شعار تریلر ارائه می دهد سرنخ های بیشتری به فیلم جدید کریستوفر نولان ذهن خم فیلم – CNET


tenetposter

جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون ستاره در director Christopher Nolan فیلم نکنيد.

برادران وارنر تصاویر

با سایه های یادگاری و آغاز به کار شعار شکل دادن به ذهن بندر در بهترین راه ممکن است. انتظار اقدام بزرگ قطعه مجموعه, رمز و راز و یک خط تیره از sci-fi از کریستوفر نولان آخرین.

شعار امکانات بازیگر جان دیوید واشنگتن بازی نخبگان جاسوسی نظامی از نوع عمل و زمان مهندس به نوعی همه در یک بار. یک تریلر جدید کاهش یافته و در داخل Fortniteو پس از آن در یوتیوب است.

شعار بود که قبلا برنامه ریزی شده برای اکران در جولای 17, اما آن را در حال حاضر منتشر خواهد شد ژوئیه 31, به گزارش هالیوود روز جمعه.

فیلم را طرح کردم تا به چیزی برای انجام با یک تست است که ظاهرا ندارد بسیاری از بازماندگان. “این آزمون به شما منتقل می شود؟” Martin Donovan شخصیت به او می گوید در یک نقطه. “همه می رود. خوش آمدید به زندگی پس از مرگ.”

ماموریت او: جلوگیری از جنگ جهانی سوم. کلمه “شعار” یک رمز عبور است که تضمین می کند مردم او را به طور جدی.

در یک صحنه واشنگتن می بیند گلوله سوراخ در شیشه ای اما می گوید که تیراندازی اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. اگر این فیلم در مورد مهندسی معکوس حوادث با خمش فضا و زمان ما برای یک دیوانه, awesome, ride.

دیگر صحنه در تریلر جدید نشان می دهد انفجارهای متعدد از جمله یکی مربوط به یک هواپیما و همچنین گفتگو در مورد اهمیت مهندسی معکوس زمان به تغییر آینده است.

tenetbig

جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون در شعار.

برادران وارنر تصاویر

بنابراین شعار نیست در مورد سفر در زمان, آن را در مورد افرادی که می تواند زمان را دستکاری و در نتیجه حوادث آینده است. شاید ؟ ما باید صبر کنید برای اطلاعات بیشتر و تریلر به فاش کردن سرنخ به نولان را sci-fi جهانی که در آن هیچ چیز به نظر می رسد مجموعه ای در سنگ.

بازیگران Martin Donovan, رابرت پتینسون, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh و Michael Caine نیز ،

همچنین در کنار توجه به نظر می رسد که نولان خواهد بود نمایش “یکی از خود را یاد فیلم به Fortnite در این تابستان برای غربالگری رایگان برای طرفداران” بنابراین در ارتباط باشید برای جزئیات بیشتر بر روی آن است.

در اصل منتشر شده در مارس 21. به روز شده در 12 ژوئن جدید از تاریخ انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>