بوریس جانسون گفت: “پوچ و شرم آور” وینستون چرچیل یادبود ملی در خطر حمله معترضان در این آخر هفته و هشدار داده Black Lives Matter حامیان که مسئول چیزی که به انجام این است که “دور ماندن از این اعتراضات”.

نخست وزیر بیشتر رفت و ادعا کرد که تخریب مجسمه به منزله “دروغ گفتن در مورد تاریخ ما” قبل از این ادعا که تظاهرات شده بود “ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت”. Lib Dem امور سخنگوی کریستینا Jardine در پاسخ به متهم آقای جانسون از “تحریک بخش و ترس در جوامع ما است.”

کامل کنترل مرز با اتحادیه اروپا نمی خواهد آماده شود حداقل تا شش ماه پس از Brexit دوره گذار به پایان می رسد در 31 دسامبر 2020 دولت اعلام کرده است. این می آید به عنوان آخرین ارقام تولید ناخالص داخلی نشان می دهد انگلیسی ها رشد اقتصادی بیش از 20 درصد در ماه آوریل است.

دنبال آخرین به روز رسانی

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.

سیستم ردیابی از دست رفته بیش از حد بسیاری از موارد هشدار دانشمندان مستقل

بارونس Dido هاردینگ در اتهام از دولت, آزمون پیگیری و ردیابی برنامه بستری سیستم “در استاندارد طلا” پس از داده ها نشان داد حدود یک سوم از افراد آزمایش مثبت برای این ویروس هم رفت untraced یا نه عرضه لیستی از مخاطبین.

وزیر بهداشت مت Hancock ادعا ارقام را دریافت خواهد کرد “بهتر و بهتر” و افزود: “مشارکت خود را وظیفه مدنی.” او گفت که او “نه حاکم کردن” اجباری انطباق (یعنی جریمه).

مستقل حکیم گروهی از دانشمندان و دانشگاهیان گفت: تعداد زیادی از مردم تماس در هفته اول بود “هشدار دهنده” و “و کمتر از آنچه مورد نیاز است برای مدیریت گسترش ویروس”.

آمار و ارقام نشان داد فقط 5,407 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus همکاری با این طرح با ارائه جزئیات از افراد آنها به حال شده است در تماس نزدیک با. اما مستقل حكيم گروه با اشاره به فایرفاکس نظارت داده ها نشان می دهد که وجود دارد حداقل 23,000 جدید علامتی موارد در این دوره است.

اطلاعات بیشتر در اینجا:

دولت برای رد گم کردن در مرز چک

این انتظار می رود که دولت برای رد گم کردن در آن برنامه به معرفی کامل مرز چک با اتحادیه اروپا از پایان سال 2020 بیش از ترس از تاثیر اقتصادی coronavirus.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در روز جمعه بیش از عملیات مرزی برای زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا به طور کامل می آید را به اثر در پایان دوره گذار است.

انگلستان متعهد شده بود به معرفی کنترل واردات در کالاهای اتحادیه اروپا در سال جدید اما وزیران در حال حاضر انتظار می رود به اتخاذ یک بیشتر انعطاف پذیر, روش برای جلوگیری از خروج ترکیبات هرج و مرج از Covid-19.

این بار مالی برای اولین بار گزارش داد که “موقت نور-لمسی رژیم” در حال حاضر برنامه ریزی شده برای بنادر انگلستان صرف نظر از اینکه یک معامله تجارت زده است با اتحادیه اروپا در این سال یا نه.

تبلیغات

حقوق بشر ناظر به بررسی ‘محیط خصمانه’ سیاست

برابری و کمیسیون حقوق بشر (EHRC) را در خانه و دفتر “محیط خصمانه” سیاست در نور Windrush رسوایی.

این دیده بان گفت: راه اندازی اقدام قانونی برای بررسی اینکه آیا وزارت انطباق با قانون برابری هنگام انجام مهاجرت اقدامات است.

