ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت می گوید تصمیم به محدود کردن تهمت حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی – CNET


snapchat-logo-2
آنجلا Lang/CNET

ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل پیام برای منتقدان که گریه ناپاک زمانی که این شرکت تصمیم گرفت برای جلوگیری از ترویج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست در اسنپ چت را کشف صفحه: آن را با منشور حقوق.

“ما همیشه گفته کشف یک بسته پلت فرم ما را انتخاب کنید نوع از محتوای ما می خواهیم بر روی پلت فرم ما,” اشپیگل گفت CNBC قدرت ناهار در روز پنج شنبه. “ما به خوبی در درون ما متمم اول قانون اساسی حقوق به تصمیم می گیرید چه چیزی را نشان می دهد وجود دارد.”

نظرات آمده پس از این شرکت تصمیم هفته گذشته برای جلوگیری از ترویج مطالب از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب از طریق اسنپ چت را کشف ویژگی های. ضربه محکم و ناگهانی ساخته شده حرکت می کند و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در 30 مه که اگر معترضان در برابر کاخ سفید نقض حصار آنها می شود “با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح است.” سخن گفتن نبود در مغلوب ساختن پیشی جستن حساب اسنپ چت.

هر چند پلت فرم است کاربران می توانند همچنان به دنبال رئیس جمهور و مشاهده مطالب این حرکت هنوز هم باعث تهمت مبارزات انتخاباتی را متهم به ضربه محکم و ناگهانی از “تلاش برای دکل 2020 انتخابات است.”

“اسنپ چت متنفر است که بسیاری از کاربران خود را سازمان دیده بان رئیس جمهور محتوا و به طوری که آنها به طور فعال درگیر در رای دهندگان سرکوب” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی براد Parscale در بیانیه ای گفت.

اشپیگل در روز پنج شنبه با دفاع از این تصمیم گفت: به نظر می رسد برخی از “سردرگمی” در مورد متمم اول قانون اساسی. “متمم اول قانون اساسی است که بسیار خاص است. این در واقع طراحی شده برای محافظت از افراد و شرکت های خصوصی از دولت است,” او گفت:.

“ما می خواهیم به استفاده از حقوق ما را به ایستادگی کردن برای چیزهایی که ما معتقدیم در,” او اضافه شده است.

“ما در حال حاضر ترویج جمهور محتوا در اسنپ چت را کشف پلت فرم” سخنگوی ضربه محکم و ناگهانی گفت: در بیانیه ای در هفته گذشته. “ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف. نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

ضربه محکم و ناگهانی تنوع گزارش

اشپیگل آمد زیر آتش بعد پنج شنبه هنگامی که از آن گزارش شد که او گفت: کارکنان او نمی خواهید به انتشار تنوع اعداد برای این شرکت است. تنوع گزارشات مانند آن منتشر شده توسط دیگر غول تکنولوژی از جمله گوگل, مایکروسافت و اینتلنشان می دهد درصد از زنان و اقلیت های شاغل در یک شرکت است.

ضربه محکم و ناگهانی می گوید آن را در حال حاضر به دنبال انتشار گزارش. “ما در حال کار بر روی بهترین روش برای انجام این کار در کوتاه مدت” یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. ضربه محکم و ناگهانی به نام کسب و کار خودی اولیه داستان نادرست و گفت: همچنین نسبت به “برنامه اقدام معنی دار.”

“اسنپ چت به نظر می رسد مانند بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری در نظر نمایندگی” اشپیگل اضافه شده طی مصاحبه ای با CNBC پنج شنبه. “ما فکر می کنم که یک چیز بد نیست یک چیز خوب بنابراین ما نگران بوده ام که این همه آشکار که در واقع نرمال ترکیب فعلی فن آوری نیروی کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>