چرا صدها نفر از زنان هنوز هم در حال آمدن از ایرلند شمالی و جمهوری برای سقط جنین با وجود تغییر در قانون

صدها نفر از زنان مجبور بودند را “دلخراش” سفر از ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند به انگلستان به سقط جنین با وجود این در حال حاضر روش decriminalised در هر دو حوزه های قضایی است.

سقط جنین ارائه دهندگان استدلال می کنند که در واقع آمار و ارقام جدید از انگلستان وزارت بهداشت نشان می دهد 26 زنان یک هفته به حال به دلیلی خارج از کشور سفر به بارداری خود خاتمه داده شود با سال گذشته نشان می دهد اقدامات به decriminalise سقط جنین شکست خورده اند.

فعالان هشدار داد قوانین فعلی مناسب نیست برای هدف و برخی از زنان نیاز به رفتن پیش با حاملگی آنها نمی خواهند با توجه به موانع در دسترسی به این روش.

ختم حاملگی قانونی شد در ایرلند شمالی در ماه اکتبر پس از نمایندگان مجلس در آستانه رای گیری توسط یک زمین لغزش در ماه جولای به زنان حق سقط جنین — مارک پایان دادن به این روش به ممنوع بودن تقریبا در تمام شرایط حتی تجاوز به عنف و زنای با محارم و زنان به دنبال یک ختم رو به حبس ابد.

اما هنوز هیچ گونه خدماتی که ارائه ختم — معنی زنان باید سفر به سرزمین اصلی بریتانیا یا جمهوری.

در جمهوری ایرلند سقط شد از نظر قانونی قابل دسترس در ژانویه 2019 اما زنان نیز وجود دارد به طور منظم مجبور به سفر به انگلستان که در آن سقط جنین قانونی برای 24 هفته از بارداری در مقایسه با تنها 12 هفته در ایرلند.

اما کمپبل co-صندلی داد برای انتخاب بلفاست گفت: “این آمار نشان می دهد این قانون در حال حاضر کار نمی کند برای ایرلند شمالی است. NI وزارت بهداشت باید موضوع فوری راهنمایی به همه مربوطه و متخصصان پزشکی در دسترس بودن مراقبت از مسیر در شمال ایرلند و پیگیری مراقبت از مسیرهای.

“ما به تماشای اخیرا در Stormont به همان پزشکی ناسالم و بسیار احساسی زبان استفاده شد در تلاش برای آب کردن خود ما دسترسی به مراقبت. در حالی که سقط جنین مراقبت در انگلستان تامین شده است برای بسیاری از مردم این را نمی تبرئه ایرلند شمالی از وظیفه خود را به رعایت حقوق بشر ما. ما مصرانه از ایرلند شمالی و NI وزارت بهداشت برای اطمینان از وجود دارد رایگان و امن قانونی و محلی سقط جنین مراقبت در خط با مقررات است.”

برخی از 1,389 زنان به آدرس از هر دو شمال و جنوب ایرلند که داشتن سقط جنین در انگلستان و ولز در سال گذشته این آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

کتی Shiels, که با این نسخهها کار برای سقط جنین, کمپین گفت جدید سقط جنین آمار و ارقام “به وضوح نشان می دهد” به زندگی مردم در جنوب این “مراقبت دلسوزانه وعده داده شده توسط سیاستمداران” در طول سال 2018 رفراندوم است و نه نقل.

Ms Sheils که مستقر در دوبلین و درگیر شده است در سقط جنین هشت سال گفت: “در مقابل ما شنیده داستان دلخراش از کسانی که معتقد بودند حق قانونی سقط جنین در ایرلند مجبور به سفر. قانون جدید ما قرار می دهد پزشکان در موقعیت ساخت غیر ممکن است تفاوت بین “کشنده” و سایر شدید و پیچیده و یا تهدید کننده حیات جنین به ناهنجاری تفاوت هایی که ریشه در پزشکی است.

“با تهدید به پیگرد قانونی هنوز هم حلق آویز بر آنها بسیاری از پزشکان مردد را که تمایز و همانطور که در اینجا نشان داده شده توسط این چهره های جدید بسیاری از آنها هنوز هم مجبور به سفر به دسترسی به مراقبت دلسوزانه ما رای دادند در سال 2018 است.”

مارا کلارک که راه اندازی سقط جنین پشتیبانی شبکه گفت: ما همچنان به شنیدن از مردم در هر دو حوزه های قضایی که لغزش “از طریق ترک”.

خانم کلارک که سازمان ارائه می شود حمایت مالی مسکن و مشاوره به زنان از جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی و بریتانیا افزود: “مردم ما از شنیدن به طور فزاینده ای به حاشیه رانده شده و در معرض خطر و نیاز به سطوح بالاتری از بودجه و حمایت از در سال گذشته.

“آنچه در ادامه به نگه داشتن ما در شب ها مردم ما را نمی شنوند از — کسانی که قادر به دسترسی به مراقبت های محلی و یا که سقوط در خارج از دستورالعمل و آگاه هستند که ما می توانیم حمایت یا پرداخت برای سقط جنین در ایرلند اگر آنها واجد شرایط برای مراقبت و یا برای کمک به آنها دسترسی به سقط جنین در خارج از کشور.

“ما فکر می کنیم حتی یک نفر نیاز به سفر برای مراقبت از یکی بیش از حد بسیاری از, در حالی که همچنین باور دارد بسیاری از مردم که نیاز به سفر که مجبور شده اند برای ادامه حاملگی ناخواسته.”

فعالان از هر سه سازمان به نام برای دولت به تبر محدودیت در اطراف سقط جنین و تضمین “رایگان, سالم و قانونی و محلی سقط جنین” در دسترس است برای هر کسی که می خواهد و یا نیاز به آن” زمانی که قانون سقط جنین ارزیابی شده است در سال 2021.

اگر شما در حال مستقر در ایرلند شمالی شده اند و متاثر از مسائل مطرح شده در این داستان شما می توانید صحبت می کنند به کسی که اعتماد به نفس در سقط جنین پشتیبانی شبکه با تماس 07897 611593 و یا ایمیل [email protected] و یا شما می توانید حلقه انگلیسی بارداری مشاوره و خدمات در 0333 234 2184. اگر شما در جمهوری ایرلند, شما می توانید تماس MyOptions تلفنی در 1800 828 010 یا در 0035316877044 از ایرلند شمالی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>