Windrush: حقوق بشر ناظر به بررسی محیط خصمانه و سیاست در پرتو رسوایی

برابری و کمیسیون حقوق بشر (EHRC) را در خانه و دفتر “محیط خصمانه” سیاست در نور Windrush رسوایی.

این دیده بان گفت: راه اندازی اقدام قانونی برای بررسی اینکه آیا وزارت انطباق با قانون برابری هنگام انجام مهاجرت اقدامات است.

محیط خصمانه استراتژی ابداع شد تحت ترزا ممکن است هنگامی که او در خانه وزیر در دولت ائتلافی برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی و ادامه داد: تحت جانشین کهربا راد.

این باعث شد تا هزاران نفر از مهاجران از کشورهای مشترک المنافع به اصطلاح Windrush نسل – که به بریتانیا در دهه های پس از جنگ جهانی دوم – که به اشتباه محروم از حقوق از دست دادن شغل خود و در برخی موارد اخراج.

این EHRC اقدام به پیروی از “درس” نقد و بررسی منتشر شده در ماه مارس که در بر داشت در دفتر خانه نشان داده بود “جهل و فکری” در برخورد با نژاد مسائل.

این دیده بان گفت که ارزیابی خود را در نگاه خاص و در دفتر خانه “درک نظارت و بررسی تاثیر قرار دادن به طور فزاینده ای دشوار و مدارک مورد نیاز” در Windrush نسل.

دیوید اسحاق EHRC رئیس گفت: “Windrush رسوایی و محیط خصمانه و سیاست های بازیگران سایه در سراسر انگلستان و ارزش های آن. ما در حال کار با دفتر خانه به تعیین آنچه باید تغییر کند به طوری که این شرم آور دوره از تاریخ ما تکرار شده است.”

او گفت: تاثیر coronavirus و مرگ جورج Floyd – یک آمریکایی آفریقایی تبار که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس – منجر به “فوری خواستار اقدام برای پایان دادن به سیستمیک و تثبیت مسابقه نابرابری” در انگلستان است.

“قانون مستلزم آن است که همه نهادهای عمومی باید ترویج و فراگیر و فرصت با توجه به تاثیر سیاست های خود را بر اقلیت های قومی” آقای ایساک گفت.

“ما زمانی به نام برای دولت به تولید گوشیهای مسابقه برابری استراتژی برای مقابله با این بی عدالتی.”

این EHRC گفت: خود ارزیابی – قسمت 31 از قانون برابری 2006 – خواهد بود به پایان رسید سپتامبر.

این حرکت مورد استقبال قرار گرفت صندلی عوام امور کمیته ایوت کوپر.

MP گفت که او امیدوار است این ارزیابی حقوقی “اجازه خواهد داد که به در نهایت به تغییرات اساسی نیاز در فرهنگ و سیاست ها و شیوه های” برای جلوگیری از مشابه رسوایی از این اتفاق در آینده است.

کار MP دیوید Lammy گفت: “این کاملا درست است که EHRC گرفته, مرحله بی سابقه ای از آغاز اقدام قانونی برای بررسی اینکه آیا دفتر خانه شکست برابری قوانین در آن هولناک درمان Windrush نسل است.”

این سیاستمدار که در سال گذشته همراه با بیش از 80 دیگر نمایندگان مجلس مراجعه به دفتر خانه به EHRC افزود: “دولت اذعان کرده خود تخلف اما این انگلیسی ها شایسته خیلی بیشتر از یک عذرخواهی. به عنوان جهان خواستار اقدام در نژادی و نابرابری های Windrush نسل نیاز به جبران خسارت است که در واقع پرداخت می شود و تغییر ساختاری به طوری که این بی عدالتی فاحش هرگز نمی تواند تکرار شود.”

دفتر خانه گفت: Priti Patel, دبیر خانه شد و مصمم به انجام همه او می تواند به “حق اشتباهات” تحمل توسط Windrush نسل.

یک سخنگو گفت:”قربانیان که رنج می برد از این وحشتناک بی عدالتی در حال حاضر دریافت حمایت و جبران خسارت آنها بدهکار هستند. تا کنون 12,000 مردم کمک کرده برای تایید وضعیت خود را در انگلستان و بیشتر پرداخت غرامت شده روز در هفته.

“ما به دقت با توجه به یافته های این Windrush درس های آموخته شده در نقد و بررسی و پاسخ خواهد داد و در مدت کوتاهی به کسانی توصیه های مهم. ما همچنین با EHRC در نقد و بررسی آنها راه اندازی کرده اند.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>