سونی فقط خود را نشان داد کنسول PS5: در اینجا چیزی است که ما می دانیم – CNET


ps5

این جدید پلی استیشن 5.

سونی/تصویر توسط لورن, Routt/CNET

در آینده از بازی رویداد پنج شنبه سونی به بینندگان یک نگاه جدید پلی استیشن 5 کنسول. این شرکت نشان داد که آینده PS5 در پایان این مراسم در کنار جدید DualSense کنترل کننده است که ما عرضه در ماه آوریل است. سونی نیز نمایش داده می شود مجموعه ای از چرخ دنده مانند یک دوربین HD کنترل کننده ایستگاه شارژ رسانه ها از راه دور و پالس 3D هدست بی سیم. معلوم نیست در این زمان اگر دنده همراه است یا اختیاری برای اضافه کردن.

جدید PS5, که همچنین تصویر تخمگذار در کنار آن یک اینده سفید با پایان سیاه و سفید و آبی برجسته.

ادامه مطلب: سونی PS5: قیمت, تاریخ انتشار بازی های ایکس باکس سری X مقایسه و هر چیز دیگری که ما می دانیم

نسل بعدی کنسول باید دو نسخه: یک مدل استاندارد با یک بلو-ری درایو و باریک, نسخه دیجیتال, ماشین که discless — آن را به طور کامل متکی بر محبوبیت و جریان. CNET خواهر سایت GameSpot گزارش داد که PS5 با استفاده از یک درایو حالت جامد به عنوان مخالف به یک دیسک سخت مانند قبلی PlayStations و دیسک های بازی پشتیبانی خواهد کرد ظرفیت تا 100GB.

هر چند قیمت و تاریخ انتشار نبودند و در عین حال با توجه به تعطیلی جیم رایان گفت: این شرکت برنامه ریزی برای راه اندازی بعد از این سال. شما می توانید تماشا نشان می دهد در زیر:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان سونی فاش PS5


6:01

شرکت مورد بحث و بررسی بازی های جدید برای کنسول جدید اذیت کردن عنوان یک عاقبت به مرد عنکبوتیرزیدنت ایول 8 و افق ممنوع غرب است. شما می توانید به تماشای این تریلر برای این بازی های جدید زیر:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی آغاز بکار PS5 تریلر مرد عنکبوتی: Miles Morales


1:10

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: افق: ممنوع تریلر غرب آغاز بکار در سونی PS5 رویداد


3:10

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یک نگاه برای اولین بار در رزیدنت ایول 8 به نظر می رسد در PS5 رویداد


3:10

دیدن تمام تریلر از PS5 رویداد در اینجا.

سونی تا به حال به تعویق افتاد این رویداد پس از تظاهرات جهانی در گرفت در واکنش به کشته شدن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. سونی تا به حال در ابتدا برنامه ریزی برای برگزاری آن رویداد در 4 ژوئن با وجود coronavirus همه گیر که تعطیل سالانه E3 بازی های ویدئویی نشان می دهد در این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>