر می کنم ما می خواهم برای دیدن این علم است. ما به حمایت از دولت در آرامش بخش, قوانین, البته تا زمانی که آن را زمان مناسب برای انجام آن است. هیچ یک از ما می خواهند در این حالت مستند و فلج برای همیشه و در واقع اقتصاد ما در برخی از نقطه برای باز کردن دوباره همه ما می دانیم که.”

او افزود: “بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان استفاده های مختلف حکومت و در واقع ما شاهد یک زن و شوهر از کشورها به تازگی – من فکر می کنم نروژ و دانمارک – منتقل شده از دو متر به چیزی کمتر نیز هست اما این مهم است که ما به آن نگاه جامع در این دور و این چیزی است که ما انجام خواهد داد فوریت… من می تواند بسیار تاثیر مثبت تاثیر آن را در کسب و کار توانایی بازگشایی و در نتیجه حفظ مشاغل است که آنها را.”

برخی از کشورهای کمتر قوانین سختگیرانه تر از دو متر هر چند بسیاری نیز دیگر شرایط سخت تر از انگلستان از جمله الزامات سختگیرانه تر برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

یک ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی YouGov در این هفته نشان می دهد که 58 درصد از مردم می خواهم دو متری حکومت نگه داشته می شود در این زمان فاصله با 24 درصد موافقت آن باید کاهش یافته و به یک متر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>