SpaceX راه اندازی 58 بیشتر Starlink ماهواره در اوایل روز شنبه سوار-به اشتراک گذاری – CNET

یک SpaceX Falcon 9 لعنتی خاموش از فلوریدا در predawn شنبه آسمان فقط دو هفته پس از دیگری از شرکت یابو موشک ارسال فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی.

این شرکت تا به حال به دنبال آن تاریخی اندازی اولین انسان فقط چند روز بعد با راه اندازی Starlink ماهواره و در حال حاضر آن را کشیده کردن آن برای اولین بار Starlink سوار-به اشتراک گذاری حمل 58 از خود پهنای باند ماهواره همراه با سه زمین مشاهده سفینه فضایی به سیاره Labs.

این ماموریت به ارمغان می آورد تعداد کل Starlink ماهواره در پایین مدار زمین به بیش از 500 در حالی که افزایش سیاره SkySat ناوگان به 18. SpaceX را Starlink هدف در نهایت شامل ده ها هزار نفر از مدار روتر که شما پتو زمین در دسترسی به اینترنت باند پهن در حالی که SkySats کمک خواهد کرد Planet Labs توسعه تصاویر از سطح زمین است.

مرحله اول تقویت کننده قبلا پرواز دو بار و هر دو بار در اژدها باری بر ماموریت به ISS است. آن را با موفقیت بهبود دوباره در هنگام فرود بر روی یک droneship در اقیانوس اطلس کمتر از 10 دقیقه پس از راه اندازی.

شما می توانید ضبط تمام ماموریت بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>