برخی از خشم اما ایننیسفیل Black Lives Matter تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز

وجود دارد برخی از اصطکاک و عصبانی کلمات اما یک زندگی توجه به تجمع در مرکز آلبرتا شنبه باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است.

ادامه مطلب: شهر کوچک ایننیسفیل آلتا., کشیده به ویژه پس از سیاه و سفید زندگی مسائل اعتراض لغو replanned

اعتراض در ایننیسفیل آلتا., در ابتدا به نام پس از یورش آنلاین تعصب اما جامعه 8,000 شمال کلگری تصمیم به آغوش تجمع و بیش از 300 نفر نشان داد تا برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

A member of the clergy attends a Black Lives Matter protest in Innisfail, Alta., Saturday, June 13, 2020, amid the COVID-19 pandemic.
عضو روحانیت حضور یک سیاه زندگی موضوع اعتراض در ایننیسفیل آلتا., چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/جف مک اینتاش

یکی از سخنرانان در این مراسم کلگری فعال Audora Nwofor گفت: روزنامه نگاران و ایننیسفیل شهردار جیم Romane که جامعه سزاوار نیست هیچ اعتباری برای میزبانی این رویداد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من نمی دادن کوکی ها برای یک رویداد بعد از ظهر. به یک روز, رویداد, من فکر نمی کنم شما سزاوار اعتبار است که” او گفت:.

“اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تغییر شما گوش دادن به مردم با تواضع. شما بروید و آموزش خودتان و سپس شما به حمایت از مردم سیاه و سفید در همه چیز کار می کنیم که آیا آن را کثیف یا نه.”

Black Lives Matter protesters are confronted by an opponent, centre, of the protest in Innisfail, Alta., Saturday, June 13, 2020, amid the COVID-19 pandemic.
Black Lives Matter معترضان مواجه با حریف مرکز از اعتراض در ایننیسفیل آلتا., چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/جف مک اینتاش

اما Dieulita Datus که سیاه و بزرگ در نزدیکی لاکومب گفت: او معتقد است ایننیسفیل سزاوار مقدار زیادی از اعتبار.

“واقعیت این است که مردم از ایننیسفیل نشان داد. آن را خوش بینانه,” او گفت:.

“این به من می دهد امید به آینده و واقعیت مردم اینجا هستید آیا آنها اعتراض یا مبارزه-اعتراض — واقعیت این است که مردم نشان داد تا بدان معنی است که آنها می خواهند برای اضافه کردن صدای خود را به این گفتگو.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Black Lives Matter protesters gather in Innisfail, Alta., Saturday, June 13, 2020, amid the COVID-19 pandemic.
Black Lives Matter برپایی تظاهرات در ایننیسفیل آلتا., چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/جف مک اینتاش

یک تعداد انگشت شماری از افراد غرق شدند زمانی که آنها اقدام به شعار “سیاه و سفید زندگی می کند و ماده” در حالی که یک مرد در یک صندلی چمن بود که برگزاری یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “چه در مورد تمام زندگی مهم نیست مهم نیست که چه رنگ شما هستند.”

در پایان این تجمع پل معترضان احاطه شده برخی از مخالفان خود فریاد “شما اینجا خوش آمدید.”

ادامه مطلب: جورج Floyd: جهانی ادامه اعتراضات بر ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس

تظاهرات سازماندهی شده در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که درگذشت در حالی که یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

Black Lives Matter protesters gather in Innisfail, Alta., Saturday, June 13, 2020, amid the COVID-19 pandemic.
Black Lives Matter برپایی تظاهرات در ایننیسفیل آلتا., چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/جف مک اینتاش

تظاهرات خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایننیسفیل شهردار گفت که او تاسف ساخت این نظر است که “تمام زندگی ماده” هنگامی که در ابتدا صحبت کردن در مورد پیشنهاد رالی.

“این درست است که تنها کمی سخن گفتن من ساخته شده و ناگهان ما یک دسته از hillbillies,” Romane گفت.

“من صادقانه احساس نمی کنید که جامعه ما است و بدیهی است که بدتر از هر دیگر شهر های کوچک جامعه در راه تبعیض است. من فقط مشتاق شنیدن و یادگیری از آن.”

Brittany Bovey, centre, 23, attends the Black Lives Matter protest in Innisfail, Alta., Saturday, June 13, 2020, amid the COVID-19 pandemic.
بریتنی Bovey, مرکز, 23, حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در ایننیسفیل آلتا., چهار شنبه, ژوئن 13, 2020, میان COVID-19 بیماری همه گیر. کانادا پرس/جف مک اینتاش

سازمان بریتنی Bovey گفت که او خوشحال است که این همه کار می کرد پس از شروع سنگی.

“در ابتدا من فکر کردم این مشکل اما به محض این که فشار منفی گسترش مثبت برای حمایت از این حرکت, برای افراد, رنگ شد فقط فوق العاده است. من مطمئن هستم که عشق و همبستگی درخشش را از طریق.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Lonny Averill با پوشیدن یک کلاه و یک باب مارلی تی شرت گفت: او خسته است از تظاهرات.

“من دوستان از هر رنگ و این گاو**t چه خبر است در حال حاضر,” او گفت:.

“این یک انحراف و یک پیام به من می خواهم برای قرار دادن به مردم است که صرف زمان کمی بیشتر به دنبال در آینه و در تماس با آن شخص و پیدا کردن برخی از عشق.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>