آمریکا پلیس ‘محزون می خوانی undertrained’ در استفاده از نیروی بیش از حد کارشناسان می گویند

سیاتل افسران پایین نگه داشتن یک معترض و یک بارها و بارها با مشت او را در صورت. در یکی دیگر از اجرا در, افسران پلیس یک غارت مشکوک بر روی زمین یکی با فشار دادن یک زانو را به گردن او — همان تاکتیک استفاده جورج فلوید.

افسران دستگیر شده در فیلم ها ظاهر می شود به نقض سیاست های در مورد چگونه به استفاده از زور تنها چند روز پس از فلوید درگذشت, دست, مینیاپولیس, پلیس, تنظیم خاموش در سراسر کشور تظاهرات.

ادامه مطلب: جورج فلوید مرگ تساوی موشکافی پلیس در استفاده از زور. چه کانادا پروتکل?

با تماس به پلیس اصلاحات در سراسر ایالات متحده مدرسان و محققان می گویند افسران عدم آموزش کافی در مورد چگونگی و زمانی که به استفاده از زور ترک آنها را آماده مسئولیت رسیدگی به شرایط تنش. بهتر است آموزش را رفع نمی تواند تمام مسائل کشور را به ادارات پلیس اما کارشناسان معتقدند این امر تاثیر بزرگی.

“مهارت های تدریس نیست و به اندازه کافی به حفظ شود و در حال حاضر افسر تقلا برای پیدا کردن چیزی است که کار می کند” گفت: ویلیام Lewinski مدیر اجرایی در مینه سوتا مبتنی بر نیروی علمی موسسه فراهم می کند که تحقیقات آموزش و مشاوره به سازمان های اجرای قانون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خود در دو سال مطالعه از سه بزرگ ایالات متحده آمریکا پلیس راهنمایی و رانندگی می گوید: مهارت های مانند با استفاده از یک باتون یا در نظر گرفتن یک مهاجم مجرم رو به زوال به طور چشمگیری در عرض دو هفته.

اخیر آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که کمبود سلاح گرم آموزش منجر به تیراندازی غیر عمدی توسط اجرای قانون است. این همان مشکل با استفاده از نیروی تکنیک های Lewinski گفت.

سیاه زندگی موضوع: چگونه تظاهرات خواستار برابری نژادی درمان متفاوت توسط پلیس

سیاه زندگی موضوع: چگونه تظاهرات خواستار برابری نژادی درمان متفاوت توسط پلیس

“افسران پلیس در سراسر کشور در حال محزون می خوانی undertrained گفت:” شان Hendrickson یک مربی در واشنگتن دولت در آکادمی پلیس در حومه سیاتل.

AP دعوت شد تا تسهیلات برای دیدن استفاده از نیروی آموزش جزء 2012 فدرال توافق به اصلاحات اداره پلیس سیاتل پس از افسران مورد یافت شد: به طور معمول با استفاده از نیروی بیش از حد. این آکادمی در نظر گرفته شده است یکی از پیشرفته تر در این کشور برای تلاش به آینه چه افسران روبرو خواهد شد در خیابان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وجود درس و کار و دانشجویان در یادگیری به ترکیب مهارت های خود را با بازی-بازیگری حالات. در یک ساختمان قدیمی تزئین شده به مانند یک آپارتمان یک افسر نقش مجرم و دیگران سعی کنید به deescalate تنش را سلاح خود قرار داده و او را در دستبند.

در یک پارکینگ افسران جفت کردن. یکی می پوشد بالشتک در تنیس و دیگر شیوه های نوسانی باتوم ضربه پایین در پاها.

ادامه مطلب: دموکرات ها پیشنهاد تعمیرات اساسی از پلیس نظارت مراحل زیر است آمریکا, تظاهرات

آنها همچنین یاد بگیرند که به دستگیری کسی که مبارزه با به عقب. یک مربی نقش مشکوک با یک افسر خرس-بغل کردن پاهای خود و دیگری بسته بندی اسلحه خود را در اطراف او به او را به زمین. که افسر پرس در برابر او سینه به سینه تا زمانی که او “می پوشد خودش را” استاد غنی لی گفت.

سپس آنها تلنگر او را هنوز هم نگه داشتن پاهای خود را با یک افسر را به زانو در مرکز خود را به عنوان آنها با دستان بسته او.

پلیس در سیاتل ویدئوها نمی استفاده از این تکنیک. هیچ یک از برگزار مظنون’ و یک افسر او زانو در یک مظنون را گردن تا زمانی که شریک زندگی خود را تحت فشار قرار دادند آن را خاموش.

جورج فلوید مرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است ایالات متحده در اجرای قانون “بهترین در جهان’ می گوید کاخ سفید وزیر مطبوعات

جورج فلوید مرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است ایالات متحده در اجرای قانون “بهترین در جهان’ می گوید کاخ سفید وزیر مطبوعات

در ایالت واشنگتن دانشجویان باید کامل 720 ساعت آموزش “اما کسانی که مهارت شروع به تنزل بلافاصله” Hendrickson گفت. برخی از ایالت ها تنها نیاز به 400 تا 500 ساعت از آکادمی های آموزشی و نیاز به 24 ساعت و یا کمتر از آموزش هنگامی که آنها در کار است. اغلب دنبال کردن آموزش آنلاین است نه دست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد هیچ حرفه ای است که قطار پس, اما, انتظار, بسیار,” Lewinski گفت.

