بوریس جانسون اخبار – زنده: ساعت متهم به ‘تحریک ترس و بخش’ با انتقاد از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات به دولت باعث می شود U-نوبه خود در مبارزه با تروریسم در اروپا مرز چک

پلیس تحمیل شرایط لندن تظاهرات

پلیس شهری تحمیل محدودیت در تظاهرات توسط Black Lives Matter حامیان و گروه های جناح راست در لندن فردا – توصیف شرایط به عنوان “متناسب پاسخ به تهدید است که شناسایی شده است”.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس باید شروع به در هاید پارک و روند به پارک لین گوشه هاید پارک Piccadilly Piccadilly سیرک Haymarket, Cockspur خیابان میدان ترافالگار و پایان در کلمبوس. هر جمعی باید در میدان ترافالگار و کلمبوس.

آن را جدا شده از جمع آوری “ترویج شده توسط جناح راست و همراه گروه” توسط پلیس مانع در کلمبوس.

جناح راست در اعتراض باید جمع آوری در میدان پارلمان و وایت در جنوب پلیس مانع خط.

هر دو تظاهرات باید پایان 5pm, پلیس گفت:.

با این حال پلیس از مردم خواست تا از سفر به لندن برای پیوستن به این تظاهرات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرمانده بس جاوید گفت: “من کاملا درک کنند که چرا مردم می خواهند صدایشان شنیده شود – وجود دارد واقعا قوی عمق احساس در جوامع اما دولت جهت است که ما باقی می ماند در یک بیماری همه گیر بهداشت و مردم خواسته به جمع آوری در گروه های بزرگ. با انجام این کار, شما در حال قرار دادن ایمنی خود و خانواده خود و یا دوستان شما در خطر است. ما درخواست شما را برای آمدن به لندن و اجازه دهید صدای شما شنیده می شود در راه های دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>