انگلستان تظاهرات و درگیری می ترسید به عنوان گروه های جناح راست سوگند به ‘دفاع’ خاطرات بیش از آخر هفته

درگیری ها می ترسید بین زندگی ماده معترضان فوتبال اراذل و اوباش, جانبازان و راست گروه که قول داد به “دفاع” خاطرات بیش از دیگر آخر هفته از تظاهرات.

چندین مجسمه در میدان پارلمان و جاهای دیگر شده اند تا سوار توسط مقامات به عنوان یک محافظ اندازه گیری و برای خنثی کردن تنش های بیش از پتانسیل خرابکاری.

لندن جناح سیاه و سفید زندگی می کند توجه به لغو رسمی تظاهرات در روز شنبه پس از دموکراتیک فوتبال بیابان داد (DFLA) تامی رابینسون و بریتانیا برای اولین بار برای هواداران به سفر به پایتخت.

حرکت آن هاید پارک تجمع به جمعه, گروه نوشت: در Instagram: “ما می خواهیم این تظاهرات به یک فضای امن برای مردم برای حضور در, با این حال ما نمی فکر می کنم می شود ممکن است با افرادی مانند آنها در حال حاضر.”

محققان در امید نه نفرت گفت: وجود دارد نشانه آن است که برخی از فوتبال گروه خواهد تمرکز محلی آثار تاریخی خارج از لندن به جای لیدز و بریستول می تواند بالقوه “flashpoints”.

تظاهرات نیز انتظار می رود به محل در شهرستانها از جمله بیرمنگام نیوکاسل و گلاسکو.

رابینسون که نام واقعی است Stephen یخلی-لنون گفت که او دیگر نمی خواهد در سفر به لندن به دلیل تهی گور و سایت های دیگر نمی تواند “حمله”.

در یک پیام آنلاین به حامیان او ادعا کرد که تهدید به مرگ دریافت و افزود: “من متوجه حضور من در لندن خواهد بود مخل به تنش های نژادی.”

این DFLA که ادعا می کند به مخالفت با افراط گرایی اما حاوی راست عناصر قبلا گفته عضو و جانبازان خواهد بود سفر به لندن در روز شنبه به “حفاظت از آثار تاریخی و بناهای یادبود”.

اما در حفاظت از مجسمه ها و سیاه زندگی موضوع لغو اکثریت قریب به اتفاق انتظار می رود به لغو یا تغییر برنامه های خود را.

بریتانیا برای اولین بار قول داد که اعضای آن هنوز هم می توان اعتراض در پایتخت و “محافظت از مجسمه های سراسر کشور از جناح چپ چاقوکشی در ماه های آینده”.

جمعه شب پلیس شهری تحمیل شرایط آموزش سیاه و سفید زندگی می کند ماده و جناح راست معترضان به ماندن در مناطق جداگانه و یا در صورت دستگیر شدن.

“بر اساس اطلاعات فعلی و به منظور نگه داشتن این افراد امن که در طرح آمده و اعتراض ما را ساخته اند این تصمیم به تحمیل شرایط برنامه ریزی شده در تظاهرات روز شنبه” فرمانده بس جاوید گفت.

“اگر شما برنامه ریزی برای آمدن به لندن من مصرانه از شما را به تجدید نظر اما اگر شما هنوز هم قصد لطفا خود را آشنا با چه شرایط هستند. لطفا نگه داشتن خود را امن و مطابق با دولتی راهنمایی اجتماعی فاصله.”

شرایط تحمیل شده تحت نظم عمومی قانون تصریح می کند که سیاه و سفید زندگی می کند و ماده “همراه گروه” باید به دنبال یک مجموعه اعتراض مسیر از هاید پارک به کلمبوس و پایان 5pm.

هر گونه تجمع باید در یک منطقه مجموعه ای از میدان ترافالگار و کلمبوس و در نهایت در همان زمان.

