WWE واکنش 2020: چگونه به تماشای, زمان شروع کامل کارت و WWE Network – CNET


20200518-gwme-card-8ec7a4373d66386c62a3642634d19768

لبه مقابل رندی اورتن عناوین نشان می دهد.


WWE

بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون. این که چگونه WWE ترویج لبه در مقابل رندی اورتن که شما را هر یک از دیگر در طول روز یکشنبه WWE واکنش pay-per-view. این ادعای مضحک به خصوص پس از خود را رسلمنیا می افتد-تعداد-در هر نقطه بازی خیلی ضعیف دریافت کرده است. اما هنگامی که شما را فراموش کرده ام در مورد خنگ شعار آن را هیجان انگیز قادر به دیدن لبه اولین بازی مناسب نه سال. (در رسلمنیا لب تر بود و جدال و مسابقه کشتی.)

اما در اینجا یکی دیگر دلیلی برای هیجان زده: کارت تمام نمی گیرد در سکوت مطلق. WWE گرفته شده برای قرار دادن آن رشد و نمو کشتی گیران در عرصه تشکیل موقت جمعیت است که باعث می شود سر و صدا و واکنش نشان می دهد به همه چیز. پس از چند ماه سکوت این یک تغییر خوش آمدید.

کارت نیست به خصوص قوی در خارج از رویداد اصلی. دو عنوان منطبق — WWE Champion درو مک اینتایر دفاع در برابر Bobby Lashley و جهانی قهرمان براون Strowman دفاع در برابر Miz و جان موریسون در handicap match-هر دو احساس متغیرهایی. هیچ مطمئن سوسیس بر روی کارت.

اما به همان اندازه به عنوان WWE یک عادت بی مهارت چه شبیه مطمئن bangers آنها نیز گاهی اوقات تولید bangers از هیچ جا. بنابراین ما باید نگاه کنید.

زمان شروع

واکنش صورت می گیرد در WWE عملکرد مرکز در اورلاندو ، اصلی کارت شروع می شود هر دو روز در 7 p. m. ET/4 p. m. PT. اگر شما یک پرداخت WWE Network مشترک — در $9.99 یک ماه — شما می توانید به تماشای واکنش شدید زندگی می کنند بدون هیچ هزینه اضافی. در غیر این صورت شما نیاز به تماس خود را محلی ارائه دهنده کابل.

بینندگان در انگلستان را مجبور به ماندن تا دیر وقت برای تماشای پول در بانک به عنوان نشان می دهد شروع می شود نیمه شب یکشنبه زمان انگلستان. پول در بانک شروع می شود برای استرالیایی ها در ساعت 9 صبح AEST در روز دوشنبه.

کارت بازی

  • “بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون”: Edge vs. Randy Orton
  • WWE Championship match: درو مک اینتایر (c) در مقابل Bobby Lashley
  • جهانی قهرمانی Handicap Match: Braun Strowman (c) vs. The Miz و جان موریسون
  • خام زنان مسابقه قهرمانی: آسوکا (c) در مقابل نیا Jax
  • زنان Tag Team Championship match: Bayley و بانک ها (c) در مقابل الکسا سعادت و نیکی متقابل در مقابل IIconics
  • United States Championship match: خدمه آپولو در مقابل Andrade
  • Jeff Hardy vs. Sheamus

چگونه به سازمان دیده بان: WWE Network

شما می توانید شروع (و یا راه اندازی مجدد) به اشتراک WWE Network در اینجا:

ماهانه قیمت $9.99 (ما) و یا £9.99 (انگلستان). مشترکین جدید استفاده می شود برای دریافت رایگان در ماه اما مورد دیگر که در حال حاضر وجود دارد یک رایگان ردیف (که pay-per-view حوادث در حال حاضر تحت پوشش متاسفانه).

WWE Network app در دسترس است در Roku, Xbox One, PlayStation 4, Amazon Fire TV آمازون Kindle Fire, تلویزیون اپل, iOS و اندیشه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>