بمب افکن آبی وینیپگ ثبت نام گیرنده Mekale McKay

این بمب افکن آبی وینیپگ اضافه شده اند عمق بیشتری به خود را دریافت سپاه در صورت وجود 2020 لامپ کم مصرف شود.

دفاع از خاکستری جام قهرمانان اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها را امضا کرده اند آمریکا Mekale مک کی که مذاکره لیست حقوق در اصل به دست آورد در تجارت با همیلتون در سال 2016 در ازای دفاعی بازگشت جانی آدامز.

مک کی است 26 ساله بومی Louisville, Ky., که برای دانشگاه آرکانزاس قبل از انتقال به سینسیناتی پس از سال اول. در 10 بازی به عنوان یک نویسنده برای Razorbacks, McKay, گیر افتاد, 21 عبور برای 317 متری و دو touchdowns. بعد از سه فصل شش فوت و چهار 210 پوند گیرنده در 38 بازی برای Bearcats و بريدن در 87 عبور برای 1,717 متری و 17 رشته.

ادامه مطلب: بمب افکن آبی وینیپگ انتشار 107 خاکستری جام پلاک

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مک کی امضا شده با Indianapolis Colts به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2016 و همچنین صرف زمان با جکسون, Denver, تنسی, شیکاگو و دالاس قبل از امضای قرارداد با سن آنتونیو از اتحاد فوتبال آمریکایی در سال 2019. او با بازی در هفت بازی برای فرماندهان و تا به حال 22 پذیرایی برای 375 متری و چهار touchdowns قبل از لیگ خورده است.

در اوایل سال جاری McKay برای XFL نیویورک نگهبان و دوم شد و تیم با 12 برای جلب 184 متری تا زمانی که لیگ تعطیل پس از فقط پنج بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در نهایت متوقف عملیات حدود یک ماه بعد در آوریل 10.

ادامه مطلب: بمب افکن آبی’ درو Wolitarsky نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به وینیپگ

مک کی می پیوندد فهرستی که شامل جانبازان Darvin, Adams جلب Wolitarsky Nic Demski کنی Lawler رشید بیلی و دانیل Petermann و همچنین بازگشت متخصصان خوش شانس وایتهد Janarion گرانت و چارلز نلسون که همچنین انتظار می رود به رقابت برای زمان بازی در گیرنده موقعیت اگر وجود دارد یک اردوگاه آموزشی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

بمب افکن آبی وینیپگ گیرنده خوش شانس وایتهد فیلم برداری کشیدن نیمه

بمب افکن آبی وینیپگ گیرنده خوش شانس وایتهد فیلم برداری کشیدن نیمه

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>