جریان همه چیز. شما می توانید یک Roku فقط برای $40 – CNET


cnet-cheap-expensive-10b-roku-streaming-stick-plus
سارا تو/CNET

این هیچ راز است که ما عشق Roku — رابط کاربری و جریان انتخاب کانال در حال به هیچ یک دوم و یک نسخه از Roku برای هر نیاز و بودجه. یکی از بهترین Roku مدل نیز یکی از قدیمی ترین هنوز هم در ترکیب: Roku Streaming Stick به علاوه که پنج ستاره و یک CNET Editors’ Choice award زمانی که CNET بررسی آن در پاییز گذشته. در واقع, وجود دارد, چند گرانبها nits و احتمالا شکایت اکثر مردم در مورد مراقبت. به همین دلیل من jazzed که من پیدا کردم آن را در فروش می باشد. معمولا به قیمت 50 دلار در حال حاضر از Roku Streaming Stick به علاوه در حال حاضر 40 دلار در آمازون.

در اینجا اصول اولیه: Roku Streaming Stick به همراه 4K UHD مدل, بنابراین شما دریافت بیشتر از آن اگر شما یک تلویزیون 4K به آن وصل به. باریک چوب کمی شمع را به رایگان پورت HDMI در پشت تلویزیون خود را خارج از دید و هم می توان با استفاده از یک پورت USB در تلویزیون و یا یک آداپتور AC (هر چند آداپتور AC مسیر بهتر است پس از Roku نمی خواهد نیاز به بوت از ابتدا هر بار که شما به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را).

وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از 4K و 4K HDR محتوا در Roku. Netflix, YouTube, آمازون, Vudu, Apple TV و فاندانگو در حال حاضر پشتیبانی از 4K HDR در Roku; برنامه های با کیفیت 4K (اما نه HDR) شامل Plex UltraFlix تن عینک 4K جهان و اسمیتسونیان همراه با یک تعداد انگشت شماری از دیگران است. هیچ کس حتی آمازون آتش تلویزیون می تواند مطابقت با آن است.

و آن را سخت به ضرب و شتم پاک و ساده و پلت فرم اگنوستیک و رابط کاربری که باعث می شود آن را آسان به فهرست و جستجو می کند و به نفع و یا سعی کنید به فشار هر محتوای خاص و یا برنامه های شما.

من شده است با استفاده از Roku Streaming Stick Plus برای چند سال در حال حاضر, و من می خواستم هرگز به تغییر حتی اگر من اغلب برای تست دیگر جریان های بازیکنان. بنابراین توصیه من این است که برای گرفتن این چوب در حال حاضر و یا اگر شما از دست معامله نگه داشتن چشم خود را باز برای دفعه بعد آن را رول در اطراف (که احتمالا نمی خواهد بیش از حد طولانی).

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Roku Streaming Stick به همراه جریان 4K و HDR برای کمتر


2:05


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>