اما نه همه افسران را می توان آموخت او اذعان کرد. هنگامی که آن را به درک چوین افسر متهم در Floyd مرگ “من مطمئن نیستم که آموزش را ساخته اند یک تفاوت” Lewinski گفت. “چه او قطعا مجرم است.”

معترضان خواستار اصلاحات اعم از برش بودجه به ممنوعیت chokeholds. شده است وجود دارد موفقیت در برخی از ایالات مانند کالیفرنیا که در آن فرماندار به دستور پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از تدریس یک گردن نگه دارید که بلوک جریان خون به مغز.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: پلیس پشت کردن به عنوان تظاهرات مسالمتآمیز فشار برای اصلاحات

اندازه گیری معرفی شده این هفته در کنگره خواهد محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث و آدرس آموزش.

“حرفه ای که در آن شما باید قدرت را به کشتن باید یک حرفه ای که در آن شما باید بسیار آموزش دیده افسران که پاسخگو به مردم” در کنگره ایالات متحده کارن باس حزب دموکرات کالیفرنیا و رئیس کنگره سیاه حزبی به خبرنگاران گفت.

اصلاح پلیس استفاده-از-نیروی آموزش یک مسئله عمده در سال های 2014 و 2015 به دنبال کشته شدن چند سیاه پوست به دست پلیس از جمله اریک گارنر و مایکل براون و دیگران. در شهر نیویورک که در آن جلب درگذشت این کشور بزرگترین اداره پلیس باز آموزی تمام گشت افسران برچیده چگونه مورد ضرب و شتم پلیس را شغل خود و نقل مکان به یک جامعه پلیس مدل که در آن افسران را تشویق می دانم حوزه و تمرکز بر deescalation.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جورج فلوید مرگ: کاخ سفید می گوید ایالات متحده پارک پلیس عمل با سطح مناسب از نیروی’ در میدان لافایت تظاهرات

جورج فلوید مرگ: کاخ سفید می گوید ایالات متحده پارک پلیس عمل با سطح مناسب از نیروی’ در میدان لافایت تظاهرات

آن نگاه مانند پلیس اصلاحات به دست آوردن کشش در سراسر کشور بلکه به عنوان 2016 در زمان انتخابات کانون تلاش های پژمرده و به خصوص پس از وزارت دادگستری منتقل آن حقوق مدنی اولویت است.

اکثر دانشکده های بمباران افسران با یک موضوع مانند ارتباطات و سپس حرکت به موضوع بعدی مانند استفاده از زور بدون یکپارچه سازی مهارت های کسانی که آنها را آسان به را فراموش کرده ام, نیروی مطالعات علم می گویند.

یک مثال از موفقیت با استفاده از آموزش می تواند دیده می شود در یک تصویری از یک گارد امنیتی که در زمان دو سرقت AR-15 را از برخی از مردان جوان در سیاتل شد. گارد با آموزش نظامی استخدام برای محافظت از چندین روزنامه نگاران امن یک تفنگ و سپس به آرامی راه می رفت تا به مظنون دوم در زمان اسلحه را از دست او و تخلیه آن است.

ادامه مطلب: ایندیانا رئیس پلیس سفارشات آموزش پس از بررسی ماموران با استفاده از باتوم معترضان

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حرکات او خیلی عمدی حتی تحت آن شرایط استرس زا,” Hendrickson گفت. “هنگامی که شما انجام داده ام این بار به اندازه کافی است که رفتن به دیکته چگونه صاف شما قادر به کنترل. او نمی باید به فکر می کنم در مورد کسانی که مهارت های خود را.”

فاقد مهارت های منجر به بد واکنش Hendrickson گفت.

“من شده است در شرایطی که من از کوره در رفته و دیگر افسر سرد” او گفت:. “چگونه انجام می دهند که بدون جیغ ؟ این همه می آید به آموزش. هنگامی که ما کمبود اعتماد به نفس در بسیاری از اوقات ما در بالا بردن صدای ما شروع به فحش. این همه در مورد ترس است.”

ادامه مطلب: شهردار نیویورک را انکار می کند و با دیدن پلیس با استفاده از زور علیه ضد نژادپرستی تظاهرات با وجود تصویری

Jerrell بخواهد مدیر-کاربردی مهارت بخش در آکادمی واشنگتن گفت: تنش نژادی است یک دلیل او می خواهد به بهبود چگونه افسران تدریس هستند.

یک مرد سیاه و سفید که در اجرای قانون برای 30 سال وصیتنامه گفت: او بوده است به لحاظ نژادی برفلد بود و مردم را تهدید به تماس با پلیس بدون هیچ دلیل خوب است. در حال حاضر او نگرانی در مورد فرزندان خود را.

“همین دلیل است که کار ما بسیار مهم است” وصیتنامه گفت. “از آنجا که من در مورد مراقبت از این صنعت و جامعه و آفریقایی جامعه است.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>