Grenfell برج آتش: 56,000 ‘هنوز هم در معرض خطر’ از اشتعال پوششی سه سال در

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

سه سال از Grenfell برج آتش برخی از 56,000 مردم هنوز هم زندگی در ساختمان های با اشتعال پوششی مسئول این فاجعه با توجه به تجزیه و تحلیل جدید.

حزب کارگر گفت که اگر انواع دیگر روکش عنوان یک خطر آتش برداشته و در همان نرخ آن خواهد شد تقریبا 40 سال قبل از این کار به اتمام است.

به عنوان بازماندگان آماده به علامت گریم سالگرد روز یکشنبه در سایه مسکن وزیر Thangam Debbonaire گفت: آن را یک “رسوایی ملی” است که تقریبا سه چهارم از کسانی که بیدار شد صبح روز بعد از این فاجعه به تحقق است که خانه های خود شدند و بالقوه مرگ تله بودند و هنوز هم در حال انتظار برای روکش برداشته شود.

یک نظرسنجی از 550 ساکنان انجام شده توسط انگلستان پوششی اقدام گروه (UKCAG) در اوایل این ماه نشان داد که 14.5 درصد از تاثیر رهن کنندگان داشته اند افکار خودکشی و 8 درصد را احساس مجبور به خود آسیب برساند. بیش از سه چهارم (77.8 درصد) گفت: سلامت روان شده است “شدیدا تحت تاثیر” توسط روکش مسائل.

کارگری خواستار وزیران به اجرای عمل در برابر صاحبان ساختمان که موفق به ایجاد بلوک های امن.

و حزب خواستار حمایت مالی برای ساکنان که در سمت چپ پرداخت تا آنجا که £840 ماه برای “بیداری دیده بان” خدمات به ارائه آنها را با اطمینان که آنها هشدار داده خواهد شد اگر یک فروغ رخ می در حالی که آنها خواب.

برخی از 72 نفر کشته شدند که آتش پاره از طریق 24-طبقه بلوک آپارتمان در غرب لندن در 14 ژوئن 2017. آتش آغاز شد و در معیوب یخچال-فریزر در طبقه چهارم اما به سرعت در حال گسترش تا اخیرا بازسازی بیرونی ساختمان.

گزارش یک تحقیق در آتش منتشر شد در ماه اکتبر گذشته گفت که “روشن” که شعله های آتش و دود قادر به طوری سریع به قورت دادن ساختمان به دلیل استفاده از احتراق ACM روکش و عایق.

دولت را فراهم کرده است £600 متر به حذف و جایگزین ACM سیستم از مسکن اجتماعی و خصوصی خواص. و در 1 ژوئن, ثبت نام باز برای £1bn ایمنی ساختمان صندوق برای مقابله با نا امن و غیر ACM پوششی از ساختمان های بیش از 18 متر در ارتفاع.

قابل اشتعال پوششی متهم شده است برای آتش که نابود 24-طبقه Grenfell برج (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما آمار و ارقام رسمی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که دولت تا به حال از دست رفته خود را در ماه ژوئن سال 2020 مهلت برای حذف تمام Grenfell-سبک پوششی از ساختمان.

31 ممکن است برخی از 155 مسکونی و دولتی ساختمان در انگلستان به اتمام حذف و جایگزینی ACM پانل – افزایش پس از شش ماه قبل است.

اما 300 با ACM پوششی سیستم بعید است برای دیدار با مقررات ساختمان باقی مانده است باید با آن برخورد شود. کار شروع شده است و به 140 از این جمله 54 که تا به حال روکش برداشته شود.

بلوک انتظار کار متمرکز شد در شهرهایی مانند لندن, Greater Manchester, لیدز و لیورپول.

کار تجزیه و تحلیل از آمار و ارقام رسمی شناسایی شده و در مجموع 361 مسکونی بلوک با ACM پوششی – 154 در اجتماعی بخش مسکن و 207 متعلق به بخش خصوصی و یا اجاره.

از این 257 – 71 درصد از کل – هنوز هم ساخته می شود امن 79 از آنها اجتماعی خانه و 178 خصوصی. بین آنها این برج شامل 23,600 آپارتمان, مسکن, برآورد 56,640 مردم گفت: کار.

کل تنها 4,000 کمتر از در تحلیلی مشابه سال گذشته است.

و حزب محاسبه شده است که بلوک ساخته شده اند امن در نرخ متوسط 3.63 در هر ماه در این سه سال از Grenfell آتش.

در این رای را 39 سال برای مقابله با 1,700 بیشتر ساختمان ها گفت: وزیران تحت پوشش با انواع دیگر غیر ACM مواد قابل اشتعال مانند فشار لمینیت تخته های ساخته شده از کاغذ و رزین.

در یک گزارش منتشر شده در روز جمعه صلیب-حزب مجلس عوام مسکن کمیته گفت که “عمیقا تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” است که بسیاری از ساختمان ها به طور بالقوه در معرض خطر پس از Grenfell آتش و خواست وزیران به بیش برج مسکونی بلوک اگر صاحبان موفق به حذف خطرناک روکش.

این کمیته در بر داشت که در حالی که صاحبان خصوصی را یک وظیفه قانونی برای اطمینان از انجام کار آنها معمولا لازم نیست یک وظیفه برای آن پرداخت و در بسیاری از موارد در حال عبور بر روی صورتحساب از “تغییر زندگی” قدر برای leaseholder ساکنان.

Ms Debbonaire گفت: “سه سال از Grenfell تراژدی آن است که یک رسوایی ملی است که بسیاری از مردم هنوز هم زندگی در سایه مرگبار اشتعال روکش.

“وزیران از دست رفته خود را آخرین مهلت برای روکش حذف و اکنون باید عمل اجرای آنها وعده داده شده به ساختمان امن است.

“Grenfell-سبک پوششی است که فقط نوک یک کوه یخ. در حال حاضر سرعت آن می تواند به چندین دهه برای پایان دادن به روکش رسوایی. این کار حیاتی باید به سرعت. آن است که یک ماده از زندگی و مرگ است.”

در پاسخ یک سخنگوی دولت گفت: “ایمنی ساکنان اولویت ما است و از آنجا که Grenfell برج آتش ما کار خستگی ناپذیر با شوراها به شناسایی ساختمان های در معرض خطر و اطمینان از آنها ساخته شده و امن است.

“ما در حال ارائه £1.6 میلیارد دلار برای حذف و جایگزینی ناامن پوششی از ساختمان های بلند و در حال آوردن به جلو بزرگترین تغییرات قانونی در یک نسل بیشتر به ارائه و اجرای قدرت در برابر کسانی که مطابق با قانون و تضمین این که ساکنان ایمنی است که در قلب روند ساخت و ساز.

“صاحبان ساختمان را یک مسئولیت قانونی برای نگه داشتن ساکنان خود را امن و در حالی که ما شاهد اقدام مثبت از برخی از ما روشن است که بیشتر باید انجام شود برای محافظت از مستاجران خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>