UK politics news – live: دولت تصویب رتبه بندی سقوط برای پنجمین هفته پی در پی به عنوان Keir Starmer می گوید: بوریس جانسون ‘آور’ بیش از coronavirus پاسخ

پتانسیل Covid-19 واکسن از چین نشان می دهد وعده در آزمایشات حیوانی

بالقوه Covid-19 واکسن توسعه یافته توسط محققان چینی نشان داده وعده در طول محاکمه در میمون ها تحریک آنتی بادی و بالا بردن هیچ مسائل ایمنی در حالی که یک انسان آزمایشی با بیش از 1000 شرکت کنندگان در راه است, محققان گفته اند.

واکسن نامزد به نام BBIBP-CorV ناشی از سطح بالا بوده آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول ها در میمون موش و خوکچه هندی و خرگوش گفت: محققان در یک مقاله منتشر شده در آنلاین توسط مجله پزشکی همراه در روز شنبه.

“این نتایج حمایت بیشتر بررسی BBIBP-CorV در یک کارآزمایی بالینی” گفت: محققان در این مقاله است.

BBIBP-CorV توسعه یافته توسط پکن موسسه بیولوژیکی محصولات وابسته به دولتی ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) است که در میان پنج نامزد چین در حال آزمایش در انسان است.

بیش از 100 بالقوه COVID-19 واکسن در مراحل مختلف توسعه در سراسر جهان است.

و همچنین ظاهر امن و قادر به تولید پاسخ ایمنی در حیوانات BBIBP-CorV به نظر نمی رسد به ماشه آنتی بادی است که می تواند افزایش عفونت – یک پدیده شناخته شده به عنوان آنتی بادی وابسته به افزایش (ADE)- محققان گفت: هر چند این لزوما تضمین ADE نمی خواهد رخ می دهد در انسان انجام شد.

جدا از BBIBP-CorV, Sinopharm که سرمایه گذاری 1 میلیارد یوان (£110.8 m) در واکسن پروژه های در حال آزمایش در انسان یکی دیگر از واکسن نامزد توسعه یافته توسط آن ووهان-بر اساس واحد است. دو عکس داده شده است به بیش از 2000 نفر در آزمایش های بالینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>