بوریس جانسون به مذاکره با پاکسازی میان Brexit ایران بست

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

بوریس جانسون میزبان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در خیابان داونینگ در هفته آینده زیر مجازی اجلاس بروکسل به kickstart به بن بست رسیده Brexit ایران.

نخست وزیر است و انتظار می رود به دیدار با آقای پاکسازی در روز پنج شنبه به عنوان برتر فرانسه سفر به لندن برای جشن 80 سالگرد شارل دوگل را در زمان جنگ درخواست تجدید نظر به مردم فرانسه را به مقاومت در برابر اشغال آلمان.

آقای پاکسازی خواهد شد که توسط پرنس چارلز و دوشس کورنوال در Clarence House, قبل از شرکت در مذاکرات با آقای جانسون در هیچ 10.

خیابان داونینگ گفت: آقای پاکسازی خواهد بود معاف از انگلستان قرنطینه قوانین به عنوان نمایندگانی از کشورهای خارجی انجام کسب و کار در انگلستان لازم نیست به خود جدا برای دو هفته.

این دیدار می آید به عنوان نخست وزیر بود و انتظار می رود مجازی نشست با کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس Ursula von der Leyen روز دوشنبه به تلاش برای شکستن بن بست در مذاکرات تجاری.

بیانیه ای از Clarence House گفت: “رئیس جمهوری فرانسه دیدار خواهد کرد لندن در روز پنج شنبه 18 ژوئن 2020 به جشن 80 سالگرد ژنرال دوگل را ‘فراخوان’ به جمعیت فرانسه را به مقاومت در برابر اشغال فرانسه در جنگ جهانی دوم.

“از طرف اعلیحضرت او دولت Highnesses سلطنتی شاهزاده ولز و دوشس کورنوال را به طور رسمی دریافت جمهور امانوئل پاکسازی در Clarence House با گارد افتخار پیدا کردم با شماره 7 شرکت Coldstream سپاه پاسداران همراه با این گروه از Coldstream سپاه پاسداران است.”

آن اضافه شده دولت دستورالعمل های اجتماعی فاصله می توان دنبال کرد و بخشی از این نشست خواهد بود صحنه در هوا باز است.

این می آید به عنوان دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove به طور رسمی اعلام کرد در روز جمعه که انگلستان نمی خواهد درخواست تمدید برای دوره گذار ترک تنها شش ماه به چکش پیچیده توافقنامه تجارت.

انگلستان را ترک خواهد کرد بازار واحد و اتحادیه گمرکی در 31 دسامبر زمانی که دوره گذار پس از اتمام معنی بدون درز و تجارت با اروپا به پایان خواهد رسید.

اگر یک توافقنامه تجارت آزاد با بروکسل را نمی توان موافقت کرد و سپس انگلستان چهره های مخرب بدون معامله Brexit سناریو – در بالای اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

آقای گوو همچنین عقب نشینی در برنامه به معرفی کامل مرز چک با اتحادیه اروپا که دوره گذار به پایان می رسد به جای گفتن بریتانیا خواهد فاز در تغییرات بیش از شش ماه اجازه می دهد تا کسب و کار توسط ویروس ضربه را تنظیم کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>