7 بزرگ هدیه فارغ التحصیلی تحت $100 – CNET

M2020 آگاه كن. خواهد بود یک فصل فارغ التحصیلی شبیه هیچ دیگر با مجازی شروع آدرسزوم فارغ التحصیلی احزاب و رانندگی-در مراسم اجتماعی فاصله دستورالعمل در اثر. کافی است برای گفتن آن را نمی خواهد بسیار سرگرم کننده و یا آشنا. اما این که چرا آن را مضاعف مهم است برای شما را به مرحله خوبی دبیرستان یا کالج فارغ التحصیلی هدیه هدیه برای هر کسی که شما می دانید که فارغ التحصیل شدن در این حقیقی شرایط. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم یک هدیه راهنمای لیست فارغ التحصیلی هدیه ایده ها در بودجه های مختلف به kickstart خود را هدیه دادن این سال است. این که آیا شما می تواند به صرف $30, $50 یا-حق در اینجا در زیر — $100, ما رو شما پوشش داده شده است. و همه از این هدیه فارغ التحصیلی زیر 100 دلار شده اند به طور کامل بررسی و یا anecdotally تست شده توسط CNET ویراستاران.

سارا تو/CNET

بله شما می خواهم عشق را به خود فارغ التحصیل یک جفت AirPods Pro یا شاید جدید صفحه جوانه 2. اما آنها هزینه بیش از 250 $و $180 بود. این Anker Soundcore آزادی 2 درست هدفون بی سیم, اما یک ایده هدیه ارائه می شود که بخش زیادی از ویژگی های موجود در آن گران تر با نام تجاری مدل و هنوز هم دزدکی حرکت کردن به زیر 100 دلار در بودجه توسط یک پنی. آنها در دسترس در سیاه یا سفید ارائه USB-C و شارژ بی سیم و آنها برای برقراری تماس و یا گوش دادن به موسیقی است.

سارا تو/CNET

از Earbuds بزرگ هستند اما شاید شما به دنبال یک هدیه فارغ التحصیلی برای کسی که ترجیح می اندازه هدفون بی سیم. بوز و سونی مدل های هزینه بیش از $300 و یا بیشتر اما این مدل (بله Anker دوباره) ارائه جامد صدا فقط برای $60-و با قابل قبول لغو سر و صدا و عمر باتری بیش از حد. به نقل از CNET هدفون گورو دیوید Carnoy: “آن نسبتا متعادل با مقدار مناسب از وضوح و چاق و چله باس که پف کرده و یا گل آلود (وجود یک باس بوست یا BassUp حالت اگر شما می خواهید اضافی کمک باس با موسیقی خود را).”

دیل اسمیت/CNET

بله آمازون اکو نمایش 8 فوق العاده است صفحه نمایش هوشمند و یک هدیه بزرگ برای هر کسی که با الکسا خانواده است. اما برخی از ما ترجیح می دهند گوگل لانه Hub. آن را کمتر احتمال دارد به فشار محصولات آمازون بر روی صفحه نمایش این دستیار صوتی است که کمی بیشتر بصری و وجود دارد پس از آن احساس می کند راحت تر در اتاق خواب. هر کدام که شما انتخاب می کنید, اما, به دنبال فروش: اینها اغلب در فروش برای $80 یا حتی کمتر. ما به عنوان خوانده شده در گوگل لانه Hub نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

ما عاشق Sonos Wi-Fi سخنرانان اما ارزان ترین مدل به طور کلی در اطراف شروع $180. مگر در مواردی که شما برای این Sonos-طراحی Symfonisk سخنران که به فروش می رسد از طریق Ikea. این هدیه ای مناسب برای ارائه به طور مشابه بزرگ Sonos بی سیم صدا در نیمی از قیمت Sonos یکی. شما از دست دادن سازگاری با الکسا و گوگل, دستیار, اما برای حفظ حریم خصوصی فکر grads که یکی از ویژگی های اشکال نیست. ما به عنوان خوانده شده Ikea Symfonisk قفسه کتاب, WiFi, بلندگو نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

بلندگوهای بلوتوث در حال نهایی کالا این روزها. اما اگر شما در حال رفتن به صرف بیش از $75 نهایی گوش Wonderboom 2 یک انتخاب عالی است. آن را به طور کامل ضد آب — آن را شناور در واقع — و صدا بسیار عالی است برای اندازه آن است. و با توجه به این که آن را در مورد به عنوان کوچک به عنوان یک سافتبال آن را به راحتی با سفر اخیر گراد از حیاط پشت به اتاق خواب و یا در هر نقطه در میان است.

سارا تو/CNET

جدید Fitbit شارژ 4 می افزاید: دونده-دوستانه GPS اما با مسن تر Fitbit شارژ 3 در حال حاضر در فروش برای $99 آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن انتخاب برای یک گرادیان جدید هنگامی که شما به دنبال یک پایه ردیاب تناسب اندام بدون صرف یک بسته نرم افزاری. اتهام 3 همگام سازی با آی فون و آندروید گوشی آن را مقاوم در برابر آب پشتیبانی از اطلاعیه و آن روز-عمر باتری طولانی قرار می دهد smartwatches به شرم. ما به عنوان خوانده شده Fitbit شارژ 3 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

بله Kindle app در دسترس است به صورت رایگان بر روی تلفن و قرص. اما اگر شما در حال خرید برای عاشق کتاب های Kindle Paperwhite بیت یک برنامه تلفن به خاطر این هدیه فارغ التحصیلی ارائه می دهد حواس پرتی-خواندن رایگان. دیگر راه Paperwhite ضربان تلفن: آن را قابل خواندن در نور خورشید کامل و یا در یک اتاق تاریک خواب آن را به طور کامل ضد آب و باتری آن طول می کشد چند روز یا چند هفته فقط چند ساعت. این Paperwhite به طور معمول قیمت 130 دلار, اما آن را اغلب در فروش برای به عنوان کم به عنوان $90 به همین دلیل است که ما در حال از جمله آن را در اینجا. Read Kindle Paperwhite نقد و بررسی.

بیشتر ایده های هدیه در CNET

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>