ناسا ادم خائن و بدنهاد lunar rover کتاب سوار شدن به ماه با Astrobotic – CNET


viperrover

این مهندسی مدل ادم خائن و بدنهاد رور رفت و برای یک درایو تست در آزمایشگاه.

ناسا/Bridget Caswell, Alcyon خدمات فنی

ناسا ادم خائن و بدنهاد lunar rover در حال حاضر یک بلیط به ماه برای 2023. آژانس فضایی روز پنجشنبه اعلام کرد این انتخاب پیتسبورگ بر اساس Astrobotic برای $199.5 میلیون دلار قرارداد برای ارائه رور به قطب جنوب از ما قمری همسایه.

از رايحههاي بررسی قطبی Exploration Rover (Viper) یک خودرو چهار چرخ طراحی شده به دنبال آب و یخ و نمونه قمری خاک.

این تصویر نشان می دهد که چه ادم خائن و بدنهاد مریخ نورد می تواند در ماه باشد.

NASA Ames/دانیل راتر

ناسا در حال برنامه ریزی برای ارسال نسخه های اولیه از بعضی از ادم خائن و بدنهاد را ابزار به ماه قبل از واقعی رور راه اندازی در اواخر سال 2023.

“ما در حال انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام — تست ابزار در ماه به عنوان رور در حال توسعه است. ادم خائن و بدنهاد و بسیاری از محموله ما را به سطح ماه در چند سال آینده به ما کمک خواهند کرد متوجه ماه وسیع علمی بالقوه” ناسا توماس Zurbuchen در بیانیه ای گفت.

ادم خائن و بدنهاد است که یکی از جنبه های ناسا را طرح های بزرگ برای قطب جنوب ماه جایی که آژانس انتظار دارد برای پیدا کردن منابع آب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط ماموریت های آینده.

ادم خائن و بدنهاد خواهد بود اوایل رباتیک فرستاده قبل از ناسا برنامه ریزی شده تا سال 2024 اندازی فضانوردان به ماه را در قطب جنوب به عنوان بخشی از برنامه بلند پروازانه آرتمیس برنامه.

Astrobotic خواهد با استفاده از آن گریفین lunar lander برای ارائه ادم خائن و بدنهاد. این شرکت در حال حاضر قرارداد با ناسا تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه به ارسال آن Peregrine کاوشگر به ماه در سال 2021.

Astrobotic بود یکی از شرکت کنندگان در Lunar XPrize رقابت برای قرار دادن landers در ماه و تا به حال آزمایش نمونه اولیه lunar rover برگشت در سال 2014پس از آن تا به حال چشم خود را بر پای در آسمان برای یک زمان طولانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>