مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات تاریخ تولسا تجمع از Juneteenth پس از اعتراض از رهبران

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او تغییر تاریخ آینده خود کمپین تجمع در Tulsa, Okla., از Juneteenth یک روز که نشانه پایان برده داری, پس از واکنش چند از رهبران سیاه و سفید.

تغییر یک روز پس از گزارش ها نشان می دهد که تهمت انتخاباتی تا به حال انتظار می رود مقاومت بر ژوئن 19, تاریخ, اما تصمیم گرفت به حرکت به جلو با برنامه های خود را.

ادامه مطلب: رهبران سیاه و سفید تماس مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری تولسا تجمع در Juneteenth ‘سیلی’

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تجمع می توان نقل مکان کرد و جلوتر یک روز به تاریخ 20 ژوئن “به منظور احترام درخواست های خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تجمع خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در ایالات متحده که باعث لغو اجتماعات بزرگ در اوایل ماه مارس.

در عین حال انتخاب تاریخ و محل — تولسا که این سایت از یک هماهنگ سفید در حمله به یک بخش اقتصادی در سال 1921 — موجب اعتراض گسترده از حقوق مدنی طرفداران مورخان رهبران جامعه و سیاستمداران است.

FILE – In this 1921 file image provided by the Greenwood Cultural Center via Tulsa World, Mt. Zion Baptist Church burns after being torched by white mobs during the 1921 Tulsa massacre. Black community and political leaders called on President Donald Trump to at least change the Juneteenth date for a rally kicking off his return to public campaigning, saying Thursday, June 11, 2020. From Sen. Kamala Harris of California to Tulsa civic officials, black leaders said it was offensive for Trump to pick that date — June 19 — and that place — Tulsa, an Oklahoma city that in 1921 was the site of a fiery and orchestrated white-on-black killing spree. (Greenwood Cultural Center via Tulsa World via AP)
فایل – در این سال 1921 فایل تصویر ارائه شده توسط گرین مرکز فرهنگی از طریق Tulsa World, Mt. Zion Baptist Church برنز پس از اینکه آتش کشیده شده توسط سفید اوباش در طول سال 1921 تولسا قتل عام. سیاه جامعه و رهبران سیاسی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر Juneteenth تاریخ برای یک رالی لگد زدن به بازگشت او به کمپین گفت: پنج شنبه 11 ژوئن 2020. از سوی دیگر ، کامالا هریس از کالیفرنیا به تولسا مدنی مقامات سیاه رهبران گفت: آن را توهین آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید که تاریخ ژوئن 19 — و آن محل — Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید روی سیاه کشتن ولگردی و قانونی شکنی. (Greenwood مرکز فرهنگی از طریق تولسا جهان از طریق AP) است.

انتخاب شدند همچنین احساس می شود از مرحله ملی مکالمه بیش از سیاه و نژاد پرستی و نابرابری موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این فقط یک چشمک به سفید supremacists — او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” بهداشت ، کامالا هریس توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه.

اوکلاهما سیاه حزب دموکرات مرجعیت و همچنین محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن رالی طرح است. “یک روز کنار به مناسبت آزادی از بردگی مردم نباید خدشه دار با کلمات یا اقدامات نژادپرستانه رئیس جمهور” آلیشیا اندروز گفت.

“برای انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد گفت:” شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی یک سازمان به نام پس از مرفه جامعه سیاه و سفید که سفید Oklahomans سوخته را در سال 1921 حمله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قمار اسمیت اضافه شده است که حرکت در این تجمع به تاریخ 20 ژوئن خواهد بود حداقل این کمپین می تواند انجام دهد.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین طول می کشد هیچ مسئولیتی اگر MAGA تجمع را برانگیخت دریافت coronavirus

آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه که تهمت کمپین آگاه بود در پیش است که این تاریخ برای رئیس جمهور بازگشت به تظاهرات شد Juneteenth با توجه به دو کمپین مقامات بودند که مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی بحث و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

اگر چه انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی از مقاومت بود و انتظار می رود این مقامات گفت. اما مبارزات انتخاباتی بود غافلگیر شده توسط شدت به خصوص زمانی که برخی از ارتباط انتخاب به سال 1921 قتل عام.

مبارزات انتخاباتی هنوز هم در دفاع از انتخاب تاریخ و محل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که در روز چهارشنبه.

تنش بالا به عنوان برگ برنده چاله خود را در برابر فعالان

تنش بالا به عنوان برگ برنده چاله خود را در برابر فعالان

“به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth گفت:” کاترینا Pierson, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه باید هر دو برجسته شده است که بیش از 200 ، 000 بلیط درخواست های دریافت شده از مردم برای حضور در این تجمع در Tulsa BOK مرکز است که ذکر شده صندلی ظرفیت 19,199.

سلب در بلیط وب سایت ثبت نام گفت: شرکت کنندگان به صورت داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری مبارزات انتخاباتی در قبال هر گونه بیماری است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>