ما نشان می دهد شما: ارسال عکس خود را قدیمی tech – CNET


patrick-new-old-tech-main-2223-001

چه کلاسیک tech آیا شما stashed میشه ؟

جاش میلر/CNET

این داستان بخشی از CNET در 25جشن ربع قرن از صنعت فن آوری و نقش ما به شما گفتن داستان خود را.

من چگونه زمان پرواز. CNET یک ربع قرن پیر و در جشن این مناسبت ویژه ما در حال دعوت از همه CNET خوانندگان برای ارسال عکس های قدیمی خود را با تکنولوژی که شما استفاده کرده اید در 25 سال گذشته — مسن تر بهتر! بنابراین اگر شما یک مدرسه قدیمی, تلفن, MP3, بازیکن, کنسول بازی, دوربین و PDA و لپ تاپ و یا دیگر باستان ابزار مدفون در اتاق زیر شیروانی خود و یا گوشه های تاریک از یک گنجه برو حفاری ’em کردن. گرفتن عکس از آنها و ارسال تصاویر در فرم زیر وارد نمایید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جشن 25 سال از CNET


3:58

برت پیرس/CNET

هنگامی که ما یک مقدار مناسب و معقول از عکس های خود را در ما ایجاد یک گالری برای همه شما برای لذت بردن و یاد که چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده است در 25 سال گذشته. ما مشتاقانه منتظر دریافت تصاویر خود را. با تشکر از شما!

در اینجا برخی از راهنمایی برای ارسال مقاله:

  • عکس: حداقل یک عکس قدیمی خود را با تکنولوژی. تصاویر باید به صورت افقی (landscape) با فرمت. تنها JPG, JPEG و PNG فایل های مجاز و هر عکس نباید بیشتر از 3MB در اندازه, اما بالاتر از وضوح بهتر است. شما می توانید تا چهار عکس.
  • شرح: برای هر عکس را ارسال کنید, لطفا ما را با نام از این موارد نوشتن چند جمله در مورد قدیمی خود را با تکنولوژی و اجازه دهید ما می دانیم چه چیزی آن را خاص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>