انگلستان coronavirus تلفات توسط 181 به 41,622

یکی دیگر از 181 نفر با کروناویروس ” بوده و دولت جدید آمار و ارقام نشان می دهد.

آن را به ارمغان می آورد رسمی شمارش از انگلستان و میر به 41,662.

اما رقم واقعی محاسبه شده از اضافه کردن با هم آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی انگلیس و مقامات بهداشتی در چهار بریتانیا در سازمان ملل است که تصور می شود بسیار بالاتر حدود 52,000.

بریتانیا در جهان سوم-بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده و برزیل است.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت که از 9 صبح تا روز شنبه وجود داشته است 6.6 میلیون آزمون با 188,794 آزمون در روز جمعه و 294,375 مردم داشتن آزمایش مثبت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این گروه نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از مردم شده بود را آزمایش کردند. این 6.6 میلیون آزمون شامل کسانی ارسال می شود و برخی از مردم ممکن است تست شده اند بیش از یک بار.

سر از انگلستان تست-و-ردیابی برنامه اذعان کرده است این سیستم در عین حال “استاندارد طلا” به عنوان آمار و ارقام جدید نشان داد که یک سوم از مردم تست مثبت موفق به ارائه اطلاعات خود را از تماس های اخیر.

روزانه به طور متوسط مرگ و میر در این هفته در حال حاضر در حدود 187 از 230 هفته گذشته است.

هزاران نفر از اراذل و اوباش و معترضان به مبارزه طلبیده درخواست برای دور ماندن از لندن و شهرهای دیگر برای جلوگیری از گسترش این ویروس در شنبه بسیاری از آنها سفر در حمل و نقل عمومی برای دریافت وجود دارد.


در روز دوشنبه آن را تبدیل به اجباری به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی.

پیشرو دانشمند که به توصیه دولت در نحوه اجرای مستند گفت: مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شده است می تواند نصف اگر محدودیت معرفی شده بود هر چه زودتر.

نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال لندن گفت: جان هزاران نفر را می تواند ذخیره شده را با قبل از آن عمل است.

او گفت: “این بیماری همه گیر شد و دو برابر شدن هر سه تا چهار روز قبل از مستند مداخلات معرفی شدند.

“پس به حال ما معرفی مستند اقدامات یک هفته زودتر ما را کاهش نهایی تلفات حداقل نیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>