اسکاتلندیارد اعلام کرد که “هر مجمع ترویج شده توسط جناح راست و همراه گروه است که با توجه به محل در 13 ژوئن نیز دو شرایط تحمیل شده بر آن” باید اقامت در طرف دیگر از یک کمربند پلیس در همان دوره است.

وجود دارد در حال حاضر کوچک بوده است درگیری بین زندگی توجه معترضان و یادبود “مدافعان” از جمله در هرتفوردشایر شهر هددسدن که در آن ضد تظاهر کنندگان فیلم برداری شد ساخت “قدرت سفید” حرکات و فریاد می زدند: “چرا شما نمی بازگشت به آفریقا؟”

صادق خان شهردار لندن خواست مردم برای دور ماندن از مرکزی تظاهرات که می تواند “منجر به اختلال و خرابکاری و خشونت”.

یک مجسمه وینستون چرچیل است سوار در میدان پارلمان در مرکز لندن در 12 ژوئن 2020 (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“افراطی راست گروه که مدافع نفرت و بخش در حال برنامه ریزی ضد تظاهرات,” او اضافه شده است.

“ماندن در منزل و نادیده گرفتن آنها بهتر است پاسخ این آخر هفته.”

نیک توماس-Symonds, سایه, صفحه اصلی, وزیر آمار را در “راست گرایان به دنبال بهره برداری از این وضعیت و ایجاد نفرت خود را برای تفرقه به پایان می رسد”.

“من هیچ شکی نیست که پلیس در سراسر کشور باید با مهارت و تجربه و تعهد به پاسخ را به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است به چالش و اکثریت قریب به اتفاق معترضان قصد, صلح آمیز,” او گفت:.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: نیروهای در سراسر انگلستان و ولز به “برنامه های مناسب برای مقابله با اعتراضات” در محل.

پس از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا در 25 مه پلیس ثبت کرده اند 199 تظاهرات در سراسر انگلستان با حضور حدود 155,000 مردم است.

همانطور که از چهارشنبه وجود نداشته است 137 بازداشت و بیش از 60 تن از افسران پلیس مجروح شدند.

بزرگ تظاهرات غیر قانونی تحت coronavirus مستند قوانین که هنوز ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از شش نفر است.

نخست وزیر نامیده می شود برای مردم نه برای پیوستن به آخر هفته تظاهرات و ادعا آنها استفاده می شود “به عنوان بهانه ای برای حمله به پلیس به علت خشونت و به علت آسیب به اموال عمومی”.

نصب شده افسر پلیس را افزایش می دهد خود را باتوم به عنوان پلیس اسب سوار در امتداد وایت گذشته ورود به خیابان داونینگ در تلاش برای متفرق کردن معترضان (Daniel Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ)

صحبت در جمعه بوریس جانسون گفت: “هر چه احساسات ما در مورد علت ما نباید حمایت از تظاهرات است که به احتمال قوی به دنبال در آنچه اتفاق افتاده است قبل از به پایان سنجیده و محاسبه خشونت است.”

اما پلیس گفت: رهبران آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای خاموش تظاهرات پایین یا به برگزارکنندگان به آنها را خاموش.

NPCC صندلی مارتین Hewitt گفت: افسران تعادل “رقابت خواسته” از شیوع کروناویروس بهداشت حفاظت مقررات و حق اعتراض.

پلیس فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: خشونت علیه پلیس بود “کاملا غیر قابل قبول است”.

“ما می دانیم که برخی ممکن است به قصد بیشتر ربودن آخر این هفته تظاهرات به عنوان بهانه ای برای ایجاد اختلال و باعث خشونت” گفت: صندلی جان Apter.

“لطفا با شرکت در این گردهمایی که قرار بهداشتی در معرض خطر – در نظر گرفتن راه های دیگر که شما می توانید از علت سیاه زندگی نیست که اگر شما مایل به.

“اما اگر شما باید حضور پس لطفا ایمن ماندن اجتماعی رعایت فاصله و اعتراض مسالمت آمیز به عنوان رفتار مجرمانه و یا هر گونه خشونت نسبت به ما افسران پلیس و یا دیگر تحمل نخواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>