داخلی سوء استفاده موسسات خیریه محکوم خورشید برای صفحه اول در جی کی رولینگ را شوهر سابق

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

داخلی سوء استفاده موسسات خیریه را متهم خورشید از “موثر توزیع یک بلند گو حرف زدن به یک مرد که می خواهد به علت ترس و تحقیر برای یک زن او را مورد آزار قرار گرفته” پس از انتشار یک صفحه مصاحبه با جی کی رولینگ شوهر.

مصاحبه – که پخش با تیتر “من سیلی JK و من متاسفم” – با خورخه Arantes می آید پس از هری پاتر نویسنده به تازگی نشان داد او تا به حال تجربه خشونت خانگی و تجاوز جنسی در ازدواج اول او. او تجارب خود را در یک مقاله شخصی است که در آن او از او اخیر اظهارات بحث برانگیز در مورد تغییر جنسیت افراد.

مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان که تنظیم خورشید و انگلستان بزرگترین تنظیم کننده مستقل از روزنامه و مجله صنعت در حال حاضر دریافت بیش از 500 شکایت در پاسخ به این صفحه.

خورشید است در دفاع از این حرکت و گفت: آن را “منزجر” توسط Arantes’ نظرات پس از پیشرو داخلی سوء استفاده موسسات خیریه مورد انتقاد قرار روز جمعه صفحه اول که می آید میان افزایش گزارش سوء استفاده های داخلی در طول coronavirus مستند.

جین حافظ, مدیر عملیات در پناه انگلستان بزرگترین استفاده داخلی موسسه خیریه و بزرگترین ارائه دهنده پناهگاه برای استفاده داخلی قربانیان گفت: مستقل: “صفحه اول آفتاب صبح امروز به غیر مسئولانه آن را به عنوان ناامید کننده است. این امر معمولا تواند نگران کننده برای چنین تصمیم سرمقاله ساخته می شود – اما برای اجرا در طول این مستند زمانی که تقاضا برای پناهگاه ملی domestic abuse helpline افزایش یافته است و 66 درصد تکان دهنده است. چه این کار را انجام داده است به رسانه ملی پوشش به یک مجرم سوء استفاده های داخلی را به تلاش برای توجیه اقدامات خود را.

“این است که هرگز قابل قبول به ضربه زن. اول با کف دست زدن’ می تواند منجر به یک الگوی خشونت و خشونت خانگی است در برابر قانون است. داخلی سوء استفاده می کند و در نتیجه قتل داخلی – زنان دو هفته در انگلستان و ولز در حال کشته شدن توسط یک زمان و یا شریک زندگی سابق. این مسئله به آرامی گرفته شده است.

“در انگلستان و ولز یک چهارم زنان تجربه خشونت خانگی در برخی از نقطه در زندگی خود. چه نوع از پیام این صفحه ارسال به بازماندگان? که خود مصرفکننده داده خواهد شد و رسانه ملی عناوین برای توجیه اقدامات خود را? که خود سوء استفاده مشروع ؟ که مهم نیست ؟ که آنها در حال “بازی منصفانه’? به هر بازمانده از خشونت خانگی که می خواند این عناوین امروز – پناه می شنود شما ما را و ما شما را باور دارند. ما در اینجا برای حمایت از شما.”

یک گزارش تازه منتشر شده توسط نمایندگان مجلس نشان داد استفاده داخلی قتل دو برابر بیش از 21 روز طول اضطراری برای بهداشت عمومی – با بازدیدکننده داشته است به ملی انگلستان domestic abuse helpline سایت رو به افزایش 950 درصد از دولت اجرا lockdown قوانین برای جلوگیری از coronavirus ،


سوزان یعقوب اجرایی پیشرو در استفاده داخلی موسسه خیریه SafeLives گفت: مستقل صفحه نیست “اولین ناراحت کننده تیتر” آنها تا به حال دیده می شود مورد استفاده داخلی.

