راست فعالان جمع آوری در اطراف مجسمه در لندن با وجود اخطار از پلیس

چند صد نفر از جمله راست فعالان جمع آوری کرده اند برای نشان دادن در لندن میدان پارلمان با وجود هشدارهای پلیس به ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus.

ده ها جمع آوری در اطراف مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر وینستون چرچیل و تهی گور یادبود جنگ هر دو سوار کردن. مقامات از ترس دور از فعالان حقوق بشر را به دنبال رویارویی با ضد نژادپرستی تظاهرات روز شنبه تحت پوشش حفاظت از مجسمه.

ادامه مطلب: مجسمه تاجر برده پاره کردن پرتاب به رودخانه توسط انگلستان معترضان

پل گولدینگ, رهبر گروه نئونازی بریتانیا برای اولین بار گفت: فعالان سیاسی باید تبدیل به “گارد آثار ما.”

“من بسیار خسته راه است که مقامات اجازه داده اند در دو دوره متوالی آخر هفته خرابکاری علیه ما آثار تاریخی ملی” گولدینگ گفت: انجمن مطبوعات.

بناهای تاریخی در سراسر جهان تبدیل شده اند flash امتیاز در تظاهرات علیه نژاد پرستی و خشونت پلیس پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فشار برای حذف نژادپرستانه مراجع از مجسمه ها و خیابان ها و مدارس

فشار برای حذف نژادپرستانه مراجع از مجسمه ها و خیابان ها و مدارس

در بریتانیا این اعتراضات باعث یک بحث ملی در مورد میراث امپراتوری و نقش آن در تجارت برده. یک مجسمه از تاجر برده ادوارد Colston شد بريدن از آن ستون توسط معترضان در شهر بریستول در روز یکشنبه و ریخته در بندر. در لندن, مجسمه چرچیل بود daubed با کلمات “یک نژادپرست است.”

پلیس باید اعمال سخت محدودیت در شنبه تظاهرات گسترده در یک پیشنهاد برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز. مقامات همچنین حصارکشی دیگر مجسمه ها در میدان پارلمان از جمله بنای یادبود نلسون ماندلا و آبراهام لینکلن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

فرمانده پلیس بس جاوید خواست مردم برای جمع آوری در گروه های بزرگ در همه به دلیل coronavirus. اما اگر آنها باید گفت: فعالان سیاسی باید به چوب به برنامه ریزی مسیر و خارج از خیابان ها توسط 5 p. m. و یا خطر دستگیری.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: تظاهرات در استرالیا برای زندگی ماده تظاهرات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که در حالی که معترضان در آخر هفته گذشته عمدتا صلح آمیز اقلیت بود “قصد اختلال” و است که منجر به ضرب و جرح پلیس و رفتار خشونت آمیز.

ده ها تن بازداشت شدند و آخر هفته گذشته و یک پلیس اسب در تصویر درها گذشته جمعیت در میان هرج و مرج است.

یک زندگی گروه ماده در لندن گفت: آن را خواستار شد و یک برنامه ریزی اعتراض در روز شنبه به دلیل حضور راست فعالان آن را نا امن هر چند برخی از ضد نژادپرستی تظاهرات هنوز هم به احتمال زیاد به جمع آوری.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>