سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال حمل مجروح ‘راست’ از معترضان به ایمنی در میان خشونت در لندن

یک زندگی موضوع معترض شده در تصویر حمل یک مجروح ضد تظاهر به ایمنی به عنوان خشونت بین گروه های رقیب در لندن است.

تصاویر گرفته شده توسط یک عکاس رویترز نشان داد یک مرد سفید پوست محکم سر خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید حمل او بیش از شانه های او flanked توسط پلیس ضد شورش در نزدیکی ایستگاه واترلو.

تماشاچیان شناسایی مجروح مرد راست می گوید و گفت که او نجات یک زندگی ماده فعال به عنوان دشمنی بود به طور خلاصه خود را کنار بگذارند در یک روز از درگیری در پایتخت.

شده است مجموعه که در مراحل پیشرو به سالن جشنواره سلطنتی در مرکز لندن و به شدت مورد ضرب و شتم قبل از معترضان دیگر پا به محافظت از او را با توجه به انتخاب روزنامه نگاران در صحنه است.

پیش از آن در روز درگیری شکست بین ضد نژادپرستی تظاهرات و راست معترضان که در زمان به خیابان های لندن در پاسخ به اخیر Black Lives Matter تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

راست گروه فریاد زد نژادی تهمت در عدن و برخی سعی کردم به استفاده از فلز تصادف موانع برای شکستن از طریق پلیس خط.

پلیس متروپولیتن گفت: آن را به حال بازداشت پنج نفر برای جرائم از جمله خشونت اختلال و حمله به پلیس و شش افسران دچار جراحات جزئی. پانزده نفر تحت درمان توسط متخصصین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>