او افزود: “متاسفانه من شک این خواهد بود که آخرین. چه طوری معده تان شدیدا در مورد این پوشش خاص است که آن را طول می کشد کلمات از یک مجرم پاشیده و آنها را در سراسر صفحه – موثر توزیع یک بلند گو حرف زدن به یک مرد که می خواهد به علت ترس و تحقیر برای یک زن او را مورد آزار قرار گرفته. کلمات آشنا خواهد بود برای بسیاری از بازماندگان; چگونه بسیاری از مردم خواهد شد راه رفتن در گذشته یک newsagent امروز و شنیدن صدای خود را آزار دهنده زنگ در سر خود را?

“ما می پرسند که چرا گزارش نرخ بسیار پایین, چرا قربانیان صحبت نمی کنم و به جلو آمده است. با گزارش این واقعا سخت است نه به درک چرا. بازماندگان شایسته خیلی بهتر از این است.”

دیوید Challen یک سو مبارز که کمک رایگان و مادرش سالی Challen از زندان در یک نقطه عطفی سرکوبگر کنترل مورد استدلال اینچ ستون هرگز نباید “با توجه به عاملان”.

او گفت: “برای قربانیان جرم و سوء استفاده به داستان های خود را منتشر بازگویی سوء استفاده خود را پس از آن تنها شما سو استفاده کننده داده می شود یک صدای بسیار و خطرناکی غیر مسئولانه است.

“این نوع از غیر مسئولانه گزارش نقض گسترده ای به اشتراک گذاشته دستورالعمل و قدرت به شکل درک عمومی از خشونت خانگی. به عنوان آن می ایستد, قربانیان و بازماندگان این خشونت هستند که بارها و بارها شکست خورده است.”

کمک زنان سرب استفاده داخلی موسسه خیریه افزود: “عناوین مهم. امروز صبح ما شده اند صحبت کردن در مورد خورشید امروز صفحه و تاثیر منفی آن بوده و ما ادامه خواهد داد به صحبت می کنند به آنها را به منعکس کننده بازماندگان صدای. ما گوش دادن به و باور بازماندگان خشونت خانگی.”

Lyndsey Dearlove از Hestia دیگر استفاده داخلی موسسه خیریه اشاره کرد و آن را طول می کشد “شجاعت واقعی” به صحبت در مورد تجربه خود را از خشونت خانگی – اضافه کردن که ما باید باور کسانی که خود را فاش تجربه.

“ما باید با فراهم کردن فضایی برای بازماندگان برای گفتن داستان خود را نه یک پلت فرم برای مجرمان به توجیه اقدامات غیر قابل توجیه” او اضافه شده است. “در حال حاضر مستند شاهد یک افزایش قابل توجهی در استفاده داخلی است و این یک زمان بسیار مهم برای قربانیان برای دسترسی به پشتیبانی و باید آن را رقیق مجرم صدای.”

این مقاله در دفاع از آن صفحه در بیانیه ای پس از مواجهه با انتقاد از فعالان نمایندگان مجلس و روزنامه نگاران – گفت: آن را به حال شده است در تلاش برای “افشای یک مجرم در مجموع عدم ندامت”.

“ما منزجر توسط نظرات از جی کی رولینگ را شوهر سابق و مارک او را “بیمار” و ” مصر “در پوشش ما” مقاله گفت.

“قطعا ما قصد ‘فعال کردن’ یا ‘جلال’ داخلی سوء قصد ما بود به افشای یک مجرم در مجموع عدم ندامت. ما همدردی همیشه با قربانیان.

خورشید دارای سابقه ای طولانی ایستاده تا برای آزار زنان و مبارزه علیه خشونت. مبارزات ما باید نگه داشته پناهگاه باز ارائه یک محل امن برای زنان و کودکان برای فرار از خشونت و همچنین گرفتن قوانین تغییر کرده است. در طول سال و با حمایت از سازمان های خیریه ما قدرت بی شماری از قربانیان به جلو آمده و به دنبال کمک.”

هر کسی که نیاز به کمک و یا پشتیبانی می توانید با ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن است که باز 24/7 365 روز در سال در 0808 2000 247 و یا از طریق وب سایت خود را www.nationaldahelpline.org.uk/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>