HBO است خلاص شدن از HBO Go, تغییر نام HBO در حال حاضر پس از HBO Max زنده است – CNET


game-of-thrones-season-8-episode-6-drogon-spits-fire

HBO Max که جریان کامل فروشگاه از بازی تاج و تخت, راه اندازی, مارس 27.


HBO

HBO حداکثر زمانی که آن را وارد دو هفته پیش به عنوان یک amped تا برنامه به جریان HBO با بسیاری از اضافی برنامه نویسی نیز سردرگمی در مورد چگونگی خدمات جریان متناسب با شرکت دو موجود از برنامه های.

در یک حرکت در نظر گرفته شده برای ساده سازی مسائل HBO شرکت مادر — AT&T را WarnerMedia — روز جمعه گفت که آن بازنشسته خواهد شد آن HBO Go برنامه که از تاریخ 31 ژوئیه در حال حاضر که HBO Max برنامه “به طور گسترده ای توزیع شده است.” HBO در حال حاضر برنامه همان خواهد ماند به جز این نرم افزار را به سادگی تغییر نام صرفا HBO.

HBO Go توسط شبکه اول پخش برنامه است که اجازه می دهد تا به طور منظم HBO پرداخت-TV مشترکین تماشای بیش از اینترنت. HBO در حال حاضر کانال stand-alone جریان برنامه است که اجازه می دهد تا اشتراک مردم و جریان HBO و بدون هر گونه پرداخت-تلویزیون بسته نرم افزاری.

زمانی که تغییرات کامل این شرکت خواهد شد که دو جریان برنامه های — HBO حداکثر و HBO — به جای آن زمان ،

اما خلاص شدن از HBO Go پرسش برای افرادی که با تکیه بر آن برنامه است. این شرکت قصد غروب HBO Go مبتنی بر این فرض استوار است که HBO حداکثر است “به طور گسترده ای توزیع شده” به عنوان جایگزینی برای آن اما HBO حداکثر از دست رفته است در مهم دستگاه: Roku و آمازون آتش تلویزیون. Roku یا آمازون آتش تلویزیون هم نشان دهنده یک چشم ظاهر 70 درصد از جریان دستگاه در ایالات متحده است.

WarnerMedia تاکنون موفق به امن معاملات با Roku و آمازون برای حمایت از HBO حداکثر. پس از HBO Go بازنشسته شده است هر کسی که با استفاده از HBO Go در Roku یا آتش تلویزیون به جریان HBO برنامه نویسی است ، به سازمان دیده بان در تلویزیون این HBO پرداخت-TV مشترکین نیاز به سازمان دیده بان HBO خود را از طریق پرداخت-ارائه دهنده تلویزیون در تلویزیون های خود را اگر ممکن است بدون یک جریان جایگزین.

“اکثریت بزرگی از HBO Go استفاده رخ می دهد بر روی سیستم عامل با آنها ما HBO حداکثر معاملات در حال حاضر در محل” و HBO حداکثر سخنگوی گفت. “در حالی که ما هنوز نمی باید یک توزیع مقابله با آمازون و یا Roku ما باقی می ماند متعهد به ساخت HBO حداکثر در دسترس بر روی هر پلت فرم ممکن است به عنوان بسیاری از بینندگان را به عنوان ممکن است.”

نه Roku و نه آمازون بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: HBO Max: چگونه به آن را دریافت


4:24

HBO Max یکی از آخرین کسانی که در این به اصطلاح جریان جنگ هفت ماه پنجره زمانی که غول های رسانه ها و تکنولوژی تیتان آزاد شده اند یک قایق جدید, جریان, خدمات را در Netflix بکشد. این جنگ رقابتی — خوردگی rookies مانند HBO Max دیزنی پلاس و NBCUniversal را طاووس برابر سنگین وزن ها مانند Netflix و Amazon Prime تصویری — که موجب شرکت های بزرگ به ریختن صدها میلیون دلار به این امید شکل دادن به آینده از تلویزیون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>