Black Lives Matter: بوریس جانسون متهم به ‘تحریک بخش و ترس’ به عنوان مسالمت آمیز معترضان مارس در میدان ترافالگار

بوریس جانسون شده است و متهم به “تحریک بخش و ترس” پس از او ادعا Black Lives Matter تظاهرات شده بود “ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت”.

منتقدان پیشنهاد نخست وزیر بود به دنبال یک “فرهنگ جنگ” برای منحرف کردن اذهان از دست زدن به او از coronavirus بحران پس از او به صراحت رد تماس برای حذف مجسمه از چهره های تاریخی با لینک کلیک کنید برای نژاد پرستی و برده داری.

آقای جانسون خواست مردم برای دور ماندن از برنامه ریزی این تظاهرات آخر هفته این ادعا آنها را “پایان دادن عمدی و محاسبه خشونت”.

نظرات خود را قبل از صلح آمیز Black Lives Matter اعتراض در شب جمعه دیدم که صدها مارس از لندن هاید پارک به میدان ترافالگار

“سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات پس از کشتار وحشتناک از جورج فلوید توسط یک افسر پلیس شده اند به شدت مسالمت آمیز گفت:” کریستین Jardine لیبرال دموکرات امور سخنگو.

“نخست وزیر قانونی است را بدست آورد و ترس در جوامع ما نشان می دهد آنها ربوده شده اند توسط افراط گرایان.”

او افزود: “مردم سزاوار بهتر است.”

کار MP آنجلا عقاب پیشنهاد در توییتر که آقای جانسون “می خواهد فرهنگ جنگ برای منحرف کردن اذهان از هولناک عملکرد در coronavirus بحران”.

خیابان داونینگ شده است با نزدیک شدن برای نظر.

آقای جانسون صادر شده یک سری از توییت در روز جمعه پرداختن شبانه روزی از یک مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان جلوتر از انتظار تظاهرات این هفته است. گرافیتی تماس در زمان جنگ محافظه کار هستم “نژادپرستانه” بود و ناخوانا روی مجسمه در اوایل اعتراض هفته گذشته است.

“شما باید یک وضعیت که در آن مردم که در اعتراض بر یک پایه و اساس هستند و با خشونت حمله به پلیس و یا اموال عمومی” آقای جانسون گفت.

“من می ترسم از آنچه اتفاق افتاده است با این تظاهرات این است که یک اقلیت کوچک – در واقع آن است که یک اقلیت در حال رشد متاسفانه – باید آنها را ربوده و آنها با استفاده از آنها به عنوان بهانه ای برای حمله به پلیس به علت خشونت و به علت آسیب به اموال عمومی.

وی افزود: “بنابراین متاسفانه پیام من به همه این است که برای تمام انواع دلایل آنها باید به این تظاهرات.”


Black Lives Matter به نام خاموش کردند که برنامه ریزی شده بود برای شنبه نگرانی بیش از گروه های جناح راست خواستار حامیان به سفر به پایتخت به دفاع از بناهای تاریخی.

حرکت هاید پارک تجمع برای روز جمعه این گروه گفت: در Instagram: “ما می خواهیم این تظاهرات به یک فضای امن برای مردم برای حضور در, با این حال ما نمی فکر می کنم می شود ممکن است با افرادی مانند آنها در حال حاضر.”

رهبران شب جمعه, مارس گفته دیگران را درگیر خود تظاهرات “مسالمت آمیز” و به هيچ ضد نژادپرستی تظاهرات برنامه ریزی شده برای آخر هفته, ترس از خشونت خواهد آسیب خود را ایجاد کند.

معترضان خواست به “آرامش” اگر آنها مواجه می شوند هر ضد تظاهرات به عنوان آنها را پیاده به میدان ترافالگار که در آن فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی آنها را نشان داد که رقص و آواز خواندن به موسیقی است.

بازداشت دو نفر در این تجمع می خواستم برای ربطی به مسائل شهرستان از پلیس لندن گفته است.

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در حال انتظار را در انگلستان دیگر شهرستانها از جمله بیرمنگام, بریستول و گلاسکو در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>