محیط خصمانه استراتژی ابداع شد تحت ترزا ممکن است هنگامی که او در خانه وزیر در دولت ائتلافی برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی و ادامه داد: تحت جانشین کهربا راد.

اقتصاد بریتانیا انقباض با رکورد 20 درصد در یک ماه

اقتصاد انگلیس سقوط با 20.4 درصد در ماه آوریل در بزرگترین کاهش از زمان شروع ثبت دفتر آمار ملی انگلیس گفته است.

آمار رسمی نشان می دهد در بریتانیا تولید ناخالص داخلی کاهش بیش از یک پنجم در اولین ماه کامل از این مستند به عنوان مغازه ها و کارخانه ها تعطیل و کارگران به خانه فرستاده شدند.

این بزرگترین کاهش در یک ماه پس از پرونده آغاز شد و در سال 1997.

جاناتان Athow معاون ملی آمار در فایرفاکس گفت BBC Radio 4 امروز برنامه سقوط در تولید ناخالص داخلی “است که واقعا بی سابقه”.

وی افزود: “در واقع اگر شما را در ماه مارس و آوریل هم پاییز شد 25 درصد. بنابراین در دو ماه اقتصاد کاهش یک چهارم … آن را 10 برابر اندازه بزرگترین سقوط ما قبل از دیده می شود coronavirus.”

دولت ‘خطوط’ کمک خواهد کرد که اقتصاد بهبود می گوید: Rishi Sunak

Coronavirus همه گیر شده شدید تاثیر بر اقتصاد بریتانیا – تولید ناخالص داخلی کاهش بیش از 20 درصد در ماه آوریل – اما صدراعظم Rishi Sunak ادعا مراحل دولت گرفته است از جمله حمایت از حقوق, کمک های مالی و کاهش مالیات کمک خواهد کرد که آن را به بهبود می یابند

“در خط با بسیاری از اقتصادهای دیگر در سراسر جهان coronavirus است که با داشتن شدید تاثیر بر اقتصاد ما,” او گفت:.

“طناب نجات ما ارائه کرده ایم با ما کردند طرح کمک های مالی و وام و کاهش مالیات محافظت کرده اند هزاران نفر از کسب و کار و میلیون ها شغل در حال دادن ما بهترین شانس را از دوره نقاهت به سرعت به عنوان اقتصاد بازگشایی.”
 

صدراعظم Rishi Sunak (AFP)

تبلیغات

Coronavirus پرس و جو مورد نیاز در حال حاضر می گویند سوگوار اعضای خانواده

یک گروه جدید راه اندازی برای خانواده های افرادی که فوت کرده اند از coronavirus قربانیان می خواهد یک درخواست فوری به بحران برای کمک به جلوگیری از مرگ و میر.

این Covid-19 خانواده های داغدیده برای عدالت, انگلستان, وکیل گروه Elkan Abrahamson گفت: اوایل استعلام برگزار می شود باید قبل از هر گونه کامل و رسمی اقدام است که انتظار می رود به جای یک بار همه گیر شده است.

“آنچه که ما نیاز به نگاه رک و بی پرده مسائل که زندگی و مرگ تصمیم گیری” او به بی بی سی گفت. “ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت یک دوم سنبله. ما می خواهم به دانستن آنچه که دولت در حال رفتن به انجام وقتی که اتفاق می افتد.”

این گروه درخواست می آید پس از اسکاتلند سابق و مشاور ارشد علمی استاد Dame آن Glover گفت: پرس و جو باید برگزار شود و قبل از موج دوم ویروس بازدید انگلستان است.

|یک سخنگوی دولت گفت: “در برخی از نقطه در آینده وجود خواهد داشت یک فرصت برای ما به عقب نگاه را منعکس و برای یادگیری برخی از درس های عمیق. اما در حال حاضر مهم ترین چیزی که به انجام است که به تمرکز در پاسخ به وضعیت فعلی است.”

