Winnipeg مواد غذایی حیوان خانگی بانک میزبانی مواد غذایی حیوان خانگی درایو شنبه

در حالی که بسیاری از کانادایی ها به خوبی آگاه از تلاش برخی از چهره در حال حاضر برای قرار دادن غذا روی میز ما خزدار دوستان می تواند به راحتی نادیده گرفته شده است.

پس از یک ملاقات اتفاقی با یک مرد بی خانمان و سگ خود را یک وینیپگ گروه میزبانی مواد غذایی حیوان خانگی درایو را به مطمئن شوید که سگ و گربه و حیوانات دیگر دریافت مواد غذایی آنها نیاز دارید.

ادامه مطلب: حیوانات خانگی نجات پس از وینیپگ آتش

به Winnipeg مواد غذایی حیوان خانگی بانک نسبتا جدید سازمان است که به ارمغان می آورد مواد غذایی حیوان خانگی, اسباب بازی, بستر و لوازم دیگر برای کسانی که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و یک همراه و همدم در کنار.

“کسی که در نیاز می توانید با تماس با بانک مواد غذایی و [داوطلبان] را تا سفارش خود را در” توضیح می دهد که داوطلب ویکی Gileas. “ما آن را انتخاب کنید و تحویل آن به طور مستقیم به خانه خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها حتی شما را به باز کردن آیتم ها — برای مثال اگر حیوان خانگی خود را ندارد میل به یک نوع خاص از مواد غذایی — Gileas می گوید شما می توانید که بیش از حد.

“ما آن را به طور مستقیم و بدون تماس — و آن را همیشه به خوبی ببینید بچه ها کمی در پنجره. آن را به می دانم که شما در حال کمک کردن به دوستان خزدار شده اند که به ما کمک میکند تا از طریق این وضعیت است.”

او می گوید: این کار عشق برای کسانی که درگیر.

ادامه مطلب: تفسیر: چگونه ” بیماری همه گیر حیوانات خانگی در حال کمک به ما در مقابله با کروناویروس استرس

“هنگامی که شما وجود دارد و چندگانه وجود دارد حیوانات خانگی و یا یک گربه کوچک آن را به خوبی برای دیدن آنها تداخل می کنند. شما برای باز کردن درب و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد, فیزیکی, فاصله,” Gileas می خندد. “برخی از مردم گریه. [ما در خدمت] افرادی که حیوانات خانگی فقط به حال عمل جراحی و در برخورد با دامپزشک.”

اگر شما می خواهم برای اهدای مواد غذایی, اسباب بازی, کارت های هدیه بستر و یا هر گونه دیگر تامین مواد غذایی, بانک خواهد شد که کامیون در حیوان خانگی Valu فروشگاه در 1750 Plessis جاده و 3900 اعطای خیابان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک متخصص بپرسید: حیوان خانگی اضطراب جدایی

یک متخصص بپرسید: حیوان خانگی اضطراب جدایی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>