افق صفر عاقبت سحر نشان داد در سونی PS5 آینده از بازی رویداد – CNET


screen-shot-2020-06-11-at-5-06-37-pm.png

افق غرب ممنوع است رفتن به پلی استیشن 5.

تصویر توسط Eli Blumenthal/CNET

افق صفر سحر مسلما یکی از بهترین بازی ها در پلی استیشن 4 و در حال حاضر — در آینده از بازی رویداد — سونی نشان داده است عاقبت رهبری به پلی استیشن 5 به نام افق ممنوع غرب است.

شما می توانید به تماشای کامل تریلر زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: افق: ممنوع تریلر غرب آغاز بکار در سونی PS5 رویداد


3:10

افق در یک عجیب و غریب جایگزین آینده که در آن بشریت است اما منقرض شده و دایناسورها ربات پرسه زدن در دشت. آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و غیر محتمل اما به نوعی آن را با این نسخهها کار. عمدتا به عنوان نتیجه شگفت انگیزی به خوبی طراحی شده جهان و یک داستان است که به نوعی روابط این همه عجیب و غریب موضوعات با هم. خواهر ما سایت GameSpot lavished آن با ستایش در آن 9/10 نقد و بررسی.

افق ممنوع غرب به نظر می رسد به تنظیم یک رکورد جدید برای بازی های ویدئویی تصاویری. به نظر می رسد به عنوان هر چند این بازی به تمرکز به شدت در آب پیمایش علاوه بر ویژگی های جدید روبات. یک ربات ماموت دیده می شود رومینگ حیات وحش و-bizarrely — یک ربات غول پیکر لاک پشت?

screen-shot-2020-06-12-at-7-06-22-am.png

افق ممنوع غرب است.

تصویر با علامت Serrels/CNET

سخت به اینسو انسو جمع کردن بیش از حد بسیاری از جزئیات اما این بازی به نظر می رسد مجموعه ای در یک منطقه با نام تجاری جدید و با نام تجاری جدید تهدید است که می تواند بر توانایی این سیاره برای حفظ زندگی است. Aloy شخصیت اصلی از اصلی گرداند و البته نشان داده شده است انجام Aloy چیز است: تیراندازی کمان, کوه نوردی, کوه, سوار ربات اسب.

در اوایل این سال سونی اعلام کرد که صفر سحر خواهد بود رهبری به کامپیوتر در این تابستان. هیچ جدول زمانی داده شد که عاقبت خواهد رسید PS5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>