نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که او “پرسش های جدی” در مورد دستگیری از سازمان ملل رئیس Allan آدم در آلبرتا RCMP.

“ما باید به پایین از این” ترودو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه در اتاوا.

“مانند بسیاری از مردم من سوالات جدی در مورد آنچه اتفاق افتاده است. این تحقیقات مستقل باید شفاف باشد و انجام شود به طوری که ما دریافت پاسخ.”

آتاباسکا Chipewyan اول ملت رئیس Allan آدم دستگیر شد در خارج از یک کازینو در فورت مکمورری آلتا., در اوایل صبح روز 10 مارس. حوادث گرفتار شده بودند در یک RCMP ای به ویدئو.

حدود 12 دقیقه ویدئو را نشان می دهد دو نفر یکی از آنها آدم شدن و خروج خودرو با استفاده از ناسزاهای او به عنوان شکایت در مورد اینکه مورد آزار و اذیت توسط پلیس.

ترودو اذعان کرد که این حادثه است “جدا نیست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آلبرتا RCMP ای به تصویری نشان می دهد خشونت آمیز و دستگیری از اول ملت, رئیس, لحظات منتهی به آن

“بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کانادایی و بومی مردم احساس نمی امن در اطراف پلیس. این غیر قابل قبول است. و آن دولت — ما را تغییر دهد.”

در دیدار با premiers شنبه شب ترودو گفت: “همه رهبران متحد شدند و در محکوم کردن نژادپرستی و در توافق است که ما باید بیشتر به مبارزه با آن است.”

او گفت: آنها در مورد تغییرات احتمالی به پلیس مانند تصویب دوربین های بدن, که او نیز مورد بحث با RCMP کمیسر برندا Lucki در روزهای اخیر.

ترودو گفت: او همچنان به اعتماد به نفس در Lucki در ایجاد تغییرات لازم به RCMP.

اول ملت رئیس بازگو تجربه خود را از خشونت پلیس

اول ملت رئیس بازگو تجربه خود را از خشونت پلیس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اما اصلاحات مورد نیاز در تمام سطوح از پلیس و این اصلاحات نیاز به سرعت اتفاق می افتد در روز و هفته آمده است,” او گفت:. “دولت ما ادامه خواهد داد برای به حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم با همه شرکای ما.”

جزئیات دستگیری

با توجه به RCMP این حادثه برخوردی بیش از آدم کامیون که تا به حال تمام شده پلاک.

این ویدئو نشان می دهد وضعیت افزایش زمانی که یک افسر دوم می رسد. افسر اتهامات در آدم پردازد و او را به زمین و مشت او را در سر.

آدم باقی مانده بود خون آلود. او به اتهام مقاومت در برابر دستگیری و آزار یک افسر پلیس است.

آدم خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او احساس نیاز به صحبت کردن در مورد وضعیت آنجا که او می خواست برای ریختن به نور در چه racialized کانادایی هنگام دستگیری.

ترودو می گوید او را “عمیقا نگران” با تصویری از شمال آلبرتا برای اولین بار سازمان ملل رئیس دستگیری توسط RCMP

ترودو می گوید او را “عمیقا نگران” با تصویری از شمال آلبرتا برای اولین بار سازمان ملل رئیس دستگیری توسط RCMP

“ما (مردم بومی) در اقلیت هستند و هیچ کس صحبت می کند تا برای ما,” او گفت:. “هر بار که ما مردم ستم RCMP… آنها همیشه به نظر می رسد به استفاده از نیروی بیش از حد. و است که باید متوقف شود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین در ادامه به ادعا می کنند که RCMP در حال حاضر در حال تماشای او و خانواده اش از سراسر چندین پارکینگ به عنوان آنها لود شده در کامیون در مدت کوتاهی پس از 2 صبح به صبح او دستگیر شد.

RCMP می گویند آدم در برابر دستگیری

چوب بوفالو RCMP باید گفت: آدم مقاومت در طول بازداشت و افسران “نیاز به استفاده از زور است.”

به زور گفت: ماموران اقدامات مناسب و برآورده نمی آستانه برای بررسی. اما آلبرتا پلیس ناظر سازمان راه اندازی کرده است یک بررسی.

وقتی پرسیده شد که در مورد نیروی مورد استفاده توسط افسر در این ویدئو ترودو گفت این بود که چرا یک “روشن و شفاف و تحقیقات مستقل” مورد نیاز است.

“من نمی ترسم برای صدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود’: رئیس Allan آدم پس از توصیف تجربه خود از خشونت پلیس

“من نمی ترسم برای صدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود’: رئیس Allan آدم پس از توصیف تجربه خود از خشونت پلیس

“من فکر می کنم ما دیده ایم نمونه هایی از تبعیض سیستماتیک از نژادپرستی نظاممند در روز گذشته در بسیاری از راه های مختلف — که چرا ما نیاز به آدرس آن را به طور جدی” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که چرا ما نیاز به نگاه در کل سیستم برای بهبود آن را به مطمئن شوید که موقعیت های شبیه به این اتفاق نمی افتد در آینده است.”

ویدیو واصل شد به عنوان یک دادگاه نمایشگاه در روز پنج شنبه. آتاباسکا Chipewyan اول ملت گفت: این ویدئو منتشر شد علنا به عنوان بخشی از یک دادگاه درخواست به اتهامات جنایی در برابر آدم در آنجا ماند.

شیر می گوید تصویری ‘دشوار است به سازمان دیده بان’

رهبر محافظه کار اندرو Scheer صحبت کردن در مورد این حادثه در توییتر مدت کوتاهی پس از او ساخته شده است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه گفت: او مشکل با گزارش و ویدیو “بسیار دشوار است به سازمان دیده بان.”

بررسی راه اندازی شد و به گفته پلیس ضرب و شتم برای اولین بار رئیس سازمان ملل

بررسی راه اندازی شد و به گفته پلیس ضرب و شتم برای اولین بار رئیس سازمان ملل

“بدیهی است که تحقیقات در حال حاضر, بنابراین من فکر نمی کنم این امر می تواند مناسب برای من به نظر فراتر از آن گفت که این بسیار نگران کننده بسیار نگران کننده است.” “من فکر می کنم حوادث در طول چند هفته گذشته را مشتعل یک مکالمه بسیار مهم در اطراف استفاده از نیروی بیش از حد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Scheer در ادامه به متهم ترودو داشتن “انجام می شود هیچ چیز” برای پاک کردن یک پرونده از شکایات علیه RCMP پس از وقت خود را در دفتر آغاز شد.

“آنها به انجام هیچ چیز برای ارائه منابع مورد نیاز برای بررسی آن شکایت,” او گفت:. “اگر ترودو انجام داده است و هیچ چیزی در مورد این نوع از چیزهایی که او را نشان می دهد که وجود دارد مسائل را با RCMP و با نژادپرستی نظاممند — پس دقیقا همان چیزی است که او برای رفتن در مورد آن انجام?”

این آخرین حادثه به نور می آید به عنوان افسر پلیس در ایالات متحده و در سراسر جهان آمده اند زیر آتش خود را برای استفاده بیش از حد از زور زیر تصویری از جورج فلوید بازداشت در مینیاپولیس. فلوید, سیاه دوخته بود به زمین توسط یک افسر که kneeled در گردن او. بازداشت شد و بیش از یک اتهام تقلبی لایحه. فلوید بعد در بیمارستان درگذشت.

دستگیری او موجب شده است در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و مسائل مربوط به نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است.

– با فایل های از اخبار جهانی’ فیل Heidenreich دیوید شبیه و آلیسون نیمکت و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de