کلگری شرکت صالح Gelato معذرت خواهی برای می کشد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, محصول

کلگری شرکت است که راه اندازی یک زندگی ماده gelato جمعه است عذرخواهی و کشیدن محصول پس از دریافت واکنش در مورد آنچه که برخی از آنها خواستار یک تن-ناشنوا تصمیم گیری است.

صالح Gelato معرفی نعناع شکلات تراشه پل gelato و گفت که 5 دلار از هر یک از $12 پاینت به حمایت از “تلاش برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و حمایت racialized و جوامع به حاشیه رانده شده.”

محصول ویژه هنر توسط یک فرد سفید نشان دادن سه نفر حمل BLM علائم و پوشیدن ماسک که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” سود آن اختصاص داده شد برای ActionDignity که با وابسته نیست و BLM.

واکنش ریخت و در رسانه های اجتماعی اعلام کرده این شرکت بود commodifying پل جنبش است.

ادامه مطلب: جورج Floyd: ضد نژادپرستی تظاهرات و تماس با توجه به مرگ 2 مرد سیاه و سفید

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رهبران در جامعه گفت: پیچ-up می تواند اجتناب شده است با یک مکالمه ساده.

کی L با BLM کلگری سوال اگر محصول واقعی بود خواستار آن بی مزه است.

“من در واقع واقعا شوکه زمانی که من آن را دیدم. من فکر نمی کنم که کسی و یا یک شرکت است که بزرگ خواهد بود که تن-ناشنوا به خصوص در این آب و هوا در حال حاضر” او گفت:.

“مردم فوت کرده اند این جنبش است. مقدار زیادی از خون بود ریختن پشت این جنبش است. بسیاری از مردم را به زندان رفت پشت این جنبش است. ما در حال رفتن به اجازه هیچ کس فقط پرش بر روی ارابه موسیقی و سعی کنید برای سود کردن از چه خبر است. این چیزی است که من احساس آنها انجام شد.”

ل گفت: مردم پشت این محصول ممکن است تا به حال حق نیت اما از دست رفته علامت گذاری به طور کامل.

“برای مرجع آینده — اگر هر شرکت دیگر نه فقط آنها را — اگر شما در حال تلاش برای انجام چیزی است که در نور و رسیدن به زندگی مهم سازمان یا سازمان های دیگر که مبارزه برای آزادی و ببینید اگر آنها خوب هستند با آنچه شما در حال تلاش برای انجام. اگر نه یک بازاریابی مختلف, مسیر,” او گفت:.

“وجود دارد [در حال] 100 راه های مختلف آنها می رفت و در مورد آن, اما آنها قطعا برداشت یک اشتباه است.”

شرکت می گوید: “حق با شما است’

صالح Gelato گفت: آن را به حال “قصد ایستاده در همبستگی و اهدای بیش از 100 درصد از سود ما در این فرآیند به سازمان است که در حمایت از شمول و تنوع است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حالی که نیت ما شد از محل عشق ما واقعا شکست خورده است و ما از صمیم قلب متاسفم,” گفت: مدیر عامل جیمز tablet wallpapers در روز شنبه.

ادامه مطلب: ‘فریاد آزادی’: هزاران نفر تبدیل به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شب زنده داری در کلگری در روز شنبه

او گفت که این شرکت در حال گوش دادن به بازخورد اضافه کردن آن می ایستد در برابر نژاد پرستی.

“حق با شما است ما باید بیشتر سازمانها انجام کار خاص با جامعه سیاه پوستان و ما خواهد شد. حق با شما است ما نیاز به رهبران در آموزش و پرورش و متعهد به همکاری مجدانه با BIPOC جامعه به طوری که ما می توانیم یک بزرگتر و دقیق تر تاثیر در شهر ما,” او گفت:.

“شما حق انتخاب برای کار با یک دوست و سازنده جامعه ما می تواند را انتخاب کرده اند یک هنرمند بنابراین ما خواهد شد. وجود دارد نیاز به برجسته کردن این کار بزرگ از کسانی که کمتر. شما درست شکلات به عنوان یک عطر و طعم انتخاب شد و نادان. ما می توانیم و ما را بیشتر فکر کردم به این در آینده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مندی Stobo هنرمند از پرتره که مورد تایید او هنر برای BLM, محصول, ارسال شده از او عذرخواهی در Instagram, تماس وضعیت خواب بیدار کردن تماس.

