UK politics news – live: Keir Starmer جلوتر از بوریس جانسون در نظرسنجی به عنوان CBI ارشد مسائل هیچ معامله Brexit هشدار

دانشمندان به مطالعه تاثیر Covid-19 همه گیر در خواب

یک گروه بین المللی از دانشمندان علوم اعصاب در حال برنامه ریزی برای بررسی چگونگی خواب اتحادش را تغییر در سراسر جهان در طول coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست کار اجتماعی و زندگی خانوادگی برای افراد بی شماری.

خواب شناخته شده است به حیاتی برای سلامت جسمی و روحی آن را به عنوان ضروری برای بافت تعمیر و بازسازی سلول ایمنی بدن عملکرد حافظه و تنظیم خلق و خوی و احساسات.

با بسیاری از مردم anecdotally گزارش مشکلات خواب با توجه به این ویروس در این پروژه شرکت-led توسط دانشمندان علوم اعصاب در انگلستان دانشگاه آکسفورد بررسی خواهد شد تاثیر بر سلامت مردم و ریتم روزانه.

بین المللی Covid-19 مطالعه خواب (ICOSS) را ترکیب تحقیقات از اتریش, کانادا, چین, فنلاند, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ژاپن, نروژ و ایالات متحده است.

“کافی خوب کیفیت خواب کمک می کند تا با ما مقابله, پس از آن هیچ گونه نگرانی برای دیدن روند ضعیف خواب در طول این بیماری همه گیر. ما امیدوار به مطالعه این… جزئیات بیشتر” کالین Espie یک آکسفورد استاد طب خواب میگوید.

این مطالعه به بررسی تاثیر اجتماعی سلول مانند مستندات و یا خود انزوا در خواب و تاثیر شرایط روانی مانند اضطراب و افسردگی و استرس پس از سانحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>