‘رسوا’: دولت متهم به ‘سرکوب’ گزارش به بام مرگ و میر

دولت متهم شده است که “سرکوب” گزارش به نامتناسب با تهدید Covid-19 به بام جوامع که بهداشت عمومی انگلستان در حال حاضر گفت: آن منتشر خواهد شد در هفته آینده.

بی بی سی و اسکای نیوز گزارش داد در وجود دوم گزارش شب گذشته – که شامل توصیه هایی برای چگونه برای محدود کردن تاثیر این ویروس بر روی اقلیت های قومی.

پروفسور راج بوپال از دانشگاه ادینبورگ که از آنها خواسته شده بود به بررسی 64-صفحه سند به بی بی سی گفت که “مجلس تا به حال نشده است گفت: حقیقت کامل” نامیده می شود و برای این گزارش را فوری آزاد کند.

در حالی که عدالت وزیر کمی Badenoch گفته بود عوام که بهداشت عمومی انگلستان “را توصیه به این دلیل که آنها قادر به انجام این کار با استناد به فقدان داده های دولت در حال حاضر به بی بی سی گفت که او نمی شد با اشاره به این گزارش تنها برای اولین بار.

دولت در حال حاضر به گفته بی بی سی و اسکای نیوز که توصیه ها منتشر خواهد شد در هفته آینده گفت: این گزارش تا به حال انجام شده است “موازی” با اولین بود اما بخشی از همان سند.

یک کار سخنگو گفت: “تصمیم دولت برای جلوگیری از این گزارش رسوا و یک تراژدی است. توصیه های آن را می سازد می تواند زندگی را نجات داد. وزیر در حال حاضر باید توضیح آنچه که او در مورد آن را می دانستند و هنگامی که.”

برخی از مردم به سادگی احساس نمی مانند پاسخ دادن به تلفن به تماس با ردیاب می گوید وزیر

وزیر بهداشت ادوارد Argar است گفت: یک سوم از افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus و منتقل شده به بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه بودند با موفقیت تماس گرفته چرا که آنها “به سادگی احساس نمی مانند پاسخ دادن به تلفن”.

صحبت کردن در بی بی سی صبحانه روز جمعه Argar گفت: “برخی از مردم لزوما باید پاسخ خود را به گوشی شما و من می دانم آنچه در آن می مانند اگر شما آنفولانزا برای مثال و Covid-19 بسیار بسیار nastier بیماری از آن, شما گاهی اوقات به سادگی احساس نمی مانند پاسخ دادن به تلفن و یا پاسخ به خیلی در همه.”

“این اولین هفته از این طرح جدید و من فکر می کنم این شروع بسیار خوب,” او اضافه شده است.

Argar گفت: “همچنان به تعقیب تا کسانی که پاسخ نمی.”

تبلیغات

تماس با ما-ردیابی برنامه نیست بخشی حیاتی از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی, ادعاهای وزیر

در مورد توسعه پیگیری و ردیابی برنامه وزیر بهداشت ادوارد Argar گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه “این یک قطعه پیچیده ای از فن آوری و ما همچنان به توسعه آن و به کار اصلاح آن است.

“اما در واقع به عنوان Dido هاردینگ که سر آزمون پیگیری و ردیابی برنامه است گفت: در یک معنا این برنامه گیلاس در کیک برای این برنامه است.”

“آن است که انسان در تماس است. این ردیابی که انجام شده است … که بخش اصلی از ساخت این برنامه کار می کنند.

“به طوری که برنامه به طور بالقوه در آینده به یک گام به جلو. اما آن نیست که بخش مهمی از آن است. این بخش حیاتی از آن است که این انسان ردیابی است که ما در حال حاضر در حال اجرا است.”

داربست قرار داده شده در اطراف مجسمه چرچیل پیش از تظاهرات

این مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان در میان خاطرات being protected توسط مقامات جلوتر از اعتراض.

داربست, فیلم برداری شده بود قرار داده تا در اطراف این مجسمه در روز پنج شنبه شب. این آمد در میان ترس از درگیری روز شنبه بین گروه های جناح راست که قول داد به “دفاع” انتخاب شده خاطرات و زندگی موضوع شدند.