“من تشخیص می دهم که من باید کاهش یافته و خود را بپرسید و به جای تشویق آنها به ارائه یک فرصت پرداخت به BIPOC هنرمند,” او گفت که او بهتر انجام خواهد داد.

Tablet wallpapers وجود دارد گفت: هیچ راه حل سریع برای نژاد پرستی و این شرکت را شکست.

“شرکت ما همیشه ایستاده بود برای انجام آنچه حق و ساختمان جامعه و حوادث ماه گذشته به ما داده اند دیدگاه های جدید و باز چشم ما به مناطقی از جامعه است که ما هنوز در خدمت یعنی سیاه و سفید, جامعه,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما متعهد به تقویت صدای ارائه بیش از فرصت های برابر به مردم و حمایت از سازمان هایی است که مبارزه با بی عدالتی برای جامعه است.”

ادامه مطلب: چگونه به پشتیبانی محلی سیاه متعلق به کسب و کار

Tablet wallpapers گفت: صالح Gelato را گام بعدی این است که کار با رهبران سیاه و سفید.

“برای تحقق هدف اصلی ما از جمع آوری کمک مالی برای جامعه سیاه, 100 درصد از سود ما از فروشگاه آنلاین ما برای همه ژوئن خواهد بود و سرمایه گذاری در سازمان های که شما را انتخاب کنید که تمرکز بر روی سیاه زندگی,” او گفت:.

“ما همچنین از بین بردن تمام آثار هنری و برچسب از کسانی که از شما دستور داده است که در حال حاضر به دلیل آن است که غیر حساس و بی احترامی است.”

“من نه بستنی. من یک انسان’

Dooshima Jev مدیر Afros در شهرستان غیرتها یک پلت فرم آنلاین که جشن Afrocentric فرهنگ در ابتدا تعجب نیست توسط کمپین — اما که حل و فصل را به نا امیدی.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد دفاع از کودکان سیاه و سفید, این بسیار مهم است که شما را بسیار مثبت تصاویر,” او گفت:.

“چه اتفاق می افتد در کشورهای بسیار حادثه تجربه. این حادثه برای همه و من معتقدم که این حادثه برای هر کسی که دارای یک قلب است. بنابراین باید به عقب کشیده شده به تصاویر و استفاده از کودکان با مفهوم [به] بد پرتره واقعا بی دقتی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Jev گفت که نسبت به قرار دادن یک مرد در حال مرگ کلمات در یک وان شکلات gelato.

“من یک عطر و طعم. من نه بستنی. من یک انسان,” او گفت:.

“این است خون ما در حال صحبت کردن در مورد ، نمی وصل کنید و محصولات خود را به پول خون.”

وجود دارد هیچ بهانه Jev گفت. این شرکت می تواند به بسیاری از جمله مشاور تیم.

“این فقط در مورد استفاده هنرمندان از رنگ. این است که در مورد تلاش برای توسعه شفقت در ذهنیت خود را در مورد چیزی است که شما آگاه نیست,” او گفت:.

“اگر شما نمی دانید که در مورد چیزی که شما می خواهید برای کمک به چیزی, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما از کسی که می داند در مورد آن ، آن می تواند همسایه خود را, آن می تواند دوستان خود را. منظورم این است که آن می تواند Google.”

Jev گفت او را باور نمی کند آن نقش خود را به پیش بینی آنچه را که شرکت باید انجام بعدی.

“این کار من به شما بگویم آنچه که من می خواهم برای دیدن. شما به من بگویید چه شما فکر می کنم شما باید ببینید و ما را نگه دارید و شما پاسخگو,” او گفت:.

ادامه مطلب: می خواهید برای حمایت از مردم سیاه و سفید? شروع به گوش دادن

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او معتقد است که این شرکت به ساخت یک کشش برای اتصال پل با gelato.

“اگر شما فروش بستنی فروش بستنی,” او گفت:.

“اگر شما می خواهید به احساس خوبی در مورد چیزی در قلب خود را و شما می خواهید برای اهدای پول به جایی نگاه می کنید علت این که در حال حاضر انجام این کار. ما نیاز نداریم شما به عنوان یک قهرمان است.”

ActionDignity پاسخ

Tyra ارسکین با ActionDignity گفت: این یک تجربه یادگیری برای سازمان است.

“ما ادامه خواهد داد برای ساخت ظرفیت ما در ضد سیاه نژادپرستی کار برای حمایت از جوامع ما با” او گفت:.

“ما از موضع قوی با موضوع زندگی و تغییر آنها پرورش در جوامع ما است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>