Da 5 Bloods می رسد در Netflix بکشد – CNET


d5b-unit-03079rc

(از چپ به راست) کارگردان اسپایک لی Isiah Whitlock Jr. به عنوان Melvin, Delroy Lindo به عنوان پل جاناتان رشته به عنوان دیوید کلارک پیترز به عنوان اوتیس و هنجار لوئیس به عنوان ادی از دا 5 Bloods.


Netflix

خوش آمدید به راهنمای شما برای پیدا کردن آنچه جدید آنلاین. هر هفته ما با هم یک پادکست است که اجازه می دهد تا شما می دانید چه چیزی اضافه شده به سرویس هایی مانند Netflix و Hulu و HBO در حال حاضر. صوتی است که در مورد یک یا دو دقیقه ،

منتقدان در حال صحبت کردن بسیار بسیار از اسپایک لی دا 5 Bloods. ریچارد Roeper از شیکاگو سان تایمز از تخت می گوید: “Da 5 Bloods یکی از بهترین فیلم های سال است.” وجود دارد هیچ هجز و یا مدارک در بیانیه ای که.

از آنجا که شما در حال خواندن این, اجازه دهید به شما برخی از اطلاعات اضافی در پادکست: WWE به تازگی اعلام کرد که یک لایه از آن WWE Network پخش آنلاين خدمات. این شرکت می گوید که این نسخه رایگان می دهد دسترسی به بیش از 15000 WWE عناوین. بنابراین اگر شما می خواهید برای گرفتن, ورزش, سرگرمی, شما گزینه کردم. همچنین WWE است که برگزاری آن pay-per-view واکنش رویداد در روز یکشنبه. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان WWE واکنش شدید زندگی می کنند.

می خواهید بدانید که چه چیز دیگری جدید است ؟ گوش دادن به این مرد:

چه جدید!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در دسترس برای تماشای آنلاین چک کردن CNET.com/Netpicks و یا مشترک شدن در پادکست-آن برنامه رایگان! و رفتن به TVGuide.com برای دیدن چه چیز دیگری است که در جهان در جریان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه جدید به جریان ماه ژوئن 2020


4:48

صوتی (هفتگی): آر اس اس | iTunes | Google Play

تصویری (ماهانه): iTunes (HD) | iTunes (HQ) | iTunes (SD) | آر اس اس (HD) | آر اس اس (HQ)| آر اس اس (SD)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>