COVID-19 معلولین حتی اگر مورد تایید بود “از دست همه نوع مردم’

در ژوئن 5, دولت فدرال وعده پرداخت یک بار تا 600 دلار برای کانادایی زندگی با معلولیت برای کمک به کاهش فشار مالی به رمان coronavirus بیماری همه گیر. که کمک های مالی است که در حال حاضر در برزخ به عنوان اندازه گیری بخشی از یک لایحه که موفق به دریافت حمایت هر دو حزب در روز چهارشنبه.

اما حتی اگر اتاوا می یابد یک راه برای ارائه پشتیبانی درآمد به عنوان مقامات دولتی قول داده اند که فراموش بودجه باقی خواهد ماند و از رسیدن به سهم قابل توجهی از کانادایی ها با معلولیت.

پول “نتواند تمام انواع از مردم” گفت: اتاوا ساکن رابرت Morely صحبت قبل از مجلس رای در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: لیبرالها موفق به برنده شدن پشتیبانی برای آخرین CERB لایحه در تقلب جریمه زندان زمان

Morely که تشخیص داده شد با myalgic encephalomyelitis, معمولا شناخته شده به عنوان سندرم خستگی مزمن یکی از این افراد است. در حالی که ناتوانی خود را یک بیماری مادام العمر او از دست رفته خود را واجد شرایط برای فدرال ناتوانی اعتبار مالیاتی (DTC) و با آن توانایی دریافت 600 دلار پرداخت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تنها کسانی که با یک گواهینامه معتبر برای DTC غیر قابل استرداد اعتبار برای افراد معلول و خانواده های آنها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت اتاوا COVID-19 کمک. و در حالی که اطمینان از درآمد پشتیبانی خواهد رسیدن به برخی از 1.2 میلیون نفر آن را نیز بدان معنی آن را نمی خواهد رسیدن به صدها هزار نفر بیشتر کانادایی ها معلول بسیاری از آنها در خانواده های کم درآمد که ندارد DTC با توجه به کارشناسان.

ادامه مطلب: کانادایی معلول مادام العمر می توانید از دست دادن ناتوانی اعتبار مالیاتی

که کانادایی ها با DTC را دریافت برخی کمک “چیز خوبی” گفت: Krista Carr, معاون اجرایی رئیس جمهور از کانادا انجمن جامعه زندگی می کنند که صحبت به اخبار جهانی قبل از رای گیری.

CACL گفت: اخبار جهانی در بیانیه ای آن را “بسیار نا امید” با تاخیر معلولین در حال حاضر چهره و اضافه کرد که “افراد با معلولیت باید صبر کنید دیگر برای کمک های مالی.”

این بیماری همه گیر است و باعث “مشکلات و بحران” نه به ذکر است افزایش هزینه های از کار افتادگی جامعه Carr گفت.

او اضافه DTC است “بسیار ناقص ساز” برای توزیع درآمد پشتیبانی می کند.

ترودو می گوید افراد معلول ‘عمیقا نا امید’ با شکست از خانه به رای CERB تغییرات

ترودو می گوید افراد معلول ‘عمیقا نا امید’ با شکست از خانه به رای CERB تغییرات

به همین دلیل بسیاری از مبارزه برای دسترسی به ناتوانی اعتبار مالیاتی

1.2 میلیون DTC-واجد شرایط کانادایی ها یک بخش کوچک از شش میلیون نفر در این کشور که خود شناسایی به عنوان داشتن یک ناتوانی است که اثرات خود را در زندگی روزمره گفت: Michael شاهزاده استاد سیاست اجتماعی در دانشگاه ویکتوریا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی 2018 مطالعه تخمین زده است که تنها 40 درصد از کانادایی ها با معلولیت شدید دسترسی به DTC یک شکل جدید از حزب دموکرات است اشاره کرد هنگامی که درخواست برای تغییر زمان از کار افتادگی بهره مند پیشنهاد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ادامه مطلب: سازمان تنظیم مقررات باعث می شود آن را بسیار سخت برای دریافت اعتبار مالیاتی از کار افتادگی بسیاری حتی نمی امتحان کنید

منتقدان می گویند این قوانین مورد استفاده توسط آژانس درآمد کانادا به بررسی واجد شرایط بودن برای اعتبار مالیاتی از کار افتادگی یکی از موانع اصلی برای دسترسی به DTC است که مربوط به مزایای به ارزش تا $12,000 یک سال به صورت متوسط درآمد خانواده با توجه به یک سال 2018 مطالعه است.

“این یک کار بسیار طاقت فرسا روند” Carr گفت که نیاز به کانادایی ها به پرداخت یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط حرفه ای بهداشت و درمان را به گواهی است که آنها واجد شرایط برای اعتبار.

هزینه به تنهایی نگه می دارد بسیاری از استفاده از اعتبار Carr گفت. و اغلب پزشکان خود را در تلاش برای درک دولت واجد شرایط دستورالعمل در DTC و پر کردن فرم ها به درستی او اضافه شده است.

ادامه مطلب: کانادا ناتوانی اعتبار مالیاتی برنامه نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای مجلس سنا کمیته خواستار

نیز وجود دارد یک سوال که آیا سازمان تنظیم مقررات و کارکنان بهترین واجد شرایط برای ارزیابی واجد شرایط بودن برای اعتبار Carr گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و حتی زمانی که کانادایی موفق به واجد شرایط برای DTC آنها ممکن است از دست دادن آن پس از چند سال.

که آنچه اتفاق افتاده است به Morely که پایین تبدیل شده بود برای DTC در سال 2019 حتی اگر خود دکتر گفت وضعیت او تغییری نکرده است. او به دادگاه تجدید نظر به دادگاه مالیاتی کانادا اما گوش او شده است به تعویق افتاد میان بحران بهداشت و درمان, او گفت:.

مورلی گفت: حتی کوچک وظایف معمول از زندگی روزمره او را ترک خسته شده و نیاز به استراحت طولانی مدت. این بیماری همچنین او را قادر به کار کرد.

بدون DTC با این حال او نمی شود گرفتن اتاوا اضطراری از کار افتادگی بهره مند شوند.

شناخت چالش های منحصر به فرد COVID-19 ارائه به افراد معلول

شناخت چالش های منحصر به فرد COVID-19 ارائه به افراد معلول

چند گزینه برای توزیع یک زمان از کار افتادگی بهره مند شوند

بسیاری از سیاستگذاران به خوبی آگاه از کاستی از DTC است که نقد برای سال است و در حال حاضر تحت بررسی Prince گفت. اما اتاوا دارای چند گزینه دیگر برای توزیع کمک های او اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از ناتوانی طرفداران شده است درخواست از دولت برای اداره وجوه از طریق استانی و ارضی درآمد برنامه های کمک هر دو شاهزاده و Carr گفت.

که این امر از دست رفته تعدادی از خانواده ها با کودکان معلول کار یادداشت. در حالی که تنها بزرگسالان واجد شرایط برای کمک های اجتماعی خانواده ها می تواند ادعا DTC برای جزئی وابسته.

دیگر مسئله مهم با استانی رویکرد است که تا کنون بسیاری از حوزه های قضایی شده اند چنگ بازگشت کمک های پرداخت برای کسانی که همچنین دریافت اضطراری فدرال مزایای کار و شاهزاده گفت.

تنها B. C. Yukon و مناطق شمال غربی, برای مثال خودداری از پوسته پوسته شدن پشت درآمد کمک برای دریافت کنندگان کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB).

ادامه مطلب: سرطان بیمار قطع شد از کار مزایای از کار افتادگی برای 10 ماه — داستان خود را دارای هشدار برای هر کس

هر دو شاهزاده و کار بر این باورند که تصمیم به انتخاب کردن برای بستن جدید فدرال ناتوانی کمک به DTC بود حداقل در بخشی از تلاش های اتاوا برای جلوگیری از clawback موضوع است.

اشتغال وزیر کارلا Qualtrough خواسته است تا مدیران به کاهش کمک های اجتماعی پرداخت برای کسانی که برای دریافت اضطراری فدرال پول است.

اما هنوز معلوم نیست که آیا تساوی COVID-19 ناتوانی کمک به DTC خواهد شد و در واقع کار به عنوان در نظر گرفته شده. در حالی که دولت فدرال گفته است که به نفع خواهد بود معاف از مالیات مقدار که لزوما مانع امکان clawbacks کار و شاهزاده گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اعتبار مالیاتی به طور کلی در نظر گرفته نشده درآمد برای تعیین دسترسی به کمک های اجتماعی و من شک دارم که خواهد در این مورد برای این ناتوانی مربوط به COVID-19 حمایت” گفت: Jason هیت مستقل برنامه ریز مالی.

او افزود: “وجود دارد متفاوت فدرال و استانی و کمک های اجتماعی, برنامه, پس, تا مطمئن شوید که یک گیرنده باید بررسی کنید با اداره پشتیبانی می کند.”

و ارتباط مستمری از کار افتادگی به DTC به معنی پول نمی رسیدن به یک تعداد کم درآمد کانادایی معلول که در کمک های اجتماعی, اما لازم نیست که یک DTC گواهی کار یادداشت.

در شکل کنونی آن کمک نیز از دست بسیاری از کانادایی ها که دریافت طرح بازنشستگی کانادا معلولین و جانبازان با معلولیت شاهزاده گفت.

پول 123: چرا محل کار از کار افتادگی بیمه ممکن است به اندازه کافی

پول 123: چرا محل کار از کار افتادگی بیمه ممکن است به اندازه کافی

هزینه های اضافه شده برای کانادایی معلول در طول همه گیر

برای تمام کاستی های آن استفاده از با استفاده از یک برنامه مانند DTC نهفته است در توانایی “دریافت چک کردن سرعت” شاهزاده گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از کانادایی ها با معلولیت و خانواده های آنان مواجه شده اند هزینه قابل توجهی افزایش می دهد و به دلیل همه گیر Carr گفت.

هزینه تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن وسایل برای کسانی که ضعف سيستم ايمنی برای مثال به راحتی می توانید اضافه کردن $100 به 200 دلار در ماه, او گفت:. بسیاری از آنها مجبور به تکیه بر گران مواد غذایی-خدمات تحویل و یا استفاده از taxies و سوار-به اشتراک گذاری در شرکت ها به جای استفاده از حمل و نقل عمومی او اضافه شده است. برخی از خانواده ها با وابستگان معلول باید برای افزایش اعتماد مهلت پشتیبانی در میان سایر هزینه ها با توجه به Carr.

محدودیت های مربوط به COVID-19 نمی آورد خیلی تغییر برای مرلی, که گفت که او نبوده است قادر به ترک خانه خود را برای بیش از یک پیاده روی کوتاه اطراف بلوک برای سال.

و مورلی که بستگی به شریک زندگی خود را از نظر مالی گفت: او تا به حال به نگرانی در مورد در حال اجرا از پول برای هزینه های ضروری.

هنوز هم به عنوان داروخانه های دربسته در محیط پر کردن مجدد دارو برای جلوگیری از کمبود در میان اورژانس بهداشت مورلی گفت: صرف در نسخه سه برابر شده است.

در بودجه گفت: حتی متوسط افزایش هزینه های خود را گره خورده داروها است “خیلی بیشتر از یک بار از آن واقعا باید باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>