یک سخنگوی شهردار لندن گفت: “مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان است که به طور موقت تحت پوشش برای حفاظت از آن است.

“اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است اما پس از های اخیر آسیب تصمیم گرفته شد توسط Greater London اقتدار شهرستان عملیات واحد به آن را پوشش میدهد.”

تظاهرات خشونت آمیز ‘می تواند زندانی در 24 ساعت

هر گونه تظاهرات خشونت آمیز تلقی می شود و از تجمع در عرض 24 ساعت از بازداشت به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از مشکل در راهپیمایی در سراسر انگلستان با توجه به گزارش.

سریع پیگیری دادگاه قصد دارد به عنوان بسیاری زندگی ماده تظاهرات و همچنین راست ضد تظاهرات انتظار می رود که این آخر هفته.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland گفته دادستانی به استفاده از یک مدل مشابه به یک مورد استفاده در پاسخ به 2011 شورش با توجه به زمان.

این برنامه می تواند به افراد مظنون به ایجاد خرابکاری و صدمه جنایی و یا حمله یک افسر پلیس که آمریکا در عرض 24 ساعت از دستگیری آنها در تلاش برای خنثی کردن اختلال است.

تبلیغات

هواپیمایی راه اندازی اقدام قانونی علیه دولت

بریتیش ایرویز easyJet و Ryanair در حال حاضر راه اندازی اقدام قانونی علیه دولت را “ناقص” 14 روز در قرنطینه سیاست.

شرکت های هواپیمایی اعلام کرد که آنها خواسته اند برای بررسی قضایی به شنیده می شود “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این ادعا اقدامات معرفی شده در این هفته را یک “اثر مخربی در گردشگری و اقتصاد گسترده تر”.

آنها گفتند که دیده می شود هیچ شواهدی از زمانی که پیشنهاد پل هوایی بین انگلستان و کشورهای دیگر اجرا خواهد شد.

به جای آنها می خواهند دولت را به re-اتخاذ سیاست های آن معرفی شده در مارس 10, دیدم که مسافران از کشورهای تلقی می شود در معرض خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی بودن سفارش به خود منزوی در هنگام ورود در انگلستان است.

در میان ادعاهای ساخته شده توسط شرکت های هواپیمایی را با چالش قانونی به قرنطینه هستند:
 

– دستورالعمل های دقیق تر نسبت به کسانی که اعمال مردم را تایید کرد به Covid-19.

– وجود نداشت مشاوره در شواهد علمی ارائه شده برای “چنین سیاست”.

– مردم از خارج از کشور رفت و آمد هفتگی به انگلستان معاف هستند.

‘آیا دولت قرار داده و سیاست قبل از صرفه جویی در BME زندگی می کند؟’

Runnymede Trust مدیر و یک عضو مستقل حکیم گروهی از دانشمندان Dr Zubaida Haque به پرسش های مطرح شده در مورد شکست دولت به انتشار توصیه های چگونه برای کاهش نامتناسب اقلیت های قومی و میر ناشی از کوروناویروس.

پرسیدن که آیا عدالت وزیر کمی Badenoch گمراه مجلس با بیانیه ای که PHE شد “قادر به” توصیه هایی را در گزارش منتشر شده او افزود: “این دقیقا همان چیزی است سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات در مورد: آن است که در مورد زندگی مردم BME بودن به عنوان مصرفی است و در مورد اینکه شنیده می شود.”

نه زمان به خندق دو متری قانون می گوید: ماهی خاویار

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفته است که بیشتر سرکوب ویروس باید قبل از هر گونه صحبت از آرامش دو متری اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

تبلیغات

Covid-19 عفونت در ادامه به سقوط

تعداد زیادی از مردم با Covid-19 در انگلستان “کاهش یافته است در هفته های اخیر” جدید آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد.

تعداد متوسط عفونت در هر روز پس از پایان ماه آوریل کاهش یافته است از 5,600 عفونت های جدید در هر روز به 4500 با توجه به آخرین آمار و ارقام.

این فایرفاکس منتشر لحظهای اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم در هر زمان شما با آلوده Covid-19 مبتنی بر سواب نتایج از خانواده ها در سراسر کشور است. این آمار و ارقام نگاه در جامعه عفونت را شامل نمی مراقبت در خانه یا بیمارستان.

کارشناسان اتحادیه اروپا دیدن برخی از خطر بازگشت به مستند در موج دوم

خطر موج دوم coronavirus عفونت های بزرگ به اندازه کافی به نیاز اروپا مستندات به دوباره تحمیل شده است متوسط به بالا, اتحادیه اروپا, بهداشت, کارشناسان گفته اند.

یک بیماری همه گیر ارزیابی خطر توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) همچنین پیش بینی کرد متوسط تا میزان عفونت در هفته های آینده اگر چه آن گفت: انتقال تصویب کرده است و اوج آن در بسیاری از کشورهای اروپایی.

“همه گیر نشده است” ECDC مدیر Andrea آمون گفت: در بیانیه ای همراه با ارزیابی.

او گفت که در حالی که وجود دارد کاهش روند Covid-19 عفونت در سراسر اروپا تلاش ها هنوز هم مورد نیاز برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

نرخ مرگ و دو بار به عنوان بالا در انگلستان محروم, مناطق, آمار و ارقام جدید نشان می دهد

زندگی مردم در بیشتر مناطق محروم در حال تجربه coronavirus نرخ مرگ و میر بیش از دو برابر کسانی که زندگی در ثروتمند نقاط کشور با توجه به دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

Covid-19 میزان مرگ و میر بیش از نصف در همه آنها به جز دو منطقه در انگلستان بین آوریل و مه, آخرین فایرفاکس آمار و ارقام نشان می دهد.

در عین حال این آمار با اشاره به ادامه روند که دیده می شود فقیرترین نقاط کشور سخت ترین ضربه این بیماری است.

وجود دارد 128.3 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در محروم ترین مناطق شورای – 118 درصد بالاتر از 58.8 مرگ و میر در هر 100 ، 000 در حداقل محروم نقاط کشور.

سارا Caul از مرگ و تجزیه و تحلیل در فایرفاکس گفت: “زندگی مردم در بیشتر مناطق محروم را در ادامه به تجربه Covid-19 میزان مرگ و میر بیش از دو برابر کسانی که زندگی در کمتر مناطق محروم.

“به طور کلی میزان مرگ و میر به طور معمول بالاتر در بیشتر مناطق محروم اما Covid-19 به نظر می رسد افزایش این اثر است.”

تبلیغات

بستگان Covid-19 قربانیان تماس برای پرس و جو در حال حاضر

این famility اعضای نزدیک به 500 نفر که فوت کرده اند از coronavirus خواستار فوری و ناگهانی پرس و جو عمومی به دولت را از دست داده و همه گیر به طوری درس می تواند به سرعت یاد گرفته و جلوگیری از مرگ و میر.

بنیانگذار این گروه گفت که به اعتقاد او پدر خود را در مرگ می تواند مانع شده اند. Ign گفته BBC Radio 4 امروز برنامه: “او تنها 56 بنابراین او رفته راه راه قبل از زمان خود است.”

ما کلمبوس ویرایشگر کیت Devlin اطلاعات بیشتر است.

‘خیانت’: نتانیاهو واکنش نشان می دهد به انتظار U-نوبه خود در مرز چک

Brexit رهبر حزب Nigel Farage در پاسخ به اخبار دولت تنظیم شده است برای رد گم کردن در آن برنامه به معرفی کامل مرز چک با اتحادیه اروپا از ژانویه 1

“اولین خیانت, این یک نشانه بسیار بد” او هنوز توییتی. نتانیاهو همچنین به نام شبانه روزی تا از مجسمه وینستون چرچیل را به عنوان “تسلیم شدن به اراذل و اوباش”.