انگلستان رنج می برد بیشتر coronavirus مرگ و میر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر به دلیل آن است که یک “سفر جهانی hub” در جذب مردم از سراسر جهان جوامع وزیر سیمون کلارک ادعا کرده است.

این می آید به عنوان بوریس جانسون چهره خواستار رشد به قراضه دو متری قانون است. نخست وزیر گفته است می خواهم برای پایان دادن به زمان اجتماعی فاصله حکومت سپتامبر در آخرین به کمک بازگشایی مدارس به طور کامل.

در جای دیگر وزیر بهداشت مت, Hancock, می رود که نشان می دهد برای اولین بار اطلاعات بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم. آن به شرح زیر آقای جانسون اعلام کرد که مردم تنها در انگلستان اجازه خواهد داشت به شکل “حمایت حباب” از شنبه.

Jenrick نمی خواهد به نوبه خود برای پاسخ به سوالات در مورد تایید برای حزب محافظه دهنده طرح

وزیر کابینه رابرت Jenrick امتناع از به نوبه خود در مجلس عوام این صبح برای پاسخ به سوالات خود را در مورد تصویب یک میلیاردر حزب محافظه دهنده ملک در طرح.

کار اقدام به احضار جوامع وزیر به دفاع از این تصمیم پس از آن حکومت غیر قانونی – توسط tabling یک سوال فوری. اما اما Jenrick بخش است ارسال junior وزیر به جای.

آن را به شرح زیر اهدا توسط ریچارد دزموند به اصولگرایان دو هفته پس از Jenrick رد یکی از مقامات محلی به تصویب یک مجتمع آپارتمانی در شرق لندن پیشنهاد شده توسط دزموند شرکت.

روری استوارت روند

این اظهارات پروفسور نیل فرگوسن – بیان کرد که به انگلستان نقل مکان کرد و به مستند یک هفته پیش از آن “ما می توانیم کاهش شمار کشته شدگان نهایی حداقل نیم” – باعث شده است تا بسیاری از مردم به حفاری کلیپ از روری استوارت ارائه بسیار قوی هشدارهای مارس.

سابق حزب محافظه رهبری نامزد – که به تازگی کاهش یافته است از لندن شهرداری نژاد – در حال حاضر روند در توییتر.

آن را به ارزش به خاطر سپردن بسیار خاص توصیه استوارت ارائه شده در 9 مارس در مدت کوتاهی پس از وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مجلس عوام: “علمی مشاوره روشن است – بازیگری خیلی زود خود را ایجاد خطرات بنابراین ما را به انجام آنچه درست است به نگه داشتن مردم امن است.”

استوارت گفت: “دولت ساخته شده است یک اشتباه جدی امروز. آنها باید اقدام بسیار بیشتر پرخاشگرانه شامل coronavirus.

“مدارس باید تعطیل در حال حاضر … همه و متوسط و بزرگ تجمعات باید لغو شود. همه مسافران از نقاط مهم باید تست شده و قرنطینه.”

بوریس جانسون اعلام نشده است مستند اقدامات تا 23 مارس.

این است چگونه بحث بازی کردن در 9 مارس:

هیترو سرزنش قرنطینه برای عکس ترسناک

بریتانیا شلوغ ترین فرودگاه سرزنش دولت برای طولانی “گریم” نتایج حاصل از این بیماری همه گیر کوروناویروس. فرودگاه هیترو گزارش شده تعداد مسافر در مه “در پایین تمام وقت,” پایین 97 درصد در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019.

غرب لندن hub هشدار داده است که در آن سطح اشتغال هستند “دیگر پایدار” از آنجا که دولت جدید سیاست الزامی 14 روز از خود انزوا برای ورود مسافران است.

“در خط با این کاهش فرودگاه شروع به بازسازی خود را در خط مقدم نقش داشتن در حال حاضر کاهش یک سوم از مدیریتی نقش” آن را در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

مشاور علمی رد PM ادعای آن را “خیلی زود به خودمان قضاوت’

بوریس جانسون بود که تمایلی برای به اشتراک گذاشتن هر گونه تاسف خود را در مورد دست زدن به coronavirus بحران در پنجشنبه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی. “این خیلی زود به خودمان قضاوت” از ظ گفت.

نه پس می گوید: Stephen Reicher – یک روانشناس اجتماعی در سیج فرعی برای علوم رفتاری.

او از مردم خواست تا کسانی که در دولت به دنبال انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و ارزیابی اشتباهات خود را برای جلوگیری از تکرار آنها در طول این بیماری همه گیر.

استاد Ersin بستری شکست به توده تست در محل اولیه در بحران بود و بزرگترین “یک لیست طولانی” از تاسف. او گفت: آن را به سمت چپ ملت “تلاش برای دیدن راه ما را از طریق مه”.

جای تعجب نیست که ما نمی شد سریع به مستند ،

پرسید: اگر او بر این باور علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) آن را اشتباه در مورد مستند زمانبندی پروفسور مارک Woolhouse از دانشگاه ادینبورگ گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “نه من نیست.”

اپیدمیولوژی افزود: “من در Sage, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند برای فرآیندهای است که که منجر به مشاوره. زمان مداخله به صورت یک بیماری همه گیر مانند این است که بسیار پیچیده است.

“مستند بسیار شدید و اندازه گیری, پس از آن هیچ جای تعجب است که دولت ها در سراسر جهان شده اند بسیار تمایلی به اجرای آن است.”

وی افزود: “مشکل این است که از نقطه نظر علمی مشاوره – و این می آید تمام راه برگشت به سازمان جهانی بهداشت – تنها گزینه ما در حال دادن به دولت ما در مستند. که بسیار خام راه برای مقابله با یک بیماری همه گیر از این طبیعت است.”

Starmer: ‘هیچ برنامه ای بدون اجماع هیچ رهبری’

کار رهبر آقا Keir Starmer نوشتن در تلگراف امروز صبح تکرار برخی از انتقادات از دولت در اداره مدارس بازگشایی او در طول PMQs دیروز.

او گفت: مشکلات کنونی بودند “به طور کامل قابل پیش بینی” و انتقاد PM برای عدم دیدار با احزاب مخالف برای قرار دادن با هم یک طرح گفت: “وجود دارد هیچ برنامه ای بدون اجماع بدون رهبری است.”

“ما در حال حاضر وضعیت مسخره که هفته آینده شرط بندی مغازه ها و پارک باز خواهد شد اما پدر و مادر در حال روشن نیست که فرزندان خود را به مدرسه” او گفت:.

“دیگر مدارس تعطیل بیشتر آسیب به کودکان تندرستی و آموزش و پرورش و افزایش فشار بر پدر و مادر که نیاز به حقه بازی مهد کودک و تعهدات.

“هشدار از کودکان کمیسر چند روز پیش نمی توانست به starker: یک نسل از کودکان در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن بیش از شش ماه از آموزش و پرورش است.”

تبلیغات

‘پشتیبانی حباب’ اضافه کردن به کروناویروس مستند سردرگمی

از شنبه, دولت می گوید افرادی که به تنهایی زندگی می کنند قادر خواهد بود به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر خانواده است.

اما این همه نیست که در حال تغییر است.

حفاظت از سلامت و مقررات – که اجازه می دهد پلیس برای به اجرا درآوردن مستند شرایط حال بازنویسی برای چهارمین بار به حساب را تغییر دهید.

ما خانه امور خبرنگار لیز Dearden گرفته با یک نگاه به پیچیدگی اضافه شده به قوانین.

وزیر مقصر مرگ بالا تلفات در بریتانیا که جهانی سفر توپی’

بریتانیا دچار مراتب بیشتر coronavirus مرگ و میر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر به دلیل آن را دریافت بسیاری از مسافران بین المللی, یک وزیر دولت ادعا کرده است.

وزیر جوامع سیمون کلارک آمار در رشد نقد است که مستند آمد خیلی دیر با این استدلال که توضیح داده شد توسط انگلستان آسیب پذیری منحصر به فرد.
 
“حقیقت این است که بریتانیا بود و همیشه برای رفتن به شدیدا در معرض این ویروس به دلیل برخی از ویژگی های جامعه ما” دولت محلی وزیر گفت. “ما یک سفر جهانی hub – ما همیشه به صورت چالش های بزرگ.”

اما کلارک رد یک پیشنهاد بود که بیشتر ثابت می کند که سخت قرنطینه قوانین در مسافران باید تحميل شده در ماه مارس به جای تنها در اواسط ماه ژوئن.

او استدلال کرد که نیاز به مسافران برای منزوی کردن برای 14 روز در حال حاضر “متناسب از نظر تلاش برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در زندگی و اقتصاد”.

مت هنکاک به فاش کردن تست و ردیابی داده ها

وزیر بهداشت مت, Hancock, می رود که نشان می دهد برای اولین بار داده های جدید بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی, سیستم, بنابراین ما در نهایت به یک فرصت برای دیدن چگونه آن را به خوبی ممکن است کار.

وزارت بهداشت منتشر جزئیات بیشتر درباره میزان تماس با ما-ردیابی اتفاق می افتد از این طرح راه اندازی شد 28 مارس در حالی که هنکاک است که انتظار می رود به انجام 5pm خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی.

انتظار نداریم که بسیاری از جزئیات در مورد برنامه هنوز در حال trialled در جزیره موجود زنده. هنکاک گفت: در یک کنفرانس فناوری در روز چهارشنبه او نمی دانست که این امر می تواند نورد از سراسر کشور است. او همچنین ادعا کرد که انسان بودند بهتر است در تماس با-ردیابی از برنامه های تلفن همراه.

تبلیغات

کار انتقاد ‘در طعم و مزه فقیر’, ادعاهای وزیر

مورد انتقاد مخالفان که دولت نمی عمل می کنند به اندازه کافی سریع در مستند اقدامات جوامع وزیر سیمون کلارک به بی بی سی گفت: “من فکر می کنم آنچه که ما انجام دادیم این بود که ما در عمل در ایمان خوب را امتحان کنید و صرفه جویی در زندگی و معیشت.

“من فکر می کنم که سازگار با موضوع رویکرد ما به این بحران است. وجود دارد بسیاری از عاقلانه بودن پس از این واقعیت است.

“من فکر می کنم که برای کار به تلاش و politicise آن را در راه است که در آن موضوع احساس فقیر طعم و مزه. من به یاد نمی رک و پوست کنده مخالفان اتخاذ سخت و سریع خط است که ما باید از ورود کامل مستند.”

پرسید: اگر جزر و مد تبدیل شده بود در coronavirus کلارک گفت: “من فکر می کنم آن است. من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید هر دو در تعدادی از عفونت های جدید و جدید, مرگ و میر آنها به شدت در حال پایین آمدن.”

سیاه زن از نمایندگان مجلس در محکوم کردن سوء استفاده نژادپرستانه و تهدید به مرگ

سیاه اعضای پارلمان را محکوم کرده اند سیل از سوء استفاده نژادپرستانه و تهدید به مرگ آنها رنج می برد پس از ابراز حمایت Black Lives Matter تظاهرات.

سیاستمداران و فعالان می گویند سولفات کارگردانی در مجلس برای حمایت از این تظاهرات نشان می دهد که چرا آنها لازم است. یکی MP, سحر ساقی گفت که او تا به حال دریافت ایمیل مایل فیزیکی او آسیب برساند.

همکار کار MP زنگ Ribeiro-Addy مستقل: “واکنش در برابر سیاه زندگی ماده تظاهر کنندگان و نمایندگان مجلس که آمده ایم در حمایت از اقدام مستقیم یکی دیگر از یادآوری که چرا این اعتراضات تا به حال اتفاق می افتد در وهله اول است.”

ما زنان خبرنگار مایا اوپنهایم است اطلاعات بیشتر:

ما نیاز به ‘انجام دهد می تواند رویکرد به مدرسه بازگشایی می گویند رئیس بازرس مدارس

وجود دارد نیاز به یک “می توانید” رویکرد به بازگشایی مدارس از دولت و آموزش و پرورش بخش Ofsted ارشد پیشنهاد کرده است.

رئیس بازرس مدارس آماندا Spielman گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “من می خواهم به شنیدن یک مقدار بیشتر رویکرد خوش بینانه. من فکر می کنم آن را باید در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید نه در مورد آنچه که ما نمی تواند انجام دهد.”

Spielman گفت: “بسیاری از مدارس در حال حاضر نشان می دهد که در بهداشت عمومی راهنمایی که مجموعه انتظار برای این حباب ها از 15 کودک وجود دارد یک معامله بزرگ است که می تواند انجام شود.

“این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در داخل حباب های اجتماعی فاصله یک آرمان و نه مطلق انتظار است.”

او گفت: مدارس بازگشایی: “خطر ابتلا به کودکان خود بسیار پایین است و در واقع کسانی که در آموزش و پرورش باید نگاهی به برخی از اعتماد به نفس از آن.

“این در مورد شروع از موقعیت دیدن آنچه که می تواند به ما در ایجاد چقدر ما می توانید بروید؟”

تبلیغات

جانسون ‘به قراضه دو متر فاصله حکومت در تلاش برای بازگشایی مدارس’

نخست وزیر می خواهد برای پایان دادن به دو متر اجتماعی فاصله حکومت سپتامبر در آخرین به مدارس اجازه می دهد به طور کامل برای بازگشایی سال تحصیلی جدید با توجه به گزارش.

جانسون گفته است که وزرای او می خواهد به تغییر حکومت در عرض چند هفته احتمالا به انگلستان به خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل ارائه مشاوره به مردم در حفظ فاصله یک متر با توجه به تلگراف.

این خبر پس از دولت افسر ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel, پیشنهاد دو متری اجتماعی فاصله اندازه گیری شد “علمی و قانون”.

خواسته در چهار خیابان داونینگ جلسه توجیهی که آیا این محدودیت ممکن است تغییر به یک متر به عنوان مدارس سعی کنید به استقبال دانش آموزان, Sir Patrick گفت: “این یک قانون است نه علمی حکومت – آن است که یک خطر مبتنی بر ارزیابی در زمانی که خطر را کاهش می دهد.”

برخی از حزب محافظه نمایندگان مجلس می خواهیم قانون در حال غرق یا تغییر imminently برای کمک به, میخانه ها, رستوران ها و مغازه های احیای خود را در این تابستان.

ایان دانکن اسمیت گفت: بخش مهمان نوازی “به سادگی نمی تواند زندگی را در دو متر” در حالی که دامیان سبز گفت Newsnight فرار دو متر هدایت می شود “بزرگترین تغییر” وزیران می تواند در هفته های پیش رو است.

ساعت اجازه می دهد تا افراد مجرد و فرم پشتیبانی حباب’

عاشقان شده اند که از هم جدا نگه داشته توسط lockdown قادر خواهد بود به صرف شب با هم دوباره پس از بوریس جانسون اعلام کرد آخرین, آرامش به تماس های اجتماعی قوانین.

تغییر حکومت – که می آید را به اثر در انگلستان تنها در یک دقیقه نیمه شب گذشته در صبح روز شنبه – تنها جایی که یک فرد بزرگسال است که به تنهایی زندگی می کنند و یا با کودکان در سن زیر 18 سال. در این موارد تنها بزرگسال خانواده می تواند به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر خانواده با هر اندازه.

آن مشخص می شود در بسیاری از این صبح مقالات به عنوان پایان “جنسیت بان کی مون” از آنجا که هیچ اجتماعی فاصله لازم است که یک حباب تشکیل شده است.

اما افرادی که محافظ نمی تواند به شکل یک حباب و هر کسی در حال توسعه علائم کروناویروس به معنی همه در یک حباب را به خود منزوی برای 14 روز.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.

تبلیغات