پکن در زمان جنگ اضطراری’ پس از کروناویروس جدید موارد مرتبط با بازار محلی

یک منطقه از پکن بود در یک “زمان جنگ” جای پا و پایتخت ممنوع گردشگری در روز شنبه پس از یک خوشه از رمان coronavirus عفونت در اطراف محور عمده فروشی بازار موجب ترس از موج جدیدی از COVID-19.

نگرانی در حال رشد است از موج دوم این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 7.66 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 420,000 حتی در بسیاری از کشورها که به نظر می رسید که پیشتر خود را گسترش.

ادامه مطلب: چین برای اولین بار می بیند محلی گسترش مورد رمان coronavirus در هفته

این ویروس برای اولین بار گزارش شده در غذاهای دریایی بازار در ووهان پایتخت مرکزی چین هوبئی در ماه دسامبر.

چو Junwei رسمی از پکن جنوب غربی Fengtai گفت: یک جلسه در روز شنبه که در این منطقه بود که در “جنگ به حالت اضطراری است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سواب گلو از 45 نفر از 517 تست شده در منطقه Xinfadi عمده فروشی بازار, تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, هر چند هیچ یک از آنها را نشان داد علائم COVID-19, چو گفت.

شیوع کروناویروس: ‘بسیاری از سوالات’ پس از گزارش که مورد ستایش چین به COVID-19 داده ترودو می گوید:

شیوع کروناویروس: ‘بسیاری از سوالات’ پس از گزارش که مورد ستایش چین به COVID-19 داده ترودو می گوید:

یک شهرستان سخنگوی گفت: در این جلسه که تمام شش COVID-19 بيمار تایید در پکن روز جمعه سفر کرده بود Xinfadi بازار است. پایتخت را به حالت تعلیق در رویدادهای ورزشی و درون استانی گردشگری موثر بلافاصله او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یک فرد در یک بازار کشاورزی در این شهرستان در شمال غربی Haidian منطقه نیز آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19 بدون نشان دادن علائم چو گفت.

ادامه مطلب: چین را رد ادعا می کنند که COVID-19 شروع به گسترش در ووهان در ماه اوت گذشته

به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس Fengtai گفت آن شده 11 محله در مجاورت بازار است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقامات بسته Xinfadi بازار در ساعت 3 صبح روز شنبه (1900 به وقت تهران در روز جمعه) پس از دو کار در یک مرکز تحقیقاتی که به تازگی در بازدید از بازار گزارش شد در روز جمعه به آلوده شده اند. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه مردان آلوده شده است.

“قضاوت اولیه نشان می دهد این موارد ممکن است در تماس با محیط آلوده به بازار و یا آلوده شدند پس از تماس با افراد آلوده. ما نمی توانیم قانون را پس از آن موارد در آینده” گفت: اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo رسمی در پکن مرکز کنترل بیماری.

چین از رسیدگی به COVID-19 origins

چین از رسیدگی به COVID-19 origins

پکن مقامات قبلا متوقف گوشت گاو و گوسفند تجارت در Xinfadi بازار در کنار تعطیلی در دیگر بازارهای عمده فروشی در اطراف شهرستان.

منعکس کننده نگرانی از خطر گسترش بیشتر این ویروس در سوپر مارکت های بزرگ در پکن حذف ماهی قزل آلا از قفسه های خود را یک شبه بعد از این ویروس باعث COVID-19 کشف شد در تخته سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا در بازار متعلق به دولت پکن جوانان روزانه گزارش شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پکن مقامات گفت: بیش از 10 ، 000 نفر در بازار را نوکلئیک اسید تست برای تشخیص عفونت کروناویروس. دولت شهر نیز گفت: آن را به حال کاهش یافته است برنامه ای برای بازگشایی مدارس در پنج شنبه ها برای دانش آموزان در کلاس از طریق یکی از سه دلیل موارد جدید.

ادامه مطلب: چین نمی خواهد پاسخ به درخواست برای کاهش تنش پس از تماس برای coronavirus پروب: استرالیا

مقامات بهداشت در بازدید از خانه از یک خبرنگار مهر در پکن Dongcheng منطقه در روز شنبه به بپرسید که آیا او تا به حال بازدید Xinfadi بازار است که 15 متر (9 مایل) به دور است. آنها گفتند: این سفر بخشی از گشت Dongcheng انجام شد.

چین گزارش داد 11 جدید COVID-19 موارد و هفت بدون علامت عفونت ویروس برای ملی اقتدار بهداشت گفت: در روز شنبه. تمام شش محلی منتقل موارد تایید شده در پکن.

(گزارش شده توسط Winni ژو و اندرو Galbraith در شانگهای و کیت Cadell and Ryan وو در پکن; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>