مجسمه مؤتلفه رهبران پاره کردن, سر بریده در 2 ویرجینیا شهرستانها

معترضان پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس همراه ریچموند, ویرجینیا, مشهور بنای تاریخی خیابان در شب چهارشنبه.

مجسمه در پایتخت سابق کنفدراسیون سرنگون شد و مدت کوتاهی قبل از 11 شب به رسانه های خبری گزارش شده است.

ریچموند پلیس در صحنه و فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که این اثر تاریخی در حال یدک دور به عنوان یک جمعیت را تشویق می کردند.

ادامه مطلب: ویرجینیا دادستان به دفاع از حذف Robert E. Lee مجسمه در طرح دعوی در دادگاه

حدود 80 مایل (130 کیلومتر) دور معترضان در پورتسموث سر بریده و سپس پایین کشیده چهار مجسمه که بخشی از یک Confederate monument روز چهارشنبه با توجه به رسانه ها.

تلاش برای پارگی یکی از مجسمه های پایین آغاز شد و حدود 8:20 p. m., اما طناب آنها استفاده شد جامعی, The Virginian-خلبان گزارش شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جمعیت بود نا امید شده توسط پورتسموث شهرستان شورای تصمیم به قرار دادن خاموش در حال حرکت بنای تاریخی است. آنها روشن به پرتاب آجر از پست برگزار شد که پلاک آنها کشیده بود پایین به عنوان آنها در ابتدا کار برای پایین آوردن مجسمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف تغییر نام پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف تغییر نام پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

خلبان گزارش می دهد که آنها پس از آن شروع به از بین بردن بنای یک قطعه در یک زمان به عنوان یک گروه راهپیمایی در خیابان ها و دیگر معترضان رقصید.

یک معترض در 30s شد, ضربه به سر به عنوان یادبود کاهش یافت و باعث او را به از دست دادن هوشیاری پورتسموث NAACP معاون رئیس جمهور لویی گیبس به این روزنامه گفت. جمعیت آرام به عنوان مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان است. وضعیت خود را روشن نشد.

یک پرچم به بنای تاریخی روشن شد در آتش و شعله های آتش سوخته به طور خلاصه در پایه یکی از مجسمه ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حتی نمی خواهد در نظر بگیرید’ حذف نام رهبران مؤتلفه از پایگاه های آمریکا

اقدامات آمده میان ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و پس از آن مستغرق به یک دریاچه در سه شنبه. رسانه های خبری گزارش کلمبوس مجسمه سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار برای این مجسمه را به پایین گرفته شود.

ادامه مطلب: نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از خواص آن, آینده, مسابقات

مرگ فلوید بود که سیاه باعث شده است تا شبیه Confederate monument حذف در سراسر کشور. برخی از مردم می گویند که تجلیل و قدردانی نامناسب جلال افرادی که رهبری شورش است که به دنبال حمایت از برده داری. دیگران می گویند خود را حذف مقادیر به پاک کردن تاریخچه.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هفته گذشته دستور حذف از یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee است که چهار بلوک دورتر از جایی که دیویس مجسمه ایستاده بود. یک قاضی روز دوشنبه با صدور دستور جلوگیری مقامات از بین بردن آثار تاریخی برای 10 روز آینده.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>