رهبران سیاه و سفید تماس مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری تولسا تجمع در Juneteenth ‘سیلی’

سیاه جامعه و رهبران سیاسی در تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر تاریخ یک اوکلاهما تجمع ضربه-شروع بازگشت او به کمپین گفت که برگزاری این رویداد در Juneteenth روز که نشانه پایان برده داری در امریکا یک “سیلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات مورد بحث در پیشبرد ممکن است در واکنش به Juneteenth تاریخ وجود دارد اما هیچ برنامه ای برای تغییر آن وجود مقاومت شدید.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع برگزاری انتخابات تظاهرات دوباره در 2 هفته آینده

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس و تولسا مدنی مقامات در میان رهبران سیاه و سفید, که گفت که این حمله برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب آن روز — ژوئن 19 — و آن محل — Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید-در-حمله سیاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این فقط یک چشمک به سفید supremacists — او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” هریس پیشرو مدعی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن همسر در حال اجرا توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه.

“برای انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد گفت:” شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی یک سازمان به نام پس از مرفه جامعه سیاه و سفید که سفید Oklahomans سوخته را در سال 1921 حمله.

FILE – In this 1921 file image provided by the Greenwood Cultural Center via Tulsa World, Mt. Zion Baptist Church burns after being torched by white mobs during the 1921 Tulsa massacre. Black community and political leaders called on President Donald Trump to at least change the Juneteenth date for a rally kicking off his return to public campaigning, saying Thursday, June 11, 2020. From Sen. Kamala Harris of California to Tulsa civic officials, black leaders said it was offensive for Trump to pick that date — June 19 — and that place — Tulsa, an Oklahoma city that in 1921 was the site of a fiery and orchestrated white-on-black killing spree. (Greenwood Cultural Center via Tulsa World via AP)
فایل – در این سال 1921 فایل تصویر ارائه شده توسط گرین مرکز فرهنگی از طریق Tulsa World, Mt. Zion Baptist Church برنز پس از اینکه آتش کشیده شده توسط سفید اوباش در طول سال 1921 تولسا قتل عام. سیاه جامعه و رهبران سیاسی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر Juneteenth تاریخ برای یک رالی لگد زدن به بازگشت او به کمپین گفت: پنج شنبه 11 ژوئن 2020. از سوی دیگر ، کامالا هریس از کالیفرنیا به تولسا مدنی مقامات سیاه رهبران گفت: آن را توهین آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید که تاریخ ژوئن 19 — و آن محل — Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید روی سیاه کشتن ولگردی و قانونی شکنی. (Greenwood مرکز فرهنگی از طریق تولسا جهان از طریق AP) است.

حداقل قمار اسمیت گفت: این مبارزه باید “آن را تغییر دهید تا شنبه 20 اگر آنها در حال رفتن به آن را داشته باشد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این تجمع برنامه ریزی پنج شنبه بعد از ظهر. این می آید به عنوان سخت قانون و نظم موضع به نظر می رسد به سقوط به طور فزاینده ای از همگام سازی با یک نگرانی رو به رشد بیش از سوء استفاده پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در دفاع از این تجمع است.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد بسیاری از کمپین 2016 جانبازان برای سال 2020 اجرا

“به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth گفت:” کاترینا Pierson, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آگاه بود در پیش است که این تاریخ برای رئیس جمهور بازگشت به تظاهرات شد Juneteenth با توجه به دو کمپین مقامات بودند که مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی بحث و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شروع مجدد تظاهرات انتظار برای اولین بار در اوکلاهما

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شروع مجدد تظاهرات انتظار برای اولین بار در اوکلاهما

هنگامی که تاریخ مورد بحث آن شد که بایدن برگزار شده بود جمع آوری کمک از یک سال پیش در Juneteenth. اگر چه انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی از مقاومت بود و انتظار می رود این مقامات گفت. اما مبارزات انتخاباتی بود غافلگیر شده توسط شدت به خصوص زمانی که برخی از ارتباط انتخاب به سال 1921 قتل عام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برنامه ریزی بسیار پیش بینی گشت تجمع در اوکلاهما یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به راحتی در سال 2016 مطرح ابرو.

کمپین برداشت Tulsa BOK مرکز با ذکر صندلی ظرفیت 19,199. عرصه Facebook صفحه نشان می دهد سازمان تماس را نشان می دهد وجود دارد توسط خواننده کشور Alan Jackson و دیگر هنرمندان به اواسط ماه جولای با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد افزایش در سراسر ایالات متحده به عنوان متحده بازگشایی

عرصه بازاریابی مدیر Meghan خون روز پنجشنبه گفت که او نمی دانست و در عین حال در مورد هر برنامه ای اجتماعی فاصله و یا دیگر coronavirus اقدامات احتیاطی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی خواهد بود که یکی از بزرگتر تجمعات عمومی در آمریکا در این مرحله از شیوع بیماری است.

کمپین گفته مقامات ایمنی تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده در هماهنگی با مقامات محلی. سلب در بلیط وب سایت ثبت نام گفت: شرکت کنندگان به صورت داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری مبارزات انتخاباتی در قبال هر گونه بیماری است.

این کمپین از مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برداشت اوکلاهما به خاطر ترتیبات ساخته شده می تواند به سرعت برای انواع دلایل: اوکلاهما یک جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه فرماندار; دولت است نه دیدن تعداد زیادی از coronavirus موارد و عرصه شد “کلید” و می تواند به راحتی باز می شود برای این تجمع است. علاوه بر این تجمع برگزار خواهد شد تا این شاهراه از یک منطقه برگزار می شود با تشکر. Kendra شاخ یکی از دموکرات ایران با احساس آسیب پذیر است این سقوط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مجلس نانسی پلوسی می گوید اگر او تا به حال راه خود را وجود خواهد داشت کمتر مؤتلفه نمادها در آمریکا

مجلس نانسی پلوسی می گوید اگر او تا به حال راه خود را وجود خواهد داشت کمتر مؤتلفه نمادها در آمریکا

کمپین مقامات همچنین می خواستم برای برگزاری این تجمع که در آن آنها می توانند همه اما تضمین یک جمعیت بزرگ با وجود coronavirus نگرانی با توجه به مقامات. اوکلاهما یکی از مهمترین و جمهوری متحده در این کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزار شد تجمع وجود دارد به عنوان رئیس جمهور پس از آن خواهد شد به احتمال زیاد تحویل مخاطبان مشتاق و مشتاق به دیدن او مقامات معتقد بودند.

Tulsa, نفت مرکز در امتداد رودخانه آرکانزاس تا به حال خود را در راهپیمایی ها و فیلم ها ویروسی و مزاحم اقدامات پلیس در طول این ماه ناآرامی.

ادامه مطلب: کشورها به دنبال “تاریخ جدید” به عنوان ارقام دوباره مورد بررسی قرار گرفت و پس از جورج فلوید مرگ

در روز سه شنبه, تولسا پلیس منتشر شد تصویری و گفت: آنها در بررسی ماموران که دستبند به دست بازداشت دو دختر سیاه و نوجوانان برای jaywalking. تصویری از ژوئن 4 حادثه نشان داد افسران دوخته یکی از این دو ناشناس نوجوان معده به پایین بر روی زمین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خاموش من! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم! من نمی توانم نفس بکشم!” یکی از نوجوانان فریاد در پلیس تصویری.

“شما می توانید نفس کشیدن فقط خوب” افسر پاسخ.

جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده در اجرای قانون است برخی از بد ‘سیب’ اما ‘نه بیش از حد بسیاری از

جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده در اجرای قانون است برخی از بد ‘سیب’ اما ‘نه بیش از حد بسیاری از

روز دوشنبه یک پلیس تولسا عمده بازی کردن تیراندازی پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور با گفتن یک نمایش رادیویی است که از نظر آماری “ما در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات.”

و در روز چهارشنبه همان روز تولسا شهردار G. T. به bynum استقبال خبری از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع انتخاب به عنوان شواهدی از این شهر در برابر پیشرفت COVID-19, به bynum عذرخواهی کرد برای سخنرانی در مورد 2016 پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید. به bynum گفته بود کشته شد “بیشتر مورد واقعا موذی طبیعت از مواد مخدر استفاده از آن است که در مورد نژاد.”

در سراسر کشور به عنوان تحقیقات به ارمغان می آورد به نور بیشتر در مورد 1921 قتل عام تولسا به طور فزاینده ای همراه است با داد و بیداد که در آن سفید Tulsans خاک یکسان پر رونق, سیاه, کسب و کار, جامعه, کشتن به عنوان بسیاری از 300 نفر است. بلند اخراج نسل از سفید Tulsans به عنوان یک نژاد “شورش” در 31 مه-ژوئن 1, وقایع مشخص شد در این سال توسط جامعه یادبود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن را قبول جمهوری خواه نامزدی در جکسون ویل فلوریدا در تابستان امسال

اوکلاهما سیاه حزب دموکرات مرجعیت و همچنین محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن رالی طرح است. “یک روز کنار به مناسبت آزادی از بردگی مردم نباید خدشه دار با کلمات یا اقدامات نژادپرستانه رئیس جمهور” آلیشیا اندروز گفت.

گروه های اجتماعی قبلا لغو اصلی تولسا Juneteenth جشن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از Tulsans گفت: آنها برنامه ریزی شده به نوبه خود برای تظاهرات عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن روز. “قطعا وجود دارد برای رفتن به نشان دادن,” قمار اسمیت گفت.

Lemire گزارش از شهر نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>