چگونه انگلستان راست در تلاش است برای سرمایه گذاری در مجسمه ردیف

Eبسیار مرد تنها باید در لندن روز شنبه هفته آینده و یا برای همیشه همین حالا تماس خود را یک وطن پرست” تامی رابینسون فریاد زد به تلفن خود را در 7 ژوئن.

“آن را بدون استفاده از نشستن در پشت صفحه کلید خود را هنگامی که این نقاب تا scumbags فکر می کنم آنها در حال رفتن به تبدیل چرچیل مجسمه پایین … انگلیسی عمومی نمی بنشینند و تماشا که s**t.”

فریاد حمایت طلبی موجب ترس از اختلال جدی در پایتخت که در آن فوتبال شرکت های جانبازان و گروه های دیگر در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای “دفاع” بناهای تاریخی.

نصب تنش بودند خنثی پنجشنبه شب زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع لغو اصلی آن در لندن تظاهرات در روز شنبه و مقامات سوار کردن از جمله مجسمه وینستون چرچیل – ترک هیچ چیز به “محافظت”.

رابینسون بعد از آن اعلام کرد که او تصمیم گرفت برای رفتن نیست ظاهرا نه به خاطر تهدید او دریافت کرده بود اما از آنجا که “من نمی خواهم به مسئول نژادی بیشتری را بدست آورد”.

بحران به نظر می رسید به جلوگیری شود اما از آن است که صرفا با باز کردن دروازه در آنچه به نظر می رسد آخرین مقابل بریتانیا در فرهنگ جنگ.

برای چند ماه بریتانیا راست شده اند و دست و پا زدن. مسائل کلیدی به طور سنتی استفاده می شود ضد اسلام گروه های بسیج و استخدام شده اند در خصوص تامین کوتاه مدت.

شده اند وجود دارد هیچ تروریستی از ژانویه عدم نظافت باند رسوایی شده اند در معرض رابینسون از زندان مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق می افتد و بوریس جانسون است که نخست وزیر.

هر دو رابینسون و بریتانیا برای اولین بار در میان خود cheerleaders پیش از انتخابات عمومی اما پیروزی یک سیاستمدار شناخته شده برای مقایسه زنان مسلمان به “letterboxes” ممکن است در نهایت کار کرده اند و در برابر آنها.

نیک Lowles رییس اجرایی مبارزه با افراط گرایی گروه امید نه نفرت گفت: “بوریس جانسون تبدیل شدن به نخست وزیر و تحویل در Brexit زمان زیادی از این باد از سمت راست به بادبان.

“آنها احساس وجود دارد در نهایت یک صدای به صحبت می کنند به خشم خود را.”

اما او در حال حاضر در حال سقوط از نعمت به عنوان Brexit مذاکرات غرفه و منتقدان را در ظاهرا پاسخ ضعیف به زندگی ماده تظاهرات.

این خرابکاری از خاطرات از جمله تهی گور و وینستون چرچیل مجسمه مشتعل است موجی از خشم نه فقط در میان راست اما وزش اعضای عمومی آنها به دنبال جذب.

“نماد یا جنگ بناهای تاریخی در حال تخریب, Churchill بودن مخدوش لمس عصب برای بسیاری از مردم” آقای Lowles گفت. “این را به میراث و خوراک به آنها و ما’ فرهنگی نبرد.”

پس از سرنگونی یک تاجر برده مجسمه در بریستول جناح چپ فعالان را وارد لیست از اعداد و ارقام آنها می خواهند حذف سراسر کشور برای لینک به بردگی استعمار و نژاد پرستی.

جنگ خاطرات نیز graffitied و تخریب در طول تظاهرات اخیر و زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه تظاهرات در “مدافعان” به احتمال زیاد به مقابله با آنها.

دکتر جو Mulhall امید نه نفرت از تحقیقات گفت: “مجسمه ها و سیاه زندگی مهم است واقعا متحرک به انگلیسی, راست است که ما نظارت بر آن باعث شده است که هیجان و خشم.

“فیلم ها قرار داده و از برخی از angriest من دیده ام در سال است.”

او توضیح داد که جنگ خاطرات شد “مقدس” برای ملی گرایان و این واکنش می تواند در مقایسه با چگونه جوامع مذهبی واکنش نشان می دهند به هتک حرمت مقدس.

“این واقعا یک فرهنگ جنگ لحظه,” او اضافه شده است.

در یک ایمیل به هواداران در روز جمعه, بریتانیا برای اولین بار نوشت که از فعالان خود را “محافظت از مجسمه های سراسر کشور از جناح چپ چاقوکشی در ماه های آینده”.

برای کسانی که قادر به پیوستن به آن “شجاع footsoldiers” در خیابان, گروه التماس برای کمک های مالی.

داربست قرار داده تا در اطراف تهی گور و مجسمه چرچیل در میان BLMتظاهرات

جبهه ملی نیز به دنبال سرمایه گذاری بر روی این موضوع خواستار سرنگونی نلسون ماندلا است, مجسمه.

در حالی که مجسمه باید بیشتر کشف و ضبط شده است و در فرهنگی ملی بیشتر آشکارا نژادپرستانه عناصر شده اند پخش فیلم از خشونت توسط معترضان به تقویت باورهای خود را.

قبلا راست فعالان به دنبال مقایسه مرگ جورج فلوید به حمله تروریستی که در آن لی Rigby به قتل رسید توسط فریم هر دو آنها را به عنوان نژادی و کشتار.

“و جایگزینی” نظریه پردازان توطئه که فکر می کنم سفید غربی, جمعیت در حال جایگزین شده اند ادعا می کنند هر یک اختلال است که در نتیجه از “تنوع”.

و زندگی موضوع جنبش به عنوان یک کل است که repurposed برای گسترده تر از تئوری های توطئه بیش از “antifa تروریست” جورج سوروس “لیبرال نخبگان” و قرار است نظم نوین جهانی است.

Dr Mulhall گفت: سقوط از جورج فلوید مرگ تا به حال بالقوه برای ساخت “وحدت” بین شکسته و رقابت جنبش راست.

“اما بسیاری از نام های بزرگ که موفق شده اند در capitalising در این دیگر سیستم عامل که در آن آنها می تواند به کمتر درگیر, مردم,” او اضافه شده است.

بریتانیا برای اولین بار و رابینسون ممنوع شده است, از, توییتر, یوتیوب, Instagram, Infinite و از همه مهمتر Facebook, جایی که آنها قبلا لذت می برد و مخاطبان از میلیون ها نفر.

یک سوار مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان لندن در 12 ژوئن و پس از آن بود graffitied در طول Black Lives Matter تظاهرات (ایسنا)

Deplatforming تحت فشار قرار دادند تا آنها را راست فعالان به کمتر-آباد گوشه و کنار اینترنت مانند روسیه VK شبکه اجتماعی و تلگرام برنامه که در آن خروجی های خود را کمتر احتمال دارد به گسترش فراتر از پیروان اختصاص داده شده.

رابینسون اشاره به از دست دادن در روز جمعه در حالی که مباهات است که یک ساعته بیهوده گویی او نوشته شده در یک حاشیه تصویری پلت فرم رسیده بود 100,000 نمایش.

“بد نیست برای کسی که ممنوع از رسانه های اجتماعی,” او اضافه شده است. “تصور کنید ما تا به حال Facebook, ما می خواهم در میلیون است. مشکل این است که من باید برای رسیدن به آن میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر من نیاز به رسیدن به مردم است.”

به نام او برای هواداران خود به اشتراک گذاشتن ویدئو در خود و حساب های رسانه های اجتماعی و در نظرات به اخبار مقالات, اما بسیاری از آنها نیز دچار مشکل بیان نفرت قوانین و درخواست تجدید نظر به نظر می رسد به یک اثر خاموش.

اما در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت فشار قرار دادند تا مردم را از نگرانی و نزدیک به خانه و نگهداری تظاهرکنندگان از خیابانها آن هم به معنای یک زمان بسیار بیشتری را صرف آنلاین.

Counter-terror پلیس باید نگرانی در مورد پتانسیل برای افزایش افراط گرایی در حالی که اتصالات به دوستان و بستگان و همکاران تضعیف میکند.

هماهنگ کننده ملی برای جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه گفت: مستقل که coronavirus مربوط به نظریه پردازان توطئه بودند که به رسم عادت در استخدام.

“ما در حال تبدیل شدن بیشتر نگران نه فقط در مورد افراد جوان صرف زمان آنلاین اما تاثیر انزوا و خطر تغییر تصویر” رئیس سرپرست نیک آدامز گفت.

“ترس من این است که مردم باید بیشتر فرصت را به صرف زمان بیشتری را در بسته اتاق اکو و چت آنلاین مرجع تخصصی که تقویت غلط روایات و نفرت و ترس و سردرگمی است که می تواند یک radicalising اثر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>