آمازون 99 درصد اکو نقطه ایران بازگشت – CNET


echo-dot-3rd-gen-charcoal

شما برای 99 سنت هنگامی که شما ثبت نام برای حداقل یک ماه از آمازون موسیقی نامحدود است.


آمازون

اثبات مثبت است که آمازون است که مایل به بیشتر یا کمتر به دور اکو نقطه هوشمند, بلندگو, این شرکت فقط, زنده, محبوب معامله از سال گذشته: شما می توانید یک بار دیگر یک 3rd-generation اکو نقطه برای 99 سنت هنگامی که شما ثبت نام برای یک ماه از آمازون موسیقی نامحدود. اگر شما یک آمازون نخست مشترک است که باعث می شود کل خود را از جیب هزینه فقط $8.98. برای غیر مشترکین: $10.98. فقط مطمئن شوید که شما به دنبال دستورالعمل لازم زیر.

این پیشنهاد است برای موسیقی جدید نامحدود مشترکین تنها هر چند اگر شما بوده ام به یک مشترک (یا انجام یک محاکمه) در گذشته شما هنوز هم ممکن است قادر به استفاده از آن.

آخرین بار آمازون زد این معامله من شنیده ام از پیروان توییتر است که آن را دشوار است برای دسترسی از طریق Amazon mobile نرم افزار است. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. برای ثبت من خرید از طریق مرورگر دسکتاپ.

Music Unlimited است البته آمازون پاسخ به Spotify در. آن را به طور معمول اجرا می شود $9.99 در هر ماه برای یک فرد کاربر یا $7.99 در هر ماه برای مشترکین نخست. پس از ماه اول شما همچنان به دریافت صورتحساب در آن نرخ مگر اینکه شما را لغو نمایید که شما را در هر زمان.

همانطور که برای اکو نقطه این سومین نسل از مدل هر چند نه یک ساعت. اما آن را هنوز هم خوب صدایی همه کاره smart بلندگو است که لیست برای $50 (هر چند اجازه دهید صادقانه آن را تقریبا همیشه در فروش برای $30).

افکار خود را?

ادامه مطلب: بهترین هوشمند سخنرانان 2020

این داستان در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز شده است با توجه به در دسترس بودن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جدید آمازون اکو نقطه: آیا این صدای بهتر از قبل ؟


1:54


ادامه مطلب: آخرین کوپن آمازون

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>