کار را Keir Starmer محبوب ترین رهبر مخالفان پس از تونی بلر می یابد نظرسنجی

عمومی رای Keir Starmer رهبری تا کنون بيش از هر رهبر مخالفان پس از تونی بلر یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

دو ماه به این کار کار رهبر اتحاد خالص +31 درصد تصویب امتیاز برابر است که آقای بلر در دسامبر 1994.

اما آقای Starmer هنوز مسیرهای بوریس جانسون در ذهن به عنوان قادر به نخست وزیر و رتبه های خوب هنوز برای ترجمه بسیار بالاتر پشتیبانی برای کار.

محافظه کاران هنوز پنج درصد سرب بیش از حزب مخالف با 43 درصد از آرا را نسبت به حزب کارگر 38 درصد است.

کار است تا در آن 2019 نتیجه انتخابات از 32 درصد اما در آن سال 2017 نتیجه از 40 درصد از آرا را ایپسوس موری سیاسی مانیتور های نظرسنجی ها یافت می شود.

به حزب محافظه کار رای به اشتراک گذاری باقی مانده است سنگ جامد در آن 2019 نتیجه انتخابات با وجود افزایش درک عمومی که دولت و سنن و coronavirus شیوع.

40 درصد در حال حاضر فکر می کنم دولت به کار گرفته coronavirus خوب پایین 9 درصد از ماه مارس و 44% بد بد تا 9 درصد است.

آقای Starmer است +31 درصد تصویب مقایسه به +23 درصد برای دیوید کامرون در همان مرحله خود را در رهبری +19 درصد برای اد میلیبند و -1 درصد به صورت سلف خود جرمی Corbyn.

به طور کلی 77 درصد از نیروی کار رای دهندگان راضی هستند با آقای Starmer عملکرد.

بعدی انگلستان کلی انتخابات است, برنامه, برگزار می شود, در روز پنج شنبه 2 آوریل 2024, در خط با مدت ثابت مجالس قانون – هر چند دولت گفته است که ممکن است تغییر قوانین است.

گیدئون اسکینر رئیس پژوهش های سیاسی در ایپسوس موری گفت: “کار خواهد شد البته تشویق شود که Keir Starmer است دستیابی به مقایسه رضایت رهبر رأی به تونی بلر و دیوید کامرون هنگامی که آنها به رهبری اپوزیسیون به عنوان هر دو در رفت و برای تبدیل شدن به انتخابات عمومی برندگان.

“اما این است که هنوز خیلی زود روز – آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک دوره ماه عسل برای یک رهبر جدید است.

“وجود دارد یک تفاوت مهم – بوریس جانسون است که هنوز هم محبوب تر از جان عمده و گوردون براون بودند که بلر و کامرون زمانی بهترین نمره خود را. با نگرانی ها در مورد اقتصاد و coronavirus بالا, چگونه رهبران دو کشور رسیدگی به این بیش از چند ماه آینده بسیار مهم خواهد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>