جورج فلوید مرگ یک لحظه نقطه عطفی برای پلیس’, سیاه, پلیس, رهبر می گوید

جورج فلوید مرگ برانگیخته “لحظه نقطه عطفی برای پلیس” و نهادی نژادپرستی در بریتانیا یک نماینده از افسران گفته است.

گروهبان طلا مونرو رئیس جمهور از ملی, سیاه, پلیس انجمن (NBPA) گفت: تظاهرات بودند را وادار به خدمت به مقابله با دیرینه مسائل در طول درمان هر دو اقلیت قومی افسران و عمومی است.

“من امیدوارم که 21 سال از Macpherson گزارش و 17 سال از استفان لارنس مرگ ما ممکن است با دیدن یک لحظه نقطه عطفی برای پلیس بلکه نژادپرستی نهادی” او گفت: مستقل.

“این Macpherson گزارش نه تنها به درخواست پلیس – آن اعمال می شود به آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و دیگر مناطق.

“که لینک به آنچه که ما را دیده اند پس با کروناویروس و Windrush رسوایی.

“تمام آن چیزهایی که می تواند اضافه کردن به یک لحظه نقطه عطفی برای جامعه ما خواهد شد نگاه در سال 2020 به عنوان سال زمانی که همه چیز شروع به تغییر می کند.”

در میان اوج موشکافی نامتناسب استفاده از زور و مرگ و میر در بازداشت ارشد انگلیسی, افسران پلیس را صادر کرد اظهارات شماری از آقای فلوید و تعهد به مبارزه با نژاد پرستی.

چندین سفید رئیس پاسبان باید “گرفته شده زانو” در همبستگی با موضوع زندگی میکردیم ،

برخی از رتبه و فایل افسران پلیس نوشتن در رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند که آنها در حال ناعادلانه قیر اندود با همان قلم مو به عنوان ما زیر آقای فلوید مرگ و انکار کرد که رابطه متولد شده است از نژاد پرستی.

Sgt مونرو گفت که انگلیسی ها مدل پلیس با رضایت بود “اساسا متفاوت بر روی تقریبا هر سطح به آمریکا” که باید مستقل شکایات بدن.

اما او خواست ماموران متوجه باشید که این تظاهرات در حال حاضر جارو انگلستان “همچنین اظهار نظر در مورد آنچه که مردم در حال دیدن محلی” اضافه کرد: “ما باید مسائل خود ما.”

تعدادی از بروز استفاده از زور علیه سیاه مظنون است نامتناسب به خصوص رو به رشد به کارگیری اسلحه تیزر به عنوان متوقف است و جستجو و صدور coronavirus مستند جریمه.

خانه امور انتخاب کمیته راه اندازی کرده است یک پرس و جو به پلیس و مسابقه.

پلیس تاکتیک در برخی از تظاهرات اخیر به خصوص در لندن آمده اند تحت آتش سوزی پس از درگیری که در آن اسب و بحث تاکتیک “kettling” استفاده شد.

ده ها تن از افسران پلیس مجروح شده اند و در روز جمعه a 13-year-old boy بستری برای حمله به یک Metropolitan Police constable تا حدودی به دلیل “همه چیز او بود دیدن در اخبار مربوط به Black Lives Matter”.

داده های اخیر نشان می دهد که تنها کمتر از 7 درصد از افسران پلیس در انگلستان و ولز از اقلیت های قومی و کمتر از نیمی از این جمعیت از جمعیت عمومی است.

تعداد در حال افزایش به آرامی عمدتا به دلیل نسبت بیشتری از غیر سفید افسران پیوستن به نیروهای جدید.

وجود دارد تفاوت های گسترده بین گروه های مختلف. از حدود 8,300 اقلیت قومی افسران 42 درصد طبقه بندی خود را به عنوان اسیایی, 30 درصد به عنوان مخلوط با 18 درصد و 11 درصد به عنوان چینی و یا دیگر.

دفتر خانه داده ها نشان می دهد که اقلیت های قومی افسران به شدت زیر نشان داده در ارشد رتبه و آنها به احتمال زیاد به استعفا و یا اخراج از سفید همکاران.

Sgt مونرو گفت: کمترین نیروی انسانی را افزایش می دهد بودند برای زنان سیاه پوست و چند تن از 43 منطقه ای نیروهای پلیس در انگلستان و ولز لازم نیست هر زن سیاه افسران.

افسر گفت که او تا به حال شده است “خندید” هنگامی که درخواست زنان سیاه و چرا از آنها نمی خواهید برای پیوستن به پلیس و معتقد است که بی میلی به “مسائل تاریخی” و پرداخت.

“همه ما نیاز به نگاه در آن و انجام برخی از کار بیشتر به درک چرا زنان سیاه هستند و نه پیوستن به پلیس,” او اضافه شده است.

Black Lives Matter معترضان در خارج از Metropolitan Police headquarters (ایسنا)

“که کار باید انجام شود بر اساس جنسيت و همچنین بر اساس قومیت و ما در حال تشویق نیروهای به رکورد دین نیز هست.”

در پاسخ به یک نظرسنجی که توسط NBPA اقلیت قومی افسران گفته بودن توهین توسط مردم از جوامع خود را به دلیل شغل خود را.

مارتین Hewitt, صندلی های ملی روسای پلیس’ شورای اسلامی گفت: رهبران بوده است “وحشت زده و وحشت توسط شیوه ای که آقای فلوید مرگ”.

“این یک لحظه در زمان – سوالاتی که مطرح شده در حال حاضر صدای که شنیده می شود در سراسر جهان و نه فقط در انگلستان باعث مردم به سوال همه نوع از همه چیز و سخت نگاه,” او گفت:.

“ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به انجام. ما هنوز به عنوان انعکاسی از جوامع محلی به عنوان ما می شود و هنوز هم وجود دارد رابطه در برخی از تاکتیک های پلیس و نتایج در سراسر سیستم عدالت کیفری.

“وجود دارد یک مجموعه پیچیده ای از عوامل پشت تمام این رابطه و بسیاری از کسانی که دروغ خارج از پلیس.”

آقای Hewitt گفت: این موضوع خواهد بود نه “ساده برای حل” اما افزود: “ما می خواهیم به بخشی از این تغییر است که مردم می خواهید برای دیدن در مسابقه در انگلستان, بنابراین ما در حال گوش دادن و فکر کردن به دقت در مورد آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید و آنچه که ما می توانید انجام دهید سریع تر است.

“همه ما باید ایستادن به نژاد پرستی در هر کجا که ما پیدا کردن آن و مقابله با تعصب و تبعیض بیش از حد و ما مصمم هستیم که از طریق تمام نیروهای ما و رهبری است که دقیقا چیزی است که ما انجام خواهد داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>