بوریس جانسون گفت: استعمار در آفریقا هرگز نباید به پایان رسید و اخراج به نقش بریتانیا در برده داری

بوریس جانسون گفت: استعمار در آفریقا هرگز نباید به پایان رسید و عنوان به نقش بریتانیا در تجارت برده در یک مقاله نوشته شده توسط نخست وزیر در حالی که او یک حزب محافظه کار MP نشان می دهد.

منتقدان اصرار آقای جانسون به توضیح دهد که آیا او هنوز هم دارای دیدگاه ها و تشریح در سال 2002 قطعه که در آن او استدلال کرد که آفریقایی ها نمی خواهد که رشد مناسب محصولات کشاورزی برای صادرات بدون انگلیسی جهت.

“این قاره ممکن است یک لکه است لکه ننگی بر وجدان ما,” او نوشت. “مشکل این است که ما هنگامی که در شارژ اما ما مسئول هر بیشتر.”

نخست وزیر این هفته استدلال برای حفظ جنجالی مجسمه slavers و اشراف در شهرستانها بریتانیا که او گفت: باید بماند تا آنجا که آنها “به ما میآموزد که درباره گذشته ما با تمام آن گناهان”.

اما در این مقاله نوشته شده است در حالی که آقای جانسون سردبیر این تماشاگر , مجله نشان می دهد که نخست وزیر در واقع برگزار کرده است یک فعال تحسین بریتانیا فعالیت های استعماری در این قاره.

“در نظر اوگاندا مروارید آفریقا به عنوان نمونه ای از رکورد. ما به جرم برده داری? Pshaw. این یکی از اولین وظایف فردریک Lugard که colonised Buganda در 1890s به شکست و عرب slavers” آقای جانسون می گوید: در این قطعه است.

“و نمی کردن هر یک از مزخرف که در مورد ما چگونه کاشته ‘اشتباه و حبوبات. اوگاندا teems جوانه و انفجار با پوشش گیاهی است. شما را پیدا خواهد کرد میوه های نادر و عجیب و غریب مانند عصرانه معلق بزرگتر از خود را سر و پوشش داده شده با رنگ سبز به چهار ضلعی گره. هر چند با رایحه معطر آن است و افسوس که بیشتر یا کمتر نفرت انگیز و حتی Waitrose است پرمدعا به اندازه کافی به سهام آن است.”

او ادامه می دهد: “بنابراین انگلیسی ها کاشته قهوه و پنبه و تنباکو و آنها به طور گسترده راست. درست است که قیمت قهوه در حال حاضر پایین; اما این گسل از ویتنامی که بی شرمانه undercutting بازار و نه از کشاورزان از 100 سال پیش.

“اگر از چپ به دستگاه های خود را بومی خواهد تکیه بر چیزی جز فوری کربوهیدرات ارضاء درخت چنار … استعمارگران به درستی دیدم که بازار صادرات محدود بود.”

نشان می دهد که یکی از راه های تقویت اقتصاد کشورهای آفریقایی خواهد بود برای گردشگران انگلیسی به تعطیلات در آنها آقای جانسون نوشت: “بهترین سرنوشت برای آفریقا خواهد بود اگر پیر استعمار قدرت و یا شهروندان خود درهم یک بار دیگر در جهت باد; در درک که این بار آنها را خواسته نمی شود به احساس گناه می کنم.”

بوریس جانسون سخنگوی کاهش یافته است به نظر این مقاله که نزدیک مستقل.

مخالفت نمایندگان مجلس خواست نخست وزیر به نظر نظرات خود و توضیح دهد که آیا آنها هنوز هم خود را نشان داده views امروز.

“بوریس جانسون است که نخست وزیر بریتانیا است. تاریخ انگلستان Windrush امپراتوری استعمار باید گفت با جدی دقت” کار MP سحر ساقی گفت: مستقل.

“به منظور ایجاد توسعه پایدار ما نیاز به زمان ساعت که دارای قدرت و امتیاز به تأمل در آنچه او گفته و نوشته شده است.

“من مصرانه از PM به نظر قبلی خود را, مقالات, کتاب ها و اظهارات و به بررسی مجدد آنها از طریق, وحشیانه, مجازات است که او را تماشا جورج فلوید و می گویند که آیا او حسرت هر چیزی از آنچه او گفته است, انجام شده و یا نوشته شده در گذشته است.”

خانم باتلر گفت: این مهم نه به “غلط و یا ماست مالی کردن تاریخچه” اضافه کرد: “این Etonian نگرش همه تاثیر می گذارد که در آن دایره درونی بدون توجه به رنگ خود را. به جای مشاهده تاریخچه آنگونه که شاید وقت آن است که نگاهی به تاریخچه طریق لنزهای بسیار قابل مشاهده امروزی مجازات.”

سایه وزیر امور خارجه در امور زنان و عدالت, Marsha د Cordova گفت: “بوریس جانسون نظرات گذشته هستند به عنوان مثال چرا ما نیاز به آموزش مردم در مورد تاثیر استعمار.

“میراث از استعمار و نقش آن در تجارت برده اسکار در جامعه ما است. برای پی بردن به این است که چیزی برای افتخار و کشورهای آفریقایی در حال بدتر چرا که آنها دیگر حکومت امپراتوری توهین به میلیون ها نفر.”

کریستین Jardine لیبرال دموکرات’ عدالت سخنگو گفت: “این بسیار حیاتی است که نخست وزیر امروز روشن می سازد که زبان او ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و نظرات خود را در گذشته ساخته شده دیگر انعکاسی از دیدگاه های خود را.

“در سراسر انگلستان وجود دارد این است که یک جمعی بحث می افتد که چگونه به عنوان یک ملت ما را در مقابله با ما تاریخچه و نژاد پرستی و تعصب است که بخشی از آن است. این نخست وزیر است که وظیفه برای نشان دادن رهبری در این.

“ما نیاز به کار بیشتر برای مقابله با نژادپرستی در بریتانیا و اگر ما واقعا می خواهید به تغییر جامعه ما باید با از بین بردن این موجود بی عدالتی است. لیبرال دموکرات ها هستند روشن است که ما می خواهم برای دیدن یک دولت گسترده برنامه ریزی برای مقابله با بام نابرابری به طوری که ما می تواند در نهایت تصویب تغییر برای تمام کسانی که مبارزه برای عدالت و برابری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>