رئیس پرستار کاهش یافته و از خیابان داونینگ coronavirus جلسه ‘پس از امتناع از بازگشت دومینیک کامینگز’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

انگلستان ارشد, پرستار, کاهش یافته بود از یکی از خیابان داونینگ روزانه coronavirus جلسات پس از امتناع از عموم بازگشت دومینیک کامینگز ارشد منابع گفته اند مستقل.

به عنوان بوریس جانسون رئیس aide فرا گرفته بود در رسوایی بیش از سفرهای خود به دورهام و Barnard Castle در طول مستند اموزش مارس بوده است با توجه به ظاهر در کنار وزیر بهداشت مت هنکاک در کنفرانس مطبوعاتی.

اما در پرسش و تمرین ساعت قبل از جلسه از او خواسته شد در مورد آقای کامینگز و پس از شکست به حمایت از نخست وزیر و مشاور ارشد او بلافاصله پس از کنفرانس مطبوعاتی با توجه به ارشد بیمه خدمات درمانی منابع.

به جای وزیر بهداشت تا به حال به ارائه اسلاید در Covid-19 خود را برای اولین بار در کنار پروفسور جان نیوتن از بهداشت عمومی انگلستان است. این حادثه در تاریخ 1 ژوئن بود دو روز پس از انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-Tam موجب سرفصل گفت که مستند قوانین “اعمال می شود به تمام” وقتی پرسیده شد که در مورد آقای Cummings. او نه به نظر می رسد در کنفرانس های مطبوعاتی پس از 30 آوریل.

ارشد NHS منبع گفت: “هیچ یک از 10 سپاد [مشاور ویژه] از او پرسید که چگونه به طور مستقیم او را جواب Dominic کامینگز سوال و او حاضر به بازی همراه و به آنها گفت او را پاسخ همان راه به عنوان جاناتان ون-Tam. او کاهش یافته است بلافاصله پس از کنفرانس مطبوعاتی.”

دیگری افزود: “JVT برای اولین بار به عموم عقب براند در تلویزیون. هر کس که خواست به حمایت از مواضع دولت قبل از انجام یک کنفرانس مطبوعاتی. اگر آنها نمی, آنها کاهش یافته است.

“اول آن Dominic کامینگز و سپس کاهش مستند و در حال حاضر R-رای و دو متری قانون است.”

به طور جداگانه کلمبوس مقامات مهم از آنچه آنها را به عنوان شماره 10 گرفتن در روزانه جلسات و راه علم و توصیه های بهداشتی استفاده شده است.

هیچ 10 قبلا تبلیغ جلسات با وزرا در کنار سلامت و علمی مشاوران – به عنوان یک فرصت برای گرفتن مشاوره به طور مستقیم از کارشناسان در coronavirus. زمانی که آنها شروع به در مارس, خیابان داونینگ گفتند که تمرکز بر اطلاع رسانی عمومی “چگونه برای محافظت از خود”.

در ماه آوریل زمانی که سوال از اعضای عمومی معرفی شدند در کنار کسانی که از روزنامه نگاران نخست وزیر رسمی گفت: آن را “کاملا درست است که مردم این شانس را برای قرار دادن سوالات خود را به دولت و کارشناسان آن”.


آقای جانسون بارها و بارها اصرار داشت که پایبندی به مستند نمی خواهد تحت تاثیر آیات مربوط به آقای Cummings.

در 28 مه او مسدود افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel از پاسخگویی به رسانه ها سوال در مورد امر قبل از هر دو مردان اصرار داشت که به عنوان کارمندان آنها نمیخواستند کشیده می شود به سیاست است.

رئیس پرستار نیز با توجه به نظر می رسد در کنفرانس مطبوعاتی در روز 5 ژوئن اما پس از تاخیر در ترافیک.

که روزانه در جلسات مطبوعاتی در خیابان داونینگ حمل و نقل وزیر Grant Shapps پرسیده شد که آیا روت می شد و محروم از حضور در آنجا که او ممکن است انتقاد آقای Cummings. “من فکر نمی کنم این درست است,” او گفت و با اشاره به داونینگ استریت را حساب توییتر که در آن یک صدای جیر جیر از روت ممکن است در مورد سیاه و سفید زندگی توجه شده است “دوخته” به بالای خوراک. آقای Shapps گفت که او مطمئن اموزش مارس خواهد بود در این جلسات در آینده است.

NHS England, مدیر پزشکی, Steve Powis گفت که او نمی داند هر چیزی در مورد “بحث های مختلف” اضافه کرد: “من اینجا چند بار گفت: دقیقا آنچه که من فکر می کنم.”

پرسید: به نظر شماره 10 گفت: آن را به شدت تکذیب این ادعا که Ms ممکن است شده و تاکنون بیش از نظرات آقای کامینگز و افزود که سلامت و علمی مشاوران ادامه خواهد داد به سوالات در جلسات. NHS انگلستان نیز با نزدیک